Prekių katalogas

Radiatorių montavimas

Norint užtikrinti kambariuose optimalią temperatūrą ir taupų šildymą, reikėtų pasirūpinti tinkamu radiatorių pasirinkimu bei kruopščiu jų montavimu. Tinkamai sumontuotas radiatorius teiks didžiausią įmanomą naudą ir padės dar labiau mėgautis malonia namų šiluma be rūpesčių. 

Saulės elektrinės montavimas ant stogo

Galvojant apie nuosavą elektros energijos šaltinį verta atkreipti dėmesį į saulės jėgainių teikiamą naudą. Įsirengti saulės jėgainę galite visai nesunkiai kad ir tiesiai ant savo namo stogo – tai bus praktiškas, gamtai draugiškas sprendimas, kurio dėka turėsite elektros visiems metams. 

Židinių montavimas

Židinys yra daugelio mėgstamas šildymo įrenginys, suteikiantis namams daug jaukumo. Su nedideliu ar didesniu židiniu žiemą tikrai nesušalsite, be to, galėsite mėgautis jaukia, malonia ugnimi. Kas begalėtų būtų geriau už gyvą, šildančią liepsną? Lengvai spragsinčios sausos malkos ir graži židinio šviesa dažniausiai abejingų nepalieka. Židiniai yra vienas iš geriausių sprendimų, vertinantiems šilumą ir klasiką.  

Akumuliacinės talpos pajungimas

Akumuliacinė talpa yra specialus rezervuaras, pritaikytas susidariusio šilumos pertekliaus kaupimui. Tai leidžia sutaupyti energijos ir ją išlaikyti subalansuotai paskirstant, todėl užtikrina dar optimalesnes išlaidas ir efektyvesnį šildymo prietaisų veikimą. Įsirengus akumuliacinę talpą labiau sutaupoma ir galima mėgautis dar didesniu komfortu.

Mini rekuperatoriaus montavimas

Mini rekuperatoriai – tai vienas lanksčiausių ir patogiausių sprendimų įvairios energinės klasės namams. Šie prietaisai užtikrina sklandų patalpų šildymą bei vėdinimą subalansuotai reguliuodami oro srautus, kurių švara ir gaiva svarbi mūsų sveikatai, asmeniniam namų komfortui, gerai savijautai. 

Rekuperatoriaus montavimas

Rekuperacinės sistemos įrengimas yra labai svarbus žingsnis, kurį būtina atlikti kokybiškai tam, kad vėdinimas būtų nepriekaištingas. Rekuperatorius įrengiamas atsižvelgiant į patalpų aplinką ir užsakovo poreikius, kiekvienu individualiu atveju randant ir pritaikant tinkamiausius sprendimus. 

Vandens šildytuvo (boilerio) montavimas ir pajungimas

Įsigijus vandens šildytuvą (boilerį) belieka jį pajungti. Tam, kad prietaisas veiktų nepriekaištingai, svarbus tinkamas jo montavimas ir pajungimas. Šis darbas reikalauja žinių bei patirties, todėl dažniausiai jo neatliksite patys. Vandens boilerio pajungimu pasirūpins patyrę specialistai, kurie atliks viską vietoje jūsų ir užtikrins sklandų naujo prietaiso veikimą.  

Oro kondicionierių montavimas

Ruošiatės įrengti oro kondicionierių ir nesate užtikrinti, kaip geriausia tai padaryti? Perskaitę šiuos specialistų toliau aprašomus patarimus su nesklandumais nebesusidursite, o jeigu kartais reikės pagalbos – ji bus laiku suteikta užtikrinant nepriekaištingą kondicionierių veikimą.  

Dujinio katilo pajungimas

Įsigijus dujinį katilą belieka jį pajungti ir naudoti savo reikmėms. Kaip tai padaryti sužinosite toliau šiame straipsnyje. Jeigu jau įsigijote sau tinkamiausią dujinį katilą ar dar tik dairotės tarp pasirinkimų, verta būtų iš anksto susipažinti su dujinių katilų pajungimo instrukcijomis, kad vėliau nekiltų jokių neaiškumų ar rūpesčių. 

Granulinio katilo pajungimas

Svarstote įsigyti granulinį katilą? Tikrai verta, kadangi tai yra vienas patikimiausių ir ekonomiškiausių namų šildymo sprendimų, leidžiantis mėgautis visokeriopu komfortu. Toliau skaitydami sužinosite, kaip montuojami ir pajungiami katilai bei galėsite kreiptis pagalbos į patyrusius Namams24 specialistus, kurie padės išsirinkti pagal jūsų poreikius tinkamiausios rūšies granulinį katilą ir jį pajungti. 

Saulės elektrinės įrengimas

Saulės energija yra vadinama ateities energija ir toks pavadinimas jai prigijo ne veltui. Pasinaudoję saulės teikiama galia galite susikurti neribotą energijos šaltinį, kurį panaudosite savo reikmėms. Tai pačios gamtos dovana, kuria naudotis verta dar ir todėl, kad saulės jėgainės niekaip nekenkia aplinkai ir veikia harmonijoje kartu su gamta. Skaitydami toliau sužinosite, kodėl verta įsirengti saulės jėgainę savo sklype ir nuo ko reikėtų pradėti norint tai padaryti. 

Židinio kapsulės montavimas

Kuomet elektra sparčiai brangsta, namų šildymas židiniais tampa vis parankesnis. Įsirengę židinius galėsite mėgautis ne tik jaukia šiluma, bet ir mažesnėmis išlaidomis. Tačiau pirmiausia naudinga būtų kiek daugiau sužinoti apie tai, kaip įrengiami židiniai, kokias kapsules židiniams geriausia rinktis. Apie židinių kapsulių montavimą plačiau rasite šiame straipsnyje. 

Dujinio židinio įrengimas

Dujiniai židiniai tampa vis patrauklesni dėl gamtos tausojimo ir energijos efektyvumo. Priešingai negu kietasis kuras, dujos nepalieka nei kvapo, nei dūmų, pelenų, neišskiria pavojingų degimo medžiagų. Būtent todėl apie dujinio židinio įrengimą pagalvoti yra tikrai verta. Toliau skaitydami sužinosite, kaip įrengiami dujiniai židiniai ir kur kreiptis pagalbos visais rūpimais įrengimo klausimais. 

Elektrinės pirties krosnelės pajungimas

Reikalinga pagalba įrengiant elektrinę krosnelę pirtyje? Metas nieko nelaukti, kreiptis į specialistus ir su jų pagalba galėsite mėgautis tobulu karščiu pirtyje be jokių rūpesčių. Elektrinės krosnelės yra efektyvus ir gerą temperatūrą pirtyse užtikrinantis sprendimas, todėl jas įrengti tikrai verta. Skaitydami toliau sužinosite, kaip vyksta elektrinių krosnelių pirtyse įrengimas ir kur geriausia kreiptis visais montavimo klausimais. 

Krosnelių montavimas

Krosnelės yra puikus pasirinkimas įvairių patalpų šildymui. Jomis tinka šildyti ir namus, ir pirtis – maža, tačiau pakankamai galinga kieto kuro krosnelė bus patikimas šilumos šaltinis, kuriuo ypač maloniai galėsite mėgautis šaltuoju metų laiku. Tai padės sutaupyti elektros sąnaudų namuose, kas itin reikšminga šiais laikais elektros kainoms sparčiai kylant ir suteiks tam tikrą nepriklausomybę nuo centrinio šildymo. 

Elektrinio katilo pajungimas

Elektrinio šildymo sistema padeda automatiškai palaikyti patalpose reikiamą temperatūrą ir yra puikus sprendimas tuomet, kai tenka palikti namus be priežiūros, kai nėra galimybės papildyti kuro židinyje ar kieto kuro katile. Įrengus elektrinį katilą galima mėgautis dar didesniu patogumu ir malonia šiluma. Toliau skaitydami sužinosite apie elektrinių katilų įrengimą ir atrasite patikimus, šildymo sistemas nepriekaištingai galinčius įrengti meistrus. 

Kieto kuro katilo pajungimas

Išsirinkote kieto kuro katilą? Metas jį įrengti ir paleisti veikimui. Tačiau prieš tai naudinga būtų truputį plačiau žinoti, kaip viskas vyksta, kokie įrengimo darbai atliekami, galiausiai, kam patikėti šį atsakingą ir daug kruopštumo reikalaujantį darbą. Visa svarbiausia informacija – toliau šiame straipsnyje. 

Katilo įrengimas ir pajungimas

Ruošiatės įsirengti namuose šildymo katilą? Metas nieko nelaukti ir kreiptis į mūsų patyrusius meistrus, kurie atskubės į pagalbą pačiais įvairiausiais katilų įrengimo atvejais ir padės užtikrinti sklandų bei nepriekaištingą įrengimą. Toliau skaitydami sužinosite bendrai apie katilų įrengimą ir specialistų atliekamus darbus. 

Geoterminio šildymo įrengimas

Geoterminis šildymas yra atsinaujinantis energijos išteklius, kuriuo naudotis nekenkia gamtai ir kuris faktiškai yra begalinis. Žemės gelmių šiluma nuolatos atsinaujina ir yra tinkama naudotis įvairioms buitinėms reikmėms – tereikia tinkamai įrengti geoterminio šildymo įrenginius, o tai pradžioje gali pareikalauti investicijų. Ir vis tik, geoterminis šildymas ilgalaikėje perspektyvoje atsiperka su kaupu ir jį įrengti tikrai verta.

Toliau skaitydami sužinosite apie geoterminės jėgainės įrengimo etapus ir atrasite meistrus, į kuriuos galėsite drąsiai kreiptis visais geoterminio šildymo klausimais.  

Oras-oras šilumos siurblių montavimas ir pajungimas

Šilumos siurbliai oras-oras yra puikus ir daugelio mėgstamas pasirinkimas tiek dėl efektyvumo, tiek dėl ganėtinai nebrangaus ir paprasto montavimo. Ir vis tik, sistemų montavimas reikalauja žinių bei profesionalumo, kadangi nuo tinkamo įrengimo didele dalimi priklauso tolesnis veikimas. Skaitydami šį straipsnį sužinosite daugiau apie oras-oras šilumos siurblių montavimą bei kur kreiptis dėl patikimų darbų atlikimo. 

Oras-vanduo šilumos siurblių montavimas ir pajungimas

Reikia įrengti oras-vanduo šilumos siurblį? Šildymo įrenginių meistrai yra pasiruošę atskubėti jums į pagalbą ir padėti realizuoti tinkamiausius šilumos sprendimus, kurie leis sutaupyti. Šiame straipsnyje sužinosite apie oras-vanduo šilumos siurblių montavimą ir atrasite patikimus specialistus, kuriems galėsite patikėti svarbiausius įrengimo darbus. 

Šilumos siurblių montavimas

Reikalinga pagalba įrengiant šildymo įrenginių sistemas? Metas kreiptis į patyrusius meistrus, kurie pasirūpins nepriekaištingu šilumos siurblių sumontavimu. Norint sumontuoti šilumos siurblius reikalingos specifinės žinios ir įranga, tad patiems to atlikti sklandžiai nepavyks. Toliau skaitydami sužinosite apie tai, kaip atliekamas šilumos siurblių montavimas ir atrasite patikimus šį darbą galinčius atlikti specialistus.

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija

    Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok