Prekių katalogas

Oro kondicionierių montavimas

 • Oro kondicionierių montavimas

  Ruošiatės įrengti oro kondicionierių ir nesate užtikrinti, kaip geriausia tai padaryti? Perskaitę šiuos specialistų toliau aprašomus patarimus su nesklandumais nebesusidursite, o jeigu kartais reikės pagalbos – ji bus laiku suteikta užtikrinant nepriekaištingą kondicionierių veikimą.  

  Ruošiatės įrengti oro kondicionierių ir nesate užtikrinti, kaip geriausia tai padaryti? Perskaitę šiuos specialistų toliau aprašomus patarimus su nesklandumais nebesusidursite, o jeigu kartais reikės pagalbos – ji bus laiku suteikta užtikrinant nepriekaištingą kondicionierių veikimą. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip atliekamas oro kondicionieriaus įrengimas ir kur kreiptis visais rūpimais kondicionierių pasirinkimo bei montavimo klausimais pagal individualius poreikius.

  Sieninio kondicionieriaus montavimas

  Kondicionieriaus montavimo specifika priklauso nuo konkretaus įrenginio tipo. Sieninis kondicionierius montuojamas tvirtinant jį prie sienos, būdingas ganėtinai nesudėtingas ir greitas montavimas. Blokas montuojamas ir prie išorinės, ir prie vidinės sienos parenkant jam geriausią vietą ir sujungiant su komunikacijomis.

  Kanalinio kondicionieriaus montavimas

  Kanalinis, arba kitaip ortakinis kondicionierius montuojamas kiek sudėtingiau, nei paprastas sieninis. Visas kondicionieriaus blokas turi būti paslėptas lubose išvedžiojant ortakius. Tai reikalauja žinių ir profesionalumo, tikrai nesuklysite patikėję kanalinio kondicionieriaus montavimą specialistams.

  Oro kondicionieriaus montavimo darbus patikėkite specialistams

  Montuoti kondicionierių pačiam ar kreiptis į specialistus? Geriausia visuomet kreiptis į patikimus meistrus, kurie pasirūpins montavimu nepriekaištingai, garantuodami kokybišką ir ilgaamžį prietaisų veikimą. Kondicionierių montavimui reikalingos specifinės žinios ir patirtis, taip pat specialūs darbo įrankiai. Jeigu montuodami savarankiškai padarysite klaidą, galite labai pakenkti kondicionieriaus veikimui ir prarasti gamintojo garantiją.

  Patikėti oro kondicionieriaus montavimą meistrams verta dar ir todėl, kad tuo pačiu bus pasirūpinta projekto parengimu ir reikiamų dokumentų sutvarkymu. Jums faktiškai nieko nereikės daryti patiems, nes meistrai atliks viską už jus. 

  Svarbu pabrėžti tai, jog daugiabučiuose gali būti naudojami ne visų tipų kondicionieriai, reikėtų atsižvelgti ir į skleidžiamo triukšmo lygį bei kitus aspektus, kuo geriausiai gali pasirūpinti specialistai.

  Oro kondicionieriaus įrengimo etapai

  Oro kondicionieriaus montavimas susideda iš tam tikrų etapų. Labai svarbus jų eiliškumas tam, kad viskas būtų atlikta tinkamai. Montavimo darbai vykdomi šiais etapais:

  1. Elektros laidų išvedžiojimas – pirmiausia reikėtų pravesti atskirus laidus, kurie sujungiami į atskirą automatą. Svarbu, kad instaliacija nebūtų per daug sena ir atlaikytų papildomą krūvį.
  2. Išorinio bloko montavimas – suradus tinkamiausią vietą kondicionieriaus blokas montuojamas ir tvirtinamas pastato išorėje. 
  3. Vidinio bloko montavimas – tuo pačiu įrengiamas ir vidinis kondicionieriaus blokas jį pritvirtinant. Svarbu nemontuoti vidinio bloko virš šilumos židinio, kadangi kondicionierius bus priverstas nuolatos vėsinti ir eikvos daugiau energijos. Taip pat kondicionieriaus netinka montuoti virš tos vietos, kur miegate ar leidžiate daug laiko, nes galite peršalti. Montavimo vietą tiek viduje, tiek išorėje geriausiai parinks specialistai.
  4. Pilnas komunikacijų įrengimas – sujungiami elektros laidai ir freono vamzdžiai tarp kondicionieriaus blokų. Tam tikslui pjaunami latakai sienose ir lubose, vėliau dedama apdaila ir viskas gražiai paslepiama.
  5. Kondicionieriaus pajungimas – įrengus reikėtų paleisti kondicionierių ir patikrinti, kaip jis veikia. Jeigu viską atlikote tinkamai su problemomis nesusidursite. Jei pastebite gedimus – kreipkitės į meistrus.

  Nuo ko priklauso oro kondicionieriaus sumontavimo kaina?

  Tiksli kaina už kondicionieriaus įrengimą priklauso nuo konkrečių aplinkybių. Labai svarbu, kur ir koks kondicionierius montuojamas, koks kondicionieriaus modelis, kiek laiko sugaišta ir medžiagų buvo sunaudota darbams atlikti. Apie tikslias kainas jus informuos specialistai, kuomet sužinos būsimų darbų aplinkybes ir specifiką. 

  Atliekame oro kondicionierių montavimo darbus Vilniuje, taip pat mums ne kliūtis atvykti ir tokius miestus kaip Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar Panevėžys. Atvyksime jums patogiu adresu ir pasirūpinsime sklandžiu oro kondicionieriaus sistemų montavimu.

  Namams24 montuoja kondicionierius visuomet nebrangiai ir užtikrina visokeriopą pagalbą bei patarimus savo klientams. Kreipkitės ne vien dėl kondicionierių montavimo, bet ir dėl jų pasirinkimo pagal individualius poreikius bei kitais rūpimais klausimais nedvejodami!

  Patikimas oro kondicionierių montavimas ir profesionali pagalba visais atvejais pagal jūsų poreikius! Patikėkite vėdinimo sistemų įrengimo darbus profesionalams, kurie pasirūpins viskuo už jus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok