Prekių katalogas

Katilų keitimas namų ūkiuose 2023

Tam, kad šildymas būtų dar efektyvesnis, senus katilus namų ūkiuose reikia pasikeisti naujais. Kieto kuro katilų keitimas padeda užtikrinti geresnį šilumos lygį, mažesnes šildymo išlaidas, pasitarnauja dar didesniam jūsų patogumui. Keičiant senus katilus tam tikrais atvejais yra taikomos kompensacijos, kurias teikia Apva. Kiekvienais metais katilų keitimo kompensacija kiek kinta, todėl visuomet naudinga susipažinti su atnaujintomis taisyklėmis. 

Toliau skaitydami sužinosite apie katilų keitimą namų ūkiuose 2023 metais ir galėsite geriau apgalvoti katilų savo namų ūkyje keitimo galimybes.

Šildymo katilo galingumo parinkimas

Katilai namų šildymui yra patikimas ir efektyvus sprendimas, leisiantis įgyvendinti pačius įvairiausius poreikius. Tačiau norint, jog šildymas katilais tikrai atsipirktų ir būtų išnaudotas kaip įmanoma efektyviau, reikia tinkamai pasirinkti katilo galingumą. Kaip tai padaryti sužinosite toliau šiame neilgame straipsnyje.

Kokį katilą pasirinkti?

Besirenkantieji šildymo katilus visuomet susiduria su itin plačiu asortimentu. Variantų, kaip šildyti namus yra daugybė. Neturint reikiamų žinių gali būti sunku apsispręsti, ką geriau rinktis, kas patogiau ir visais atžvilgiais parankiau įgyvendinant šildymo poreikius praktiniais atžvilgiais. Šildymo katilas turi būti pasirinktas atidžiai, įvertinus visas prietaiso savybes bei aplinkybes patalpose, priešingu atveju, galimi šilumos nuostoliai.

Toliau skaitydami galėsite susipažinti su kokybiškų katilų pasiūlymais ir atrasite puikių idėjų namų šildymui, kurios bus praktiškos, vertingos, leidžiančios pasiekti esminį tikslą – šilumos išlaidų sumažinimą ilgalaikėje perspektyvoje.

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija

    Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok