Prekių katalogas

Kokio gylio gręžinys reikalingas geoterminiam šildymui įsirengti?

Geoterminis šildymas yra neabejotinai vienas patikimiausių ir efektyviausių, tačiau norintiems jį įsirengti tuo pačiu kyla ir nemažai klausimų. Kokius įrenginius rinktis, kokie turi būti gręžiniai ir kaip viską įrengti konkrečioje savo sklypo aplinkoje? Daugiau aiškumo įgysite ir viską nuspręsti galėsite pasikonsultavę su specialistais. Daug naudingos informacijos rasite ir šiame straipsnyje, tad nepraleiskite progos skaityti toliau ir susipažinti su pateikiama medžiaga.

Geoterminis šildymas – kas tai?

Apie geoterminio šildymo įrengimą savo namuose svajoja tikriausiai kiekvienas. Turbūt jau teko girdėti, jog šis šilumos išgavimo būdas yra itin veiksmingas ir taupus. Jį įsirengus nebereikia pergyventi dėl šilumos gavimo, nes turėsite savo nuosavą šilumą, kurios teikiamais patogumais galėsite naudotis kada tik panorėję. Jau vien dėl to pagalvoti apie geoterminį šildymą yra verta, o dar labiau verta paversti savo planus realybe.

Toliau skaitydami galėsite susipažinti su geoterminio šildymo privalumais ir apsispręsti dėl elektrinės savo namo sklype įrengimo su profesionalų pagalba.

Geoterminio (žemė-vanduo) šildymo elektros sąnaudos

Apie šilumos siurblius bei jų privalumus tikrai girdėjo visi, kurie bent kažkiek domėjosi šiuolaikiniais šildymo sprendimais namams, sodyboms, sodo nameliams bei kitų paskirčių būstams. Renkantis, koks šilumos siurblys tinkamiausias, paprastai atsižvelgiama į jų veikimo principą, nes ne visais atvejais yra galimybė montuoti bet kurį siurblį, taip pat vertinamas siurblio efektyvumas ir būsimos išlaidos šildymui. Pastarasis aspektas labai dažnai paskatina rinktis vieną ar kitą variantą. Ieškantiems paties ekonomiškiausio šildymosi sprendimo, neabejotinai tinkamiausias variantas bus geoterminis šildymas (patikimą siurblį iš plataus asortimento galite išsirinkti čia – https://www.namams24.lt/silumos-siurbliai/geoterminiai).

Kas geriau: geoterminis šildymas ar oras-oras?

Jei sprendimas apšildyti namus šilumos siurbliu būtų svarstomas prieš porą dešimtmečių, jis keltų ne tik nuostabą, tačiau ir, tikėtina, daug skeptiškų reakcijų. O štai šiandien šilumos siurbliai ir jų ekonomiškumas bei dovanojamas komfortas užima itin tvirtas pozicijas šilumos sistemų sektoriuje. Šįkart išsamiau pakalbėkime ir palyginkime dvi populiarias sistemas: oras-oras ir geoterminio šildymo. Ką ir kokiu atveju geriau rinktis?

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija

    Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok