Prekių katalogas

Dujinio katilo pajungimas

 • Dujinio katilo pajungimas

  Įsigijus dujinį katilą belieka jį pajungti ir naudoti savo reikmėms. Kaip tai padaryti sužinosite toliau šiame straipsnyje. Jeigu jau įsigijote sau tinkamiausią dujinį katilą ar dar tik dairotės tarp pasirinkimų, verta būtų iš anksto susipažinti su dujinių katilų pajungimo instrukcijomis, kad vėliau nekiltų jokių neaiškumų ar rūpesčių. 

  Įsigijus dujinį katilą belieka jį pajungti ir naudoti savo reikmėms. Kaip tai padaryti sužinosite toliau šiame straipsnyje. Jeigu jau įsigijote sau tinkamiausią dujinį katilą ar dar tik dairotės tarp pasirinkimų, verta būtų iš anksto susipažinti su dujinių katilų pajungimo instrukcijomis, kad vėliau nekiltų jokių neaiškumų ar rūpesčių.

  Dujinio katilo montavimo darbus patikėkite specialistams

  Dujinio katilo montavimas ir pajungimas yra gana sudėtingas darbas, kurį galima atlikti pačiam arba patikėti specialistams. Vis tik, jeigu neturite reikiamų žinių, patirties ir įrankių ar dvejojate dėl įrengimo, reikėtų kreiptis į specialistus, kurie viską atliks nepriekaištingai. Priešingu atveju, galite ką nors padaryti ir neteisingai – tuomet teks viską taisyti ir samdyti meistrus bet kokiu atveju.

  Perkant katilus Namams24 internetinėje parduotuvėje, dažniausiai suteikiama ir pagalba juos montuojant, specialistai pasirūpina viskuo už jus ir suteikia daug naudingų, praktiškų patarimų naudojantiems katilus bei pasirūpina periodišku jų aptarnavimu. Visa tai padeda užtikrinti sklandų, ilgaamžį katilo veikimą be didesnių nesklandumų ir rūpesčių.

  Patikėję dujinių katilų įrengimo darbus meistrams tikrai neapsiriksite. Katilų montavimas ir pajungimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, ne išimtis ir Šiauliai. Kreipkitės į Namams24 specialistus ne tik dėl katilų pajungimo, bet ir visais rūpimais pasirinkimo klausimais pagal individualius poreikius.

  Dujinio katilo pajungimo prie šildymo sistemos etapai

  Dujinio katilo įrengimas ir pajungimas prie šildymo sistemos susideda iš keleto etapų. Jeigu nusprendėte pajungti katilus patys, sekite toliau nurodytais žingsniais:

  1. Pirmiausia reikėtų pasiruošti visus darbui būtiniausius įrankius. Patikrinkite, ar turite vamzdžių tvirtinimo reikmenis ir kitas priemones, būtinas darbams atlikti. Reikalingos ir specialios saugos priemonės, padedančios užtikrinti sklandesnius ir saugesnius montavimo darbus. 
  2. Paruoškite katilinę. Reikėtų atsikratyti seno katilo, jei tokį turite, gražiai išvalyti ir paruošti būsimą naujo katilo vietą. Jei katilo vieta įrengiama naujai, reikėtų pasirūpinti geru katilo prieinamumu sujungiant su kaminu ir vamzdynais.
  3. Prijunkite katilą prie šildymo sistemos. Prie dujinio katilo turėtų būti prijungti šilumos paskirstymo vamzdžiai. Katilą reikėtų pajungti į kaminą, kuriuo užtikrinamas sklandus susikaupusių garų pašalinimas. 
  4. Viską atlikus ir katilą pajungus reikėtų patikrinti, ar jis veikia tinkamai. Jeigu pastebima kokių nors nesklandumų, reikėtų nedelsiant kreiptis į meistrus, kurie ištaisys galimus gedimus ir pasirūpins nepriekaištingu katilo veikimu. Vėliau katilą reikia reguliariai prižiūrėti, nuvalyti. Esant poreikiui, meistrai suteiks periodiško katilų aptarnavimo paslaugas.

  Dujinius katilus mėgsta daugelis dėl plačių jų atveriamų šildymo galimybių. Tai itin aukštą komforto lygį suteikiantis namų šildymo pasirinkimas, kuriuo visiškai nereikia rūpintis. Dujinio katilo sugeneruotą šilumą galima panaudoti radiatorių šildymui, taip pat yra galimybė įsivesti itin komfortišką grindinį šildymą, tad šilumos ir komforto namuose tikrai nepritrūks.

  Nuo ko priklauso dujinio katilo įrengimo ir pajungimo kaina?

  Kiek tiksliai kainuos dujinio katilo įrengimas ir pajungimas priklauso nuo konkrečios situacijos. Atsižvelgiama į tai, kokio tipo katilas montuojamas, kiek laiko reikalauja įrengimo darbai, kokios medžiagos buvo sunaudotos ir t.t. Norėdami sužinoti, kokia tiksliai dujinio katilo įrengimo kaina, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie informuos apie tai, ko tikėtis pagal individualią situaciją.

  Profesionalus dujinio katilo pajungimas be jokių rūpesčių! Patikėkite katilų pajungimą meistrams ir mėgaukitės malonia šiluma bei sklandžiu sistemų veikimu ilgus metus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok