Prekių katalogas

Oras-oras šilumos siurblio elektros sąnaudos

Šilumos siurblys yra vienas iš populiariausių sprendimų gyvenamųjų namų, sodybų, sodo namelių ar kitos paskirties pastatų šildymui, jei aktualus ekonomiškumo ir efektyvumo duetas. Nesuklysime pasakę, jog itin daug simpatijų pelno oras-oras šilumos siurbliai, imantys energiją iš aplinkos ir perduodantys ją tiesiogiai patalpoms, jas sušildydami arba, atvirkščiai, vėsindami. Dažnas besirenkantis šilumos siurblį apsvarsto ne tik įrangos kainą, tačiau ir tai, kokios bus elektros sąnaudos tą siurblį eksploatuojant. 

Oras-oras šilumos siurblio veikimo principas

Besidomintys, kokį šilumos siurblį rinktis, svarsto privalumus bei trūkumus, savo galimybes montuoti vieną ar kitą variantą, taip pat ir siurblių veikimo ypatumus, mat tai – vienas iš kertinių kriterijų (išsamiau šia tema skaitykite straipsnyje „Šilumos siurblių veikimo principas“). Tad kuo grįstas vieno iš populiariausių pasirinkimų – oras-oras šilumos siurblio veikimas?

8 patarimai renkantis šilumos siurblį oras-oras

Šilumos siurblių rinkoje vartotojai turi plačias galimybes rinktis: geoterminis šildymas, ištraukiamo oro šilumos siurbliai, oras-vanduo sistemos, oras-oras šildymo sistemos ar dar kiti variantai. Visi pasirinkimai yra ekonomiški, efektyvūs, suteikiantys daug komforto naudotojams, panašūs savo veikimo principu, tačiau besiskiriantys šilumos šaltiniu. Ir tai ne vienintelis aspektas, į kurį svarbu atsižvelgti svarstant alternatyvas. Jei nuspręsite montuoti populiarųjį oras-oras šilumos siurblį, šilumos energiją imantį iš oro, pateikiame vertingų patarimų, padėsiančių priimti teisingą sprendimą ir išsirinkti geriausiai Jums tinkantį variantą.

Šildymo sistemos oras-oras įrengimo kaina ir šildymo kaštai 2022-2023 metams

Šilumos siurblių rinkoje oras-oras sistemos užima garbingas pozicijas. Tai lemia jų funkcionalumas, efektyvumas, dovanojamas komfortas bei viliojančios sąskaitos už šildymą. Negana to, tai puikus variantas sodyboms bei sodo nameliams ar kitiems pastatams, kuriuose nėra vandens sistemos ir / ar kito šilumos šaltinio.

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija

    Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok