Prekių katalogas

Geoterminio šildymo įrengimas

 • Geoterminio šildymo įrengimas

  Geoterminis šildymas yra atsinaujinantis energijos išteklius, kuriuo naudotis nekenkia gamtai ir kuris faktiškai yra begalinis. Žemės gelmių šiluma nuolatos atsinaujina ir yra tinkama naudotis įvairioms buitinėms reikmėms – tereikia tinkamai įrengti geoterminio šildymo įrenginius, o tai pradžioje gali pareikalauti investicijų. Ir vis tik, geoterminis šildymas ilgalaikėje perspektyvoje atsiperka su kaupu ir jį įrengti tikrai verta.

  Toliau skaitydami sužinosite apie geoterminės jėgainės įrengimo etapus ir atrasite meistrus, į kuriuos galėsite drąsiai kreiptis visais geoterminio šildymo klausimais.  

  Geoterminio šildymo įrengimą patikėkite profesionalams

  Geoterminio šildymo įrengimas yra ilgas ir sudėtingas procesas, kurį geriausia patikėti profesionalams. Tuomet viskas bus įrengta tinkamai ir galėsite būti užtikrinti gera kokybe. Samdant profesionalus suteikiama ilgalaikė darbų garantija. Geoterminė jėgainė iš tiesų yra viena patvariausių ir ilgaamžiškiausių, jos teikiamais privalumais vėliau galima mėgautis ilgus metus. Tik įrengimas yra ilgas, nepigus, sudėtingas, tačiau kartu su patyrusiais meistrais sklandžiai perėjus šį etapą daugiau beveik nekyla jokių rūpesčių.

  Geoterminio šildymo įrengimo etapai

  Norint įrengti geoterminį šildymą užtrunkama žymiai ilgiau ir darbai kur kas sudėtingesni, nei kad, pavyzdžiui, šilumos siurblių montavimo atveju. Iš viso įrengimo darbai gali užtrukti kelias savaites. Jau vien projektavimas pareikalauja nemažai laiko, kadangi reikia tiksliai pagal konkrečią situaciją parengti būsimos jėgainės planą.

  Darbų etapai vyksta šia seka:

  1. Atliekamas geoterminio šildymo projektavimas.
  2. Kasami gręžiniai.
  3. Gręžiniai suvedami į katilinę.
  4. Įrengiamos pastato šildymo sistemos.
  5. Galutinis darbų etapas. Montuojama katilinė.

  Nuo ko priklauso geoterminio šildymo įrengimo kaina

  Geoterminio šildymo įrengimo kainą lemia tokie veiksniai kaip šilumos siurblio modelis, horizontalaus arba vertikalaus lauko kontūro rūšis, gręžinių įrengimo sudėtingumas ir darbų trukmė, įrenginių paleidimo darbai, darbams sunaudotos medžiagos. Viskas labai priklauso nuo konkrečios situacijos. Paprastai vienas iš brangiausių būna gręžinių kasimas, kadangi šis darbas reikalauja specifinės įrangos ir patirties.

  Daugiau apie tikslias kainas sužinosite susisiekę su specialistais, nupasakoję jiems savo poreikius ir meistrams atlikus kruopščią vietovės, kurioje bus įrengiama geoterminė jėgainė, analizę.

  Patikimas ir taupus šildymas naudojantis žemės gelmių šiluma! Mūsų profesionalūs meistrai yra pasirengę pagelbėti jums pačiais įvairiausiais geoterminio šildymo įrengimo atvejais.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok