Prekių katalogas

Konsoliniai oro kondicionieriai

 • Konsoliniai oro kondicionieriai – tai estetikos ir funkcionalumo derinys. Šio tipo oro kondicionieriai yra labai pažangūs ir išsiskiria savo funkcionalumu bei puikiai išvaizda, kuri puikiai derės bet kokio stiliaus interjere. Šio tipo kondicionieriai yra montuojami greta lubų arba grindų, prie jų galima prijungti ortakių sistemą.

  Cooper&Hunter CH-S09FVX oro kondicionierius
  Vėsinimo galia, kW
  2,7
  Šildymo galia, kW
  2,8
  Kaina 1166 
  1458  Sutaupykite 292 
  Cooper&Hunter CH-S12FVX oro kondicionierius
  Vėsinimo galia, kW
  3,5
  Šildymo galia, kW
  3,75
  Kaina 1219 
  1524  Sutaupykite 305 
  Cooper&Hunter CH-S18FVX oro kondicionierius
  Vėsinimo galia, kW
  5,27
  Šildymo galia, kW
  5,5
  Kaina 1727 
  2159  Sutaupykite 432 
  Kaina 2234 
  2628  Sutaupykite 394 
  Kaina 2561 
  3013  Sutaupykite 452 
 • Konsolinių kondicionierių privalumai

  Ne visose patalpose yra galimybė montuoti oro kondicionierių ant sienos. Tai gali tapti tikru galvos skausmu interjero dizaineriui ar namų šeimininkams, tačiau lubiniai ir grindiniai konsoliniai oro kondicionieriai tokiu atveju yra tikras išsigelbėjimas. Jie pasižymi itin estetiška išvaizda, kuri gali tiek papildyti interjerą, tiek jame tarsi pradingti.

  Dar vienas privalumas yra tai, kad palubiniai oro kondicionieriai neužima daug vietos. Tai itin svarbu mažesnėse patalpose, kai norima palaikyti erdvės pojūtį.

  Kuo skiriasi palubiniai (lubiniai) oro kondicionieriai nuo grindinių?

  Kai kurių modelių kondicionieriai gali būti montuojami palubėje arba prie grindų. Atitinkamai skiriasi ir jų išvaizda. Vis dėlto rinkoje yra ir universalių modelių, kurie gali būti montuojami tiek viršuje, tiek apačioje, tad namų šeimininkai patys gali pasirinkti, kurioje vietoje tokį kondicionierių pageidauja montuoti.

  Nuo ko priklauso konsolinių oro kondicionierių kaina?

  Oro kondicionierių kainai daug įtakos turi jų galingumas, tačiau kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo modelio ar gamintojo. Konsoliniai oro kondicionieriai yra brangesni už sieninius, tačiau suteikia daugybę privalumų ir pasižymi itin estetiška išvaizda.

  Kur pirkti konsolinius kondicionierių?

  Namams24.lt yra puiki vieta išsirinkti oro kondicionierių. Čia rasite rinkoje puikiai vertinamų gamintojų produkciją ir naujausius lubinių kondicionierių modelius. Tai funkcionalumą ir estetiką puikiai suderinantys sprendimai, kurie užtikrins, kad namuose visada būtų komfortiška temperatūra.

  Ar būtina samdyti specialistą norint įsirengti konsolinį oro kondicionierių?

  Jei norite, kad jūsų kondicionierius veiktų sklandžiai ir tarnautų ilgai, patikėkite jo montavimo darbus atlikti profesionaliems meistrams. Nors tai nėra itin sudėtinga užduotis, montuojant kondicionierius yra naudojami specialūs įrankiai, reikia specifinių žinių. Konsoliniai kondicionieriai nėra pigūs, tad nerizikuokite patikėdami juos nepatyrusiems meistrams – tai gali brangiai kainuoti

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok