Konsoliniai (lubiniai/grindiniai) oro kondicionieriai

 • Konsoliniai oro kondicionieriai – tai estetikos ir funkcionalumo derinys. Šio tipo oro kondicionieriai yra labai pažangūs ir išsiskiria savo funkcionalumu bei puikiai išvaizda, kuri puikiai derės bet kokio stiliaus interjere. Šio tipo kondicionieriai yra montuojami greta lubų arba grindų, prie jų galima prijungti ortakių sistemą.

  Cooper&Hunter CH-S09FVX oro kondicionierius
  Vėsinimo galia, kW
  2,7
  Šildymo galia, kW
  2,8
  Kaina 1113 
  1391  Sutaupykite 278 
  Cooper&Hunter CH-S12FVX oro kondicionierius
  Vėsinimo galia, kW
  3,5
  Šildymo galia, kW
  3,75
  Kaina 1161 
  1452  Sutaupykite 291 
  Cooper&Hunter CH-S18FVX oro kondicionierius
  Vėsinimo galia, kW
  5,27
  Šildymo galia, kW
  5,5
  Kaina 1645 
  2057  Sutaupykite 412 
  Gree U-Match 5,0 kW grindinis/palubinis šilumos siurblys oro kondicionierius

  Privalumai:

  Integruotas žiemos priedas; stabilus veikimas vėsinimo ir šildymo režimu, daugiau kaip –15 ˚C; tylus darbo režimas; 3D oro išpūtimo funkcija; apsauga nuo šalto oro; „DC Inverter“ tipo kompresorius; sieninis valdymo pultas Z4K351J (komplektuojamas papildomai); garantija 3 m.
  Kaina 1666 
  1960  Sutaupykite 294 
  Kaina 1930 
  2145  Sutaupykite 215 
  Gree U-Match 7,0 kW grindinis/palubinis šilumos siurblys oro kondicionierius

  Privalumai:

  Integruotas žiemos priedas; stabilus veikimas vėsinimo ir šildymo režimu, daugiau kaip –15 ˚C; tylus darbo režimas; 3D oro išpūtimo funkcija; apsauga nuo šalto oro; „DC Inverter“ tipo kompresorius; sieninis valdymo pultas Z4K351J (komplektuojamas papildomai); garantija 3 m.
  Kaina 2065 
  2430  Sutaupykite 365 
  Kaina 2136 
  2374  Sutaupykite 238 
 • Konsolinių (palubinių) kondicionierių privalumai

  Ne visose patalpose yra galimybė montuoti oro kondicionierių ant sienos. Tai gali tapti tikru galvos skausmu interjero dizaineriui ar namų šeimininkams, tačiau lubiniai ir grindiniai konsoliniai oro kondicionieriai tokiu atveju yra tikras išsigelbėjimas. Jie pasižymi itin estetiška išvaizda, kuri gali tiek papildyti interjerą, tiek jame tarsi pradingti.

  Dar vienas privalumas yra tai, kad palubiniai oro kondicionieriai neužima daug vietos. Tai itin svarbu mažesnėse patalpose, kai norima palaikyti erdvės pojūtį.

  Kuo skiriasi palubiniai (lubiniai) oro kondicionieriai nuo grindinių?

  Kai kurių modelių kondicionieriai gali būti montuojami palubėje arba prie grindų. Atitinkamai skiriasi ir jų išvaizda. Vis dėlto rinkoje yra ir universalių modelių, kurie gali būti montuojami tiek viršuje, tiek apačioje, tad namų šeimininkai patys gali pasirinkti, kurioje vietoje tokį kondicionierių pageidauja montuoti.

  Nuo ko priklauso konsolinių oro kondicionierių kaina?

  Oro kondicionierių kainai daug įtakos turi jų galingumas, tačiau kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo modelio ar gamintojo. Konsoliniai oro kondicionieriai yra brangesni už sieninius, tačiau suteikia daugybę privalumų ir pasižymi itin estetiška išvaizda.

  Kur pirkti konsolinius kondicionierių?

  Namams24.lt yra puiki vieta išsirinkti oro kondicionierių. Čia rasite rinkoje puikiai vertinamų gamintojų produkciją ir naujausius lubinių kondicionierių modelius. Tai funkcionalumą ir estetiką puikiai suderinantys sprendimai, kurie užtikrins, kad namuose visada būtų komfortiška temperatūra.

  Ar būtina samdyti specialistą norint įsirengti konsolinį oro kondicionierių?

  Jei norite, kad jūsų kondicionierius veiktų sklandžiai ir tarnautų ilgai, patikėkite jo montavimo darbus atlikti profesionaliems meistrams. Nors tai nėra itin sudėtinga užduotis, montuojant kondicionierius yra naudojami specialūs įrankiai, reikia specifinių žinių. Konsoliniai kondicionieriai nėra pigūs, tad nerizikuokite patikėdami juos nepatyrusiems meistrams – tai gali brangiai kainuoti