Prekių katalogas

Greitaeigiai momentiniai vandens šildytuvai (boileriai)

 • Greitaeigiai vandens šildytuvai, arba boileriai yra puikus sprendimas siekiant patogaus, praktiško, ekonomiško šildymo būdo, kuris leistų sutaupyti. Jie turi itin galingą šilumokaitį, tad vanduo įšyla per labai trumpą laiko tarpą, tuo pačiu prietaisą galima naudoti kombinuotai kartu su kitais išoriniais šilumos energijos šaltiniais.

  Kaina 400 
  500  Sutaupykite 100 
  Kaina 480 
  600  Sutaupykite 120 
  Kaina 544 
  680  Sutaupykite 136 
  Kaina 731 
  1181  Sutaupykite 450 
  Kaina 769 
  1243  Sutaupykite 474 
  Kaina 788 
  985  Sutaupykite 197 
  Kaina 807 
  1304  Sutaupykite 497 
  Kaina 846 
  1367  Sutaupykite 521 
  Kaina 862 
  1078  Sutaupykite 216 
  Kaina 1321 
  1555  Sutaupykite 234 
  Kaina 1589 
  1870  Sutaupykite 281 
  Kaina 1109 
 • Į ką atsižvelgti renkantis greitaeigį vandens šildytuvą?

  Ieškodami, koks greitaeigis boileris jums labiausiai tiktų, pirmiausia atsižvelkite į montavimo namuose aplinkybes. Ar patalpose pakankamai erdvės? Boilerį norėtumėte paslėpti ar laikyti atviroje vietoje? Kur galvojate jį įrengti?

  Greitaeigiai boileriai pagal savo montavimo specifiką yra išskiriami į du tipus – pakabinamus ir pastatomus:

  • pakabinami – pakabinami boileriai yra labai kompaktiški ir neužima daug vietos, juos galima montuoti net tose patalpose, kur erdvės kiekis labai ribotas. Tai idealus sprendimas mažiems namams ir butams;
  • pastatomi – didžiausi pastatomo boilerio privalumai yra tie, kad jis stacionarus, todėl gali būti itin galingas ir didelio tūrio. Jeigu tik turite pakankamai erdvės, toks boileris bus puikus pasirinkimas.

  Greitaeigiai kombinuoti boileriai itin efektyvūs – didžiausias jų pliusas, kad galima juos naudoti kartu su kitais prietaisais. Priklausomai nuo konkretaus pasirinkto boilerio modelio, kombinuoti greitaeigiai vandens šildytuvai tinka dujiniam katilui, kietam katilui, centrinio šildymo sistemoms, alternatyvioms šildymo sistemoms ir ne tik.

  Be abejonės, renkantis svarbūs ir tokie veiksniai, kaip boilerio tūris, kuris turėtų atitikti jūsų vartojimo poreikius, kiti techniniai duomenys. Pasitarkite su Namams24 specialistais tam, kad greitai ir lengvai išsirinktumėte savo poreikius tinkamiausius įrenginius.

  Nuo ko priklauso greitaeigio vandens šildytuvo kaina?

  Greitaeigis vandens šildytuvas yra puiki investicija, kuri su laiku atsiperka. Įrenginių kainos labai skiriasi priklausomai nuo to, ką rinksitės. Kaina paprastai skaičiuojama atsižvelgiant į boilerio rūšį ir montavimo tipą, prietaiso talpą ir funkcines savybes, gamintoją.

  Viskas priklauso nuo jūsų vandens vartojimo poreikių – galima rasti ir pigesnį variantą, skirtą mažesniems namams, ir dideliems vandens vartojimo poreikiams pritaikytus profesionalius sprendimus. Namams24 asortimente – platus kainų diapazonas pagal įvairias pirkėjų finansines galimybes ir daugybė pasiūlymų su nuolaidomis!

  Patikimi gamintojai, kurių greitaeigiai boileriais prekiaujame

  Gamintojas yra vienas svarbiausių patikimumo ir aukštos garantijos įrodymų. Neatsitiktinai prekiaujame tik gerai pasaulyje žinomų ir profesionalių gamintojų, tokių kaip „Dražice“ ir kt. produkcija. Kviečiame susipažinti iš arčiau ir išsirinkti!

  Greitaeigiai vandens šildytuvai: kur pirkti?

  Prekyboje gausu labai daug įvairių boilerių pasiūlymų, tačiau gamintojo vardas bei suteikiamos garantijos laikotarpis kalba patys už save. Niekada nesuklysite rinkdamiesi kad ir truputį brangesnius, tačiau patikimesnius įrenginius. 

  Atskirti, kur yra gera kokybė, visai nesunku – tokie įrenginiai bus ne pačios mažiausios kainos, su ilgesniu garantiniu laikotarpiu, išsamia informacija apie siūlomą produktą. Tai rodo, jog tiekėjai prisiima už savo siūlomą produkciją visą atsakomybę ir gali suteikti jums geriausius pasiūlymus.

  Aukštos kokybės greitaeigiai momentiniai vandens šildytuvai skirtingiems šildymo poreikiams! Nepraleiskite progos įsigyti iš plataus Namams24 dar pigiau, geromis kainomis.