Prekių katalogas

Dūmtraukiai pirtims

 • Jokia tradicinė pirtelė neįsivaizduojama be dūmtraukio – jis užtikrina, kad oras pirtyje būtų švarus ir sveikas. Pro dūmtraukį iš pirties pasisavina suodžiai, dūmai, kiti nešvarumai, kurie susidaro degimo proceso metu. Pirties dūmtraukis turi užtikrinti oro srautų mainus, todėl jį renkantis svarbu skirti užtektinai dėmesio.

  Pirties dvisienio dūmtraukio komplektas, 115/215 mm
  Prijungimo diametras, mm
  115/215
  Kaina 472  - 589 
  Pirties dvisienio dūmtraukio komplektas, 130/230 mm
  Prijungimo diametras, mm
  130/230
  Kaina 523  - 651 
 • Pirtims skirti dūmtraukiai gali būti įvairių dydžių ir formų, tad rinktis reikėtų pagal pirtį, kuriai šį elementą panaudosite. Dūmtraukis pirčiai gali būti sudedamas iš elementų arba vientisas. Kai kuriais atvejais dūmtraukiai naudojami kaip interjero dalis, tad atkreipkite dėmesį į jų išvaizdą.

  Priklausomai nuo dūmtraukio, jis gali būti naudojamas įvairių rūšių pirtims, tačiau dėl tikslaus pritaikymo ir parametrų reikėtų pasikonsultuoti ir su specialistais.

  Nuo ko priklauso pirties dūmtraukio kaina?

  Dūmtraukio kainai daug įtakos turi jo tipas, forma, gamintojas. Populiarių ir pripažinti gamintojų produktai kainuos brangiau, tačiau iš jų galite tikėtis geresnės kokybės. Kaip pasirinkti gerą produktą ir per daug neišlaidauti, patars mūsų parduotuvės konsultantai.

  Taip pat svarbu įvertinti ir jo dydį. Į bendrą kainą taip pat reikėtų įtraukti ir montavimo išlaidas – kokios jos bus priklausys nuo įvairių veiksnių. Geriausia montavimo darbus patikėti profesionalams – juk dūmtraukis susijęs su degimo procesu, o nekokybiškas montavimas padidina gaisro riziką. Kvieskite profesionalus ir pasirūpinkite savo saugumu.