Prekių katalogas

MULTI-SPLIT oro kondicionieriai

 • Vadinamieji Multi Split oro kondicionieriai yra individualios kondicionavimo sistemos, pritaikytos konkrečioms patalpoms. Jos dažniausiai naudojamos didelėms patalpoms vėsinti, o kondicionierių sudaro išorinis blokas, kuris yra jungiamas su keliais vidiniais blokais.

 • MULTI SPLIT kondicionierių privalumai

  Šio tipo kondicionieriai yra lengvai pritaikomi įvairios paskirties patalpose ir tinka net didesnėms erdvėms vėsinti arba šildyti. Tokie kondicionieriai susideda iš vieno išorinio ir kelių vidinių blokų – tokia sistema sumažina montavimo darbų poreikį ir visos sistemos kainą, nes kiekvienam vidaus blokui nereikia atskiro bloko pastato išorėje.

  Tokių sistemų kaina nėra maža, tačiau jomis naudotis labai patogu. Nepaisant to, kad vidinius blokus aptarnauja tas pats išorinis blokas, galima patalpose nustatyti skirtingas temperatūras, keisti ventiliavimo greitį arba kryptį.

  Galima rinkti grindinius, lubinius, sieninius, kanalinius ar kasetinius oro kondicionierius – visi jie veiks sistemoje ir puikiai atitiks skirtingas kiekvienos patalpos sąlygas.

  Į ką atsižvelgti renkantis MULTI SPLIT kondicionierių?

  Multi Split kondicionieriai yra pritaikomi prie individualių poreikių, todėl juos pasirinkti gali būti sudėtinga. Rekomenduojama visada kreiptis į specialistus – jie padės identifikuoti poreikius ir pasirinkti juos geriausiai atitinkančią sistemą.

  Šio tipo kondicionierių kaina nėra pati mažiausia, tačiau jų suteikiamam patogumui niekas neprilygsta – tai patvirtina šiuos kondicionierius pasirinkusių klientų atsiliepimai. Šie kondicionieriai sujungia kito tipo kondicionierių privalumus su funkcionalumu.

  MULTI SPLIT oro kondicionieriai: atsiliepimai ir kaina

  Šio tipo kondicionierių kaina priklauso nuo to, kiek vidinių blokų bus naudojama. Tai lemia, kokio galingumo reikalingas išorinis blokas, o kuo didesnis jo galingumas, tuo didesnė ir kaina. Dėl to reikia atidžiai įvertinti poreikius – priešingu atveju gali nutikti taip, kad pasirinksite pernelyg galingą bloką ir permokėsite, o per silpną bloką taip pat teks keisti, nes jis negalės užtikrinti tinkamo visų vidaus blokų darbo.

  Kur pirkti MULTI SPLIT kondicionierių?

  Multi Split tipo oro kondicionierius pasirinkti padės mūsų specialistai. Namams24.lt parduotuvėje rasite platų žinomų gamintojų asortimentą, tačiau geriausia renkantis sudėtingesnes sistemas yra kreiptis pagalbos į profesionalus.

  Ar būtina samdyti specialistą norint įsirengti MULTI SPLIT oro kondicionierių?

  Tik profesionalus ir kokybiškas montavimas užtikrina sklandų kondicionieriaus veikimą. Be to, nepamirškite, kas Multi Split kondicionieriai turi būti individualiai pritaikyti patalpoms ir asmeniniams namų šeimininkų poreikiams. Tai padaryti gali tik patyrusių profesionalų komanda.