Prekių katalogas

Dujinio židinio įrengimas

 • Dujinio židinio įrengimas

  Dujiniai židiniai tampa vis patrauklesni dėl gamtos tausojimo ir energijos efektyvumo. Priešingai negu kietasis kuras, dujos nepalieka nei kvapo, nei dūmų, pelenų, neišskiria pavojingų degimo medžiagų. Būtent todėl apie dujinio židinio įrengimą pagalvoti yra tikrai verta. Toliau skaitydami sužinosite, kaip įrengiami dujiniai židiniai ir kur kreiptis pagalbos visais rūpimais įrengimo klausimais. 

  Dujinio židinio įrengimo darbus patikėkite specialistams

  Turbūt net nereikia sakyti, jog dujinių židinių įrengimo darbus pravarčiausia patikėti ne bet kam, o patyrusiems meistrams, savos srities profesionalams. Patys dujinių židinių neįsirengsite, samdyti abejotinos kvalifikacijos meistrus irgi nerekomenduojama. Geriausia yra investuoti į kokybę, visais atžvilgiais. Kreipdamiesi į meistrus galėsite būti ramūs ir užtikrinti nepriekaištingu dujinių židinių sistemų įrengimu pagal visus saugos ir kokybės reikalavimus.

  Sąlygos, būtinos dujinio židinio įrengimui

  Dujinio židinio įrengimas turi atitikti tam tikras sąlygas, būti saugus ir patikimas. Pagal reikalavimus, gali būti montuojami tik specialaus tipo uždaro degimo židiniai, gaunantys ir atiduodantys orą per tvarkingai įrengtus kanalus kamine.

  Labai svarbu, kad:

  • paviršius, ant kurio montuojamas židinys būtų lygus, stabilus, klotas nedegiomis medžiagomis, grindų laikomoji galia turi būti pakankamai didelė;
  • degūs baldai ir konstrukcijos turi būti patraukti nuo židinio įrengimo vietos pakankamai saugiu atstumu, o pats židinys statomas toliau nuo sienos. Jeigu siena neizoliuota – reikalingas bent 0,6 m atstumas, nuo lubų – 1,3m. Šiuos atstumus galima ir sumažinti klojant paviršius nedegiomis medžiagomis.
  • dujų magistralės tiesimo ir balionų prijungimo darbus turi atlikti tiktai patyręs specialistas;
  • tinkamai oro cirkuliacijai užtikrinti ortakiai turi būti įrengti tvarkingai, o patalpos tinkamai vėdinamos.

  Apie visas dujinių židinių įrengimo sąlygas išsamiai informuos ir įrengiant viskuo tinkamai pasirūpins mūsų specialistai.

  Nuo ko priklauso dujinio židinio įrengimo kaina?

  Kiek tiksliai kainuos įrengti namuose dujinį židinį priklauso nuo konkretaus įrenginio tipo, montavimo galimybių, kaip ir nuo darbams sugaišto laiko bei panaudotų medžiagų. Kiekvienas židinių įrengimo atvejis kiek individualus, prisitaikant prie specifinių užsakovo poreikių, todėl tiksliau apie kainas meistrai pasakyti galės tik įvertinę jūsų lūkesčius ir parengę tikslius montavimo projektus pagal individualias montavimo patalpose galimybes.

  Dujinių židinių montavimą patikėkite meistrams, kurie užtikrins viską ko reikia tam, kad įrengtas židinys veiktų saugiai ir nepriekaištingai. Mūsų specialistai garantuos jums ne tik visą savo turimą meistriškumą, bet ir pasiūlys priimtinas montavimo paslaugų kainas. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok