Prekių katalogas

Mini rekuperatoriaus montavimas

 • Mini rekuperatoriaus montavimas

  Mini rekuperatoriai – tai vienas lanksčiausių ir patogiausių sprendimų įvairios energinės klasės namams. Šie prietaisai užtikrina sklandų patalpų šildymą bei vėdinimą subalansuotai reguliuodami oro srautus, kurių švara ir gaiva svarbi mūsų sveikatai, asmeniniam namų komfortui, gerai savijautai. 

  Mini rekuperatoriai – tai vienas lanksčiausių ir patogiausių sprendimų įvairios energinės klasės namams. Šie prietaisai užtikrina sklandų patalpų šildymą bei vėdinimą subalansuotai reguliuodami oro srautus, kurių švara ir gaiva svarbi mūsų sveikatai, asmeniniam namų komfortui, gerai savijautai. Dėl ganėtinai greito ir nesudėtingo montavimo šiuos prietaisus renkasi dauguma pirkėjų, ir tikrai nenusivilia. Kodėl ir kokie yra rekuperatorių privalumai bei kaip atliekami jų montavimo darbai sužinosite toliau šiame straipsnyje.

  Mini rekuperatoriaus privalumai

  Daugelio mėgstamas mini rekuperatorius pasižymi daugybe pliusų, dėl kurių įsigyti šį prietaisą išties verta. Jis puikiai tinka tiek namui, tiek butui, labai pasitarnauja miegamajam ir kituose kambariuose, kur užtikrinama gera oro kokybė bei šviežumas.

  Mini rekuperatorius pasižymi šiais privalumais:

  • paprasta ir nesudėtinga konstrukcija;
  • puikus kainos ir kokybės santykis;
  • užtikrina kambariuose optimalią temperatūrą;
  • taupus ir neeikvoja daug energijos;
  • padeda palaikyti optimalų drėgmės lygį;
  • itin efektyviai švarina orą ir jį gaivina;
  • yra kompaktiškas ir neužima daug vietos;
  • gražaus, stilingo ir modernaus, šiuolaikiško dizaino;
  • tinka įrengti skirtingos paskirties patalpose.

  Mini rekuperatoriaus montavimo darbus patikėkite specialistams

  Pačiam sumontuoti rekuperatorių gali būti ne taip paprasta. Reikalingi ne tik specialūs darbo įrankiai, bet ir žinios bei patirtis. Todėl geriausias sprendimas yra patikėti  montavimo darbus patyrusiems meistrams. Montuodami patys neturėdami patirties ar samdydami pigias paslaugas teikiantį meistrą nesklandumų greičiausiai neišvengsite, dėl to geriausia nieko nelaukti ir kreiptis tiesiai į ekspertus.

  Nuo ko priklauso mini rekuperatoriaus sumontavimo kaina?

  Kiek kainuos sumontuoti mini rekuperatorių priklauso nuo individualios situacijos. Lemiamos įtakos galutinei darbų kainai turi darbams sugaištas laikas, naudotos medžiagos, o taip pat rekuperatoriaus modelis ir tipas. Konstruojama atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes, kiekvienu atveju randant geriausią sprendimą. Tikslią montavimo kainą sužinosite kreipdamiesi į Namams24 meistrus.

  Dar daugiau komforto ir geros savijautos su mažais, kompaktiškais, visais atžvilgiais patraukliais mini rekuperatoriais, kurie tikrai nenuvils net pačių išrankiausių! Mini rekuperatorių pasirinkimo ir įrengimo klausimais kviečiame konsultuotis su patyrusiais mūsų specialistais.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok