Prekių katalogas

Vandens šildytuvo (boilerio) montavimas ir pajungimas

 • Vandens šildytuvo (boilerio) montavimas ir pajungimas

  Įsigijus vandens šildytuvą (boilerį) belieka jį pajungti. Tam, kad prietaisas veiktų nepriekaištingai, svarbus tinkamas jo montavimas ir pajungimas. Šis darbas reikalauja žinių bei patirties, todėl dažniausiai jo neatliksite patys. Vandens boilerio pajungimu pasirūpins patyrę specialistai, kurie atliks viską vietoje jūsų ir užtikrins sklandų naujo prietaiso veikimą.  

  Įsigijus vandens šildytuvą (boilerį) belieka jį pajungti. Tam, kad prietaisas veiktų nepriekaištingai, svarbus tinkamas jo montavimas ir pajungimas. Šis darbas reikalauja žinių bei patirties, todėl dažniausiai jo neatliksite patys. Vandens boilerio pajungimu pasirūpins patyrę specialistai, kurie atliks viską vietoje jūsų ir užtikrins sklandų naujo prietaiso veikimą. 

  Skaitydami toliau sužinosite, kaip montuojami vandens šildytuvai ir galėsite kreiptis jų montavimo klausimais į patyrusius Namams24 specialistus.

  Momentinio vandens šildytuvo (boilerio) pajungimas

  Vandens boilerio pajungimo specifika priklauso nuo jo rūšies. Dažniausiai visų vandens šildytuvų montavimo darbai atliekami labai panašiai, laikantis tų pačių taisyklių, tačiau montuojant skirtingo tipo įrenginius tam tikri niuansai gali kiek skirtis.

  Didžiausi momentinio boilerio privalumai yra tie, jog sutaupoma energijos. Prietaisas veikia tik momentiškai, pašildydamas vandenį pratekant srovei. Momentinis boileris neturi talpos, dėl to nepatiriami jokie šilumos nuostoliai ir galima ženkliai sutaupyti.

  Momentinis boileris naudingas tuo, kad yra be galo kompaktiškas ir patogus, montuojamas gana nesudėtingai, neužima daug vietos. Mūsų meistrai pasirūpins momentinio boilerio pajungimu ir atliks visus būtinus įrengimo darbus tam, kad prietaisas veiktų nepriekaištingai.

  Kombinuoto vandens šildytuvo (boilerio) pajungimas

  Kombinuoti boileriai yra tūriniai, šildantys iš katilo atitekėjusį vandenį. Didelis šių boilerių privalumas yra tas, jog galima naudoti juos maitinant saulės baterijomis. Tai ne tik ekologiškas, bet ir labai praktiškas bei patogus būdas, tinkantis ten, kur nėra elektros.

  Kombinuoto boilerio pajungimas atliekamas jungiant jį prie katilo, šiuos boilerius puikiai tinka naudoti oras-vanduo sistemai. Vanduo gali būti šildomas tiek elektra, tiek naudojant namų šildymo sistemas, pagal tai ir montavimo specifika. Galima jungti ir prie kieto kuro katilo. Būdingas gana paprastas ir nesudėtingas montavimas, vis tik, montuojant kombinuotus boilerius reikalingos žinios ir patirtis, todėl geriausiai tai atliks ekspertai.

  Elektrinio boilerio pajungimas

  Elektrinio boilerio pajungimas panašus kaip ir kitų prietaisų. Boileris pajungiamas prie elektros instaliacijos montuojant jį patogioje vietoje. Labiausiai elektrinių boilerių montavimui tinka vieta po kriaukle arba virš jos. Galimas horizontalaus arba vertikalaus boilerio montavimas, kuriuo pasirūpina specialistai. Montavimo specifika ir parenkama montavimui vieta priklauso nuo konkretaus boilerio tūrio ir rūšies.

  Vandens šildytuvo sumontavimo etapai

  Visų tipų vandens šildytuvų montavimui galima išskirti esminius etapus. Labai svarbus jų eiliškumas ir nuoseklumas montuojant – tada boilerį pavyks nesunkiai užkurti ir galėsite mėgautis jo teikiamais patogumais.

  Vandens boileriai montuojami šiais etapais:

  1. Pirmiausiai boileriui parenkama tinkamiausia vieta. Joje turėtų būti pakankamai sausa, taip pat būdinga gera oro ventiliacija. Boileris turėtų būti lengvai prieinamas ir pasiekiamas tada, kai reikės jį prižiūrėti arba taisyti.
  2. Tuomet įrengiamas specialus išsiplėtimo indas, kuris turi būti prijungtas prie vandens tiekimo. Ši svarbi detalė atlieka išsiplėtusio vandens sugėrimo funkciją, tuomet kai vanduo įkaista.
  3. Trečias žingsnis – užtikrinti vandens tiekimą. Katilas prijungiamas prie vandens vamzdžių ir sutvirtinamas specialiomis tvirtinimo detalėmis. Montuojant atsižvelgiama į konkretaus boilerio gamintojo nurodymus ir specifiką.
  4. Sujungus boilerį su vandens vamzdžiais jis turėtų būti prijungtas į elektros tinklą, jeigu boileriui bus naudojama elektra. 
  5. Tada įrengiama vėdinimo sistema, padedanti užtikrinti bet kokių susidariusių kenksmingų dujų sklandų pašalinimą boilerio veikimo metu.
  6. Galiausiai belieka atlikti užbaigiamuosius apdailos darbus ir patikrinti, kaip veikia naujai įrengtas boileris. Reikėtų įsitikinti, ar mechanizmai funkcionuoja tinkamai, ar neatsiranda jokių nesklandumų. Susidūrus su problemomis, jeigu boilerį montavote savarankiškai, reikėtų nedelsiant kreiptis į specialistus, kurie žinos, kaip viską išspręsti.

  Boilerio montavimo darbus patikėkite specialistams

  Be abejonės, patikimiausia patikėti boilerių montavimo darbus specialistams. Tam ir dirba Namams24 meistrai, kurie visuomet atskubės jums į pagalbą ir padės įveikti neaiškumus rūpimais klausimais. Kuomet boilerių montavimo darbus atlieka specialistai, galite būti tikri, jog viskas bus įvykdyta nepriekaištingai, išvengiant klaidų, kurios dažnai pasitaiko montuojant savarankiškai.

  Mes užtikriname ne tik aukštą boilerių kokybę ir platų pasirinkimą, bet ir sklandų prietaisų veikimą su garantijomis, o taip pat kokybišką įrengtų prietaisų aptarnavimą. Boilerių įrengimui naudojama speciali darbo įranga, dirba patyrę specialistai, kurie profesionaliai įgyvendina boilerių montavimo darbus pagal konkrečią situaciją.

  Nuo ko priklauso vandens šildytuvo sumontavimo kaina?

  Kiek kainuos sumontuoti vandens šildytuvą pasakyti iš anksto labai sunku, kadangi daug kas priklauso nuo individualių montavimo aplinkybių. Kainą lemia tokie veiksniai kaip vandens šildytuvo modelis ir tipas, darbams sugaištas laikas, sunaudotos medžiagos, konkreti montavimo situacija patalpose.

  Namams24 specialistai užtikrins, kad kaina nesikandžiotų ir būtų patraukli, taip pat pasirūpins nepriekaištinga darbų kokybe. Kreipkitės visais rūpimais klausimais, pradedant tinkamiausio boilerio pasirinkimu, baigiant montavimo darbais ir aptarnavimu.

  Boilerio montavimas nesukels rūpesčių patikėjus jį mūsų profesionaliems meistrams! Užtikriname geras boilerių kainas ir platų skirtingos rūšies prietaisų pasirinkimą pagal individualius poreikius geromis kainomis.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok