Prekių katalogas

Vandens minkštinimo filtrai

 • Vandens minkštinimo filtrai padeda išvengti kalkių susidarymo ir gerina vandens kokybę. Vandens kietumą paprastai lemia ištirpusių magnio druskų bei kalcio kiekis. Kuomet viršijama šių medžiagų norma, kaupiasi kalkės, ant vonios ir kriauklių gali atsirasti baltos dėmės, sunkiau prateka vanduo iš dušo ar čiaupo. Dėl kieto vandens taip pat didėja šildymo sąnaudos, ne taip efektyviai veikia ir greičiau genda įvairūs karštą vandenį naudojantys prietaisai.

  Siekiant išvengti kieto vandens keliamų problemų naudojamas vandens minkštinimo filtras, kuris padeda atstatyti reikiamą kietumo lygį ir palengvina kasdienį vandens naudojimą.

 • Į ką atsižvelgti renkantis minkštinimo filtrą? 

  Prekyboje rasite labai daug įvairių rūšių vandens minkštinimo filtrų, tačiau tikti gali toli gražu ne visi. Renkantis filtrus reikėtų atsižvelgti į konkrečias montavimo aplinkybes ir pateikiamų pasirinkimų techninius parametrus, jeigu reikia, pasitarti su specialistais. Tinkamai parinktas ir sumontuotas vandens filtras tarnaus jums ilgą laiką ir galėsite mėgautis dar geresne vandens kokybe.

  Toliau pateikiame esminius, pačius svarbiausius vandens minkštinimo filtrų pasirinkimo kriterijus, į kuriuos svarbu atsižvelgti atliekant savo pasirinkimą.

  Vandens minkštinimo filtro tipas

  Pradėkime nuo to, jog vandens minkštinimo filtrai yra skirstomi į du tipus – kasetinius ir automatinius. Kasetiniai filtruoja vandenį mechaniniu būdu, kasetės turi būti periodiškai keičiamos. Automatiniai filtrai tuo tarpu veikia kur kas efektyviau, kadangi vandens minkštinimo procesas su jais yra automatizuojamas, o filtrui būdinga savaiminė regeneracija priklausomai nuo to, kiek vandens suvartojate ir koks jo kietumo lygis.

  Funkcijos ir pritaikymas

  Skirtingi vandens minkštinimo filtrai gali būti taikomi kiek skirtingiems poreikiams ir pasižymi įvairiomis techninėmis galimybėmis. Prieš pirkdami būtinai atsižvelkite į visus aprašyme pateiktus filtro techninius duomenis ir teikiamas galimybes, nurodytą naudojimo paskirtį. 

  Kai kurie filtrai yra universalūs, tinkami ir skalbimo mašinai bei kitiems karštą vandenį naudojantiems buitiniams prietaisams, kiti filtrai labiau specifiniai, skirti konkretiems vandens vartojimo poreikiams, gali šalinti ne tik kalkes, bet ir geležį. 

  Pasirinkimas yra labai platus ir priklauso tik nuo jūsų. Jeigu renkantis kils klausimų – būtinai susisiekite ir padėsime atrasti, koks vandens minkštinimo įrenginys tiktų labiausiai.

  Vandens minkštinimo filtrai: atsiliepimai ir kaina

  Be vandens minkštinimo filtrų tose vietovėse kur būdingas vandens kietumas tiesiog neapsieinama. Tai liudija ir klientų atsiliepimai – vandens minkštinimo filtrų nauda išties didžiulė ir išsprendžianti daugelį vartojimo problemų. Įrenginių kaina pradžioje pareikalauja investicijų, tačiau laikui bėgant ženkliai atsiperka. Tai ilgalaikė investicija galvojantiems apie ateitį ir siekiantiems sutaupyti.

  Kviečiame įsigyti vandens minkštinimo filtrų internetu Namams24.lt svetainėje. Mūsų asortimente pristatomas platus kokybiškų vandens minkštinimo filtrų pasirinkimas. Rasite tik geriausius prekės ženklus ir aukštą kokybę, o taip prieinamas kainas. Visai nesvarbu, ar jūsų miestas Vilnius, Kaunas, ar Klaipėda – kad ir kur gyventumėte Lietuvoje užsakymai jus pasieks jau visai netrukus. 

  Metas pašalinti kalkes ir mėgautis švariu vandeniu! Su kokybiškais vandens minkštinimo filtrais galėsite pamiršti įprastas problemas ir džiaugtis dar taupesniu bei efektyvesniu vandens naudojimu.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok