Prekių katalogas

Elektrinės pirties krosnelės

 • Elektrinės pirties krosnelės – patogus ir efektyvus sprendimas pirčiai. Jas lengva kūrenti, nereikia rūpintis malkomis ar nuolat prižiūrėti. Tokias krosneles pamėgo pirties mėgėjai iš miesto – jos puikiai suderina pirties malonumus ir patogumą.

  Helo Cup D 4,5kW elektrinė pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  4-10
  Kaina 230  - 515 
 • Elektrinių pirties krosnelių privalumai

  Elektrinės krosnelės pirčiai suteikia daugybę privalumų. Jos palaiko gana stabilią temperatūrą, o tai leidžia ramiai mėgautis pirties malonumais. Temperatūrą pirtyje stebi termostatas, todėl jai sumažėjus krosnelė vėl įkaitinama automatiškai.

  Šiuolaikinės krosnelės su garo generatoriumi gali paversti sauną garine pirtimi. Jų skleidžiamas garas yra malonus, kokybiškas. Pirties mėgėjų atsiliepimai apie šias krosneles yra puikūs, daugelis vertina jų patogumą – nereikia kapoti malkų, ilgai kūrenti ir prižiūrėti pirties prieš naudojimą.

  Į ką atsižvelgti renkantis elektrinį pirties pečių?

  Kaip ir renkantis malkinę, taip ir elektrinę krosnelę, reikėtų atkreipti dėmesį į pirties dydį (tūrį) ir krosnelės galingumą. Kuo didesnė pirties, tuo galingesnis pečius jai reikalingas. Norint apskaičiuoti reikalingą krosnelės galingumą, naudojamos specialios formulės. Pasikonsultuokite su specialistais ir jie patars, kokio galingumo krosnelė geriausiai tiks jūsų pirčiai.

  Elektrinės pirties krosnelės: atsiliepimai ir kaina

  Saunų ir pirčių pasaulyje elektrinės pirties krosnelės turi savo gerbėjų ratą. Jos yra gerai vertinamos dėl savo patogumo naudoti. Be to, šios krosnelės išsiskiria puikia kaina aukšta kokybe, greitesnis ir patogesnis jų pajungimas.

  Kur pirkti elektrinę pirties krosnį?

  Savo pirčiai elektrinę krosnelę galite išsirinkti parduotuvėje Namams24.lt. Mūsų specialistai visada pasirengę suteikti kvalifikuotą konsultaciją, o kruopščiai atrinktame asortimente rasite „Harvia“ ir kitų pripažintų gamintojų produkciją. Susipažinkite su mūsų pasiūlymais – čia tikrai išsirinksite tai, ko reikia jūsų pirčiai.

  Ar būtina samdyti specialistą norint sumontuoti elektrinę pirties krosnelę?

  Nors elektrinės pirties krosnelės pajungimas yra nesudėtingas, rekomenduojama šį darbą patikėti profesionalams. Pirtyje susiduria su didele drėgmė, todėl būtina užtikrinti visų elektros jungčių saugumą. Profesionalus meistras užtikrins kokybišką ir tinkamą montavimą, todėl elektrinė krosnelė veiks sklandžiai ir ilgai, o jos naudojimas bus visiškai saugus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok