Prekių katalogas

Atmosferiniai dujiniai katilai

  • Dujos yra viena pigiausių kuro rūšių, o dujiniai katilai pasižymi puikia ekonomija ir aukštu naudingumo koeficientu. Dujiniai atmosferiniai katilai namus aprūpina ne tik šiluma, bet ir karštu vandeniu. Vienas svarbiausių šių katilų privalumų – momentinis vandens pašildymas. 

  • Turint dujų įvadą, atmosferinis dujų katilas yra vienas geriausių sprendimų namų šildymui. Šie katilai veikia efektyviai ir ekonomiškai. Jų veikimo principas paprastas, todėl kokybiškai sumontuotas ir tinkamai prižiūrimas toks katilas tarnaus ilgus metus. Be to, naudotis tokiu katilu labai paprasta, o dėl dydžių ir modelių įvairovės asortimente lengvai išsirinksite tinkamiausią savo namams.

    Tačiau negalima pamiršti, kad atmosferinis katilas naudoja dujas, kurios sukelia padidintą gaisro pavojaus riziką. Dėl šios priežasties reikėtų darbus patikėti tik savo srities profesionalams ir visada laiku pasirūpinti katilo techniniu aptarnavimu. Planuojant namų šildymą dujomis, reikėtų pasidomėti ir reikalavimais, kurie yra keliami atmosferinių katilų įrengimui: reikia numatyti tinkamą vietą su geru vėdinimu ir kt.

    Nuo ko priklauso šių katilų kaina?

    Atmosferinių katilių kainą lemia daugybė veiksnių: prekės ženklas, našumas, dydis, modelis ir kt. Renkantis verta atkreipti dėmesį į gamintoją, nes patikimi gamintojai naudoja geresnės kokybės medžiagas, suteikia ilgesnę garantiją. Taip pat svarbus ir pogarantinis aptarnavimas – populiarių prekių ženklų katilus remontuoti yra paprasčiau, nes atsarginės dalys yra lengvai prieinamos rinkoje.