Prekių katalogas

Atmosferiniai dujiniai katilai

 • Dujos yra viena pigiausių kuro rūšių, o dujiniai katilai pasižymi puikia ekonomija ir aukštu naudingumo koeficientu. Dujiniai atmosferiniai katilai namus aprūpina ne tik šiluma, bet ir karštu vandeniu. Vienas svarbiausių šių katilų privalumų – momentinis vandens pašildymas. 

  Thermona THERM 20TLXZ.A, turbo variantas (20kW) dujinis katilas
  Vandens ruošimas
  Su galimybe prijungti boilerį
  Kaina 832 
  1110  Sutaupykite 278 
  Thermona 28 LXZE.A dujinis katilas
  Vandens ruošimas
  Su galimybe pajungti boilerį
  Šildymo galia, kW
  31,0
  Kaina 888 
  1136  Sutaupykite 248 
  Kaina 966 
  1272  Sutaupykite 306 
  Thermona 20 LXZE.A dujinis katilas
  Vandens ruošimas
  Su galimybe pajungti boilerį
  Šildymo galia, kW
  22,2
  Kaina 990 
  1380  Sutaupykite 390 
  Thermona 28 LXZ.A dujinis atmosferinis katilas 28kW
  Vandens ruošimas
  Su galimybe pajungti boilerį
  Šildymo galia, kW
  28,0
  Kaina 1000 
  1420  Sutaupykite 420 
  Thermona 20 CXEA.A dujinis katilas
  Vandens ruošimas
  Momentinis šildytuvas
  Šildymo galia, kW
  20,0
  Kaina 1000 
  1300  Sutaupykite 300 
 • Turint dujų įvadą, atmosferinis dujų katilas yra vienas geriausių sprendimų namų šildymui. Šie katilai veikia efektyviai ir ekonomiškai. Jų veikimo principas paprastas, todėl kokybiškai sumontuotas ir tinkamai prižiūrimas toks katilas tarnaus ilgus metus. Be to, naudotis tokiu katilu labai paprasta, o dėl dydžių ir modelių įvairovės asortimente lengvai išsirinksite tinkamiausią savo namams.

  Tačiau negalima pamiršti, kad atmosferinis katilas naudoja dujas, kurios sukelia padidintą gaisro pavojaus riziką. Dėl šios priežasties reikėtų darbus patikėti tik savo srities profesionalams ir visada laiku pasirūpinti katilo techniniu aptarnavimu. Planuojant namų šildymą dujomis, reikėtų pasidomėti ir reikalavimais, kurie yra keliami atmosferinių katilų įrengimui: reikia numatyti tinkamą vietą su geru vėdinimu ir kt.

  Nuo ko priklauso šių katilų kaina?

  Atmosferinių katilių kainą lemia daugybė veiksnių: prekės ženklas, našumas, dydis, modelis ir kt. Renkantis verta atkreipti dėmesį į gamintoją, nes patikimi gamintojai naudoja geresnės kokybės medžiagas, suteikia ilgesnę garantiją. Taip pat svarbus ir pogarantinis aptarnavimas – populiarių prekių ženklų katilus remontuoti yra paprasčiau, nes atsarginės dalys yra lengvai prieinamos rinkoje.