Prekių katalogas

Oras-oras šilumos siurblių montavimas ir pajungimas

 • Oras-oras šilumos siurblių montavimas ir pajungimas

  Šilumos siurbliai oras-oras yra puikus ir daugelio mėgstamas pasirinkimas tiek dėl efektyvumo, tiek dėl ganėtinai nebrangaus ir paprasto montavimo. Ir vis tik, sistemų montavimas reikalauja žinių bei profesionalumo, kadangi nuo tinkamo įrengimo didele dalimi priklauso tolesnis veikimas. Skaitydami šį straipsnį sužinosite daugiau apie oras-oras šilumos siurblių montavimą bei kur kreiptis dėl patikimų darbų atlikimo. 

  Šilumos siurblio oras-oras montavimą patikėkite profesionalams

  Geriausia visuomet patikėti darbus profesionalams, ypač tada, kai kalbama apie įvairius šildymo įrenginius ir sistemas, kurioms įrengti reikalingas be galo didelis kruopštumas. Tuomet bus nepriekaištingai pasirūpinta jūsų individualiais namų šildymo poreikiais, gausite ir visas reikiamas kokybes garantijas. To tikrai nepasakysi apie nekvalifikuotų meistrų darbą, kuomet galima patirti šildymo nuostolių ir nukentėti finansiškai nors iš pradžių atrodo, kad už pigesnį darbą pavyks sutaupyti.

  Į kokius meistrus kreiptis renkatės tik jūs, tačiau turėkite omenyje, jog geriausia visados investuoti į kokybę. Patyrę meistrai ne tik užtikrina kokybės garantijas, bet taip pat dirba be galo nepriekaištingai, palaiko savo darbo vietoje švarą ir tvarką, todėl niekaip nenukenčia namų vidaus apdaila. Tuo pačiu klientas apmokomas visko, kas yra svarbu naudojantis oras-oras šilumos siurbliais.

  Šilumos siurblio oras-oras montavimo etapai

  Kaip ir visų šilumos siurblių, taip ir oras-oras įrenginių montavimas susideda iš panašių etapų. Pirmiausia surenkami ir pastatomi įrenginiai, kurie sujungiami į vientisą sistemą. Galutinis etapas – šilumos siurblio pajungimas į tinklą, užtikrinant nepertraukiamą ir nepriekaištingą įrangos veikimą.

  Įrengimo darbai vykdomi tiek patalpų viduje, tiek išorėje montuojant blokus bei sujungimo sistemas. Oras-oras šilumos siurblių įrengimas yra praktiškas ir naudingas tuo, kad juos galima suderinti su kone bet kuria kita jau anksčiau namuose įrengta šildymo sistema. Jeigu darbus patikėsite atsakingiems profesionalams, tikrai nenusivilsite ir montavimas bus greitas bei kokybiškas. Sumontuoti oras-oras sistemą paprastai užtrunka vieną dieną.

  Nuo ko priklauso šilumos siurblio oras-oras įrengimo kaina

  Gera žinia yra ta, jog oras-oras šilumos siurblių įrengimas yra ganėtinai nebrangus, nereikalauja išskirtinai didelių investicijų, tad nesunkiai prieinamas daugeliui. Šildymas šiomis sistemomis taip pat greitai atsiperka, todėl tai yra taupus sprendimas, skirtas siekiantiems sumažinti šildymo išlaidų. Taip pat yra galimybė pretenduoti į paramos gavimą oras-oras šilumos siurbliui įrengti.

  Galutinė oras-oras įrengimo kaina priklauso nuo:

  • įrenginio modelio;
  • montavimui naudojamų medžiagų;
  • montavimo sudėtingumo bei trukmės;
  • specifinių poreikių ir įrengimo galimybių.

  Tiksli montavimo kaina priklauso nuo individualios situacijos. Ją įvertins specialistai konsultacijos metu, atsižvelgdami į jūsų lūkesčius ir montuojamos įrangos specifiką.

  Maloni namų šiluma ir taupumas su oras-oras šilumos siurbliais! Kreipkitės į mūsų patyrusius meistrus nedelsdami ir užtikrinsime sklandų bei nepriekaištingą įrenginių montavimą su ilgalaikės kokybės garantijomis.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok