Prekių katalogas

Mini rekuperatoriai

 • Mini rekuperatoriai yra ekonomiškas ir modernus sprendimas namams. Šie rekuperatoriai užtikrina oro srautus ir padeda sureguliuoti drėgmę patalpose. Tai sieniniai rekuperatoriai, kurie tinka tiek butams, tiek namams ir gali būti montuojami įvairiuose kambariuose.

  Dažniausiai mini rekuperatoriai naudojami:

  • po daugiabučių / namų renovacijos
  • pasikeitus senus langus į sandaresnius
  • siekiant išsaugoti lubų aukštį
  • neturint pakankamai vienos centralizuotai rekuperacinei sistemai
  Mini rekuperatorius QUANTUM NEXT 100
  Našumas m³/val.
  10-25
  Kaina 385 
  453  Sutaupykite 68 
  Mini rekuperatorius QUANTUM NEXT 150
  Našumas m³/val.
  20-60
  Kaina 391 
  460  Sutaupykite 69 
  Kaina 426 
  502  Sutaupykite 76 
  Kaina 446 
  525  Sutaupykite 79 
  Kaina 472 
  555  Sutaupykite 83 
  Kaina 525 
  640  Sutaupykite 115 
  Kaina 540 
  990  Sutaupykite 450 
  Kaina 629 
  786  Sutaupykite 157 
  Kaina 933 
  1333  Sutaupykite 400 
  Kaina 1309 
  1871  Sutaupykite 562 
 • Mini rekuperatorių tipai

  Mini rekuperatoriai gali būti dviejų tipų – su keramikiniu arba plokšteliniu šilumokaičiu. Nuo šilumokaičio priklauso rekuperatoriaus veikimo principas, tačiau jis yra panašus abiem atvejais: šie įrenginiai užtikrina oro srautų mainus: iš patalpų yra pašalinama dalis oro, o ji pakeičiama šviežiu oru iš lauko.

  Mini rekuperatoriai taip vadinami yra ne šiaip sau – jų galimybės ir galingumas yra ribotas. Daugelis šio tipo rekuperatorių yra skirti patalpų iki 30 kv. m. vėdinimui.

  Kodėl verta įsirengti mini rekuperaciją?

  Mini rekuperatoriai yra gana paprasti ir pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėl savo konstrukcijos šie rekuperatoriai nėra brangūs, o jų montavimas gana paprastas. Jie tinka ir voniai, ir virtuvei ar miegamajam bei puikiai apsaugo nuo drėgmės kaupimosi. Tai padeda išvengti pelėsio, o kas tai per problema tikriausiai nereikia plačiau minėti.

  Kaip išsirinkti geriausią mini rekuperatorių?

  Renkantis mini rekuperatorių verta atsižvelgti į patalpų plotą – pagal tai pasirinkite įrenginio galingumą. Taip pat reikia įvertinti ir kaip dažnai patalpa bus naudojama žmonių. Pasikonsultuokite su specialistais – jų atsiliepimai tikrai svarbūs ir padės apsispręsti.

  Gamintojai, kurių mini rekuperatoriais prekiaujame

  Namams24.lt siūlo platų pasirinkimą mini rekuperatorių. Asortimente rasite tokių gamintojų kaip „Mitsubishi“, „Blauberg“, „Wolf“, „Inverter“, „Celsis“, „Twinfresh“, „Microvent“ ir kitų produkcijos. Tai patikimi ir rinkoje pripažinti prekių ženklai, kurių gaminiai pasižymi puikiu funkcionalumu ir ilgaamžiškumu. Domina lubinis kondicionierius ar modeliai su pašildymu? Mūsų parduotuvėje rasite visko, ko gali prireikti užtikrinant namų komfortą.

  Nuo ko priklauso mini rekuperatorių kaina?

  Mini rekuperatorių kaina, palyginti su kitų tipų įrenginiais vėdinimui, yra nedidelė, tačiau šis sprendimas vis tiek reikalauja investicijų. Jei svarstote, ar verta investuoti į tokį įrenginį, prisiminkite, šviežias oras yra būtinas kasdien – tai užtikrina gerą savijautą, o tada pasiekimai geriausiai mokslo ir darbo rezultatai, geriausiai pailsima.

  Kur pirkti mini rekuperatorių pigiau?

  Mini rekuperatorių kaina gali siekti nuo poros šimtų iki tūkstančio ar daugiau eurų. Norite sutaupyti? Pirkite mini rekuperatorių Namams24.lt. Čia rasite platų įrangos ir reikalingų priedų pasirinkimą ir visada geras kainas. Nepamirškite patikrinti, gal kaip tik dabar jūsų pasirinktai prekei yra taikoma akcija ir ji parduodama pigiau.

  Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys – pristatome prekes į visus miestus jau kitą darbo dieną, tad užsakymo neteks ilgai laukti.

  Ar būtina samdyti specialistą norint įsirengti/sumontuoti mini rekuperaciją?

  Jei norite, kad vėdinimas būtų tylus ir sklandus, patikėkite montavimo darbus profesionalui. Pigus meistras gal ir prijungs rekuperatorių, tačiau gali padaryti esminių klaidų. Dėl to gali įvykti gedimas, kuris pateks į gamintojo garantijos sritį dėl netinkamo montavimo.

  Mitsubishi mini rekuperatoriai