Prekių katalogas

Mini rekuperatoriai

 • Mini rekuperatoriai yra ekonomiškas ir modernus sprendimas namams. Šie rekuperatoriai užtikrina oro srautus ir padeda sureguliuoti drėgmę patalpose. Tai sieniniai rekuperatoriai, kurie tinka tiek butams, tiek namams ir gali būti montuojami įvairiuose kambariuose.

  Dažniausiai mini rekuperatoriai naudojami:

  • po daugiabučių / namų renovacijos
  • pasikeitus senus langus į sandaresnius
  • siekiant išsaugoti lubų aukštį
  • neturint pakankamai vienos centralizuotai rekuperacinei sistemai
  Mini rekuperatorius QUANTUM NEXT 100
  Našumas m³/val.
  10-25
  Kaina 385 
  453  Sutaupykite 68 
  Mini rekuperatorius QUANTUM NEXT 150
  Našumas m³/val.
  20-60
  Kaina 391 
  460  Sutaupykite 69 
  Kaina 426 
  502  Sutaupykite 76 
  Kaina 446 
  525  Sutaupykite 79 
  Kaina 472 
  555  Sutaupykite 83 
  Kaina 525 
  640  Sutaupykite 115 
  Kaina 540 
  990  Sutaupykite 450 
  Kaina 629 
  786  Sutaupykite 157 
  Kaina 933 
  1333  Sutaupykite 400 
  Kaina 1309 
  1871  Sutaupykite 562 
 • Nuo virtuvės iki vonios kambario: sieninis rekuperatorius – universalus oro vėdinimo sprendimas. Rekuperatorius padeda pašalinti nešvarumus iš oro, išvengti drėgmės kaupimosi ir sumažinti pelėsių atsiradimo riziką. Be to, šie rekuperatoriai dažniausiai yra pakankamai tylūs ir efektyviai veikia, net ir dirbdami ilgą laiką be pertraukų.

  Mini rekuperatorių tipai

  Mini (sieniniai) rekuperatoriai, priklausomai nuo įmontuoto šilumokaičio rūšies, yra skirstomi į du tipus. Tai – mini rekuperatorius su plokšteliniu šilumokaičiu arba mini rekuperatorius su keramikiniu šilumokaičiu. Abu užtikrina aukštą oro vėdinimo kokybę, sukurdami  oro srautų mainus: iš patalpų yra pašalinus dalį oro, šis yra pakeičiamas šviežiu, iš lauko įtraukiamu oru. 

  Tiesa, priklausomai nuo šilumokaičio tipo, įrenginių veikimo principas šiek tiek skiriasi.  Plokštelinis šilumokaitis užtikrina nuolatinius šilumos mainus. Tuo tarpu, kalbant apie keramikinį šilumokaitį, šilumos mainai vyksta, pavyzdžiui, kas 70 sekundžių (ar kitu, priklausomai nuo konkretaus gamintojo, intervalu): 70 s oras iš patalpos yra ištraukinėjamas, kitas 70 s į patalpas tiekiamas oras iš lauko.

  Mini rekuperatoriai taip vadinami yra ne šiaip sau – jų galimybės ir galingumas yra ribotas. Daugelis šio tipo rekuperatorių yra skirti patalpų iki 30 kv. m. vėdinimui.

  Kodėl verta įsirengti mini rekuperaciją?

  Sieninis rekuperatorius – oro vėdinimo sprendimas, klientų tarpe populiarus dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Šis įrenginys nereikalauja nei didelių pradinių investicijų, nei eksploatavimo metu patiriamų  išlaidų. O žemiau aptariami privalumai, pradedant gaivesnio oro svarba gerai savijautai bei sveikatai ir baigiant patalpų apsauga nuo pelėsio atsiradimo rizikos, yra akivaizdūs.

  Efektyvumas 

  Net ir vizualiai nedidelis mini rekuperatorius yra pajėgus tinkamai atlikti savo darbą. O, priklausomai nuo to, koks modelis yra pasirenkamas – gali maloniai nustebinti ir naudingomis papildomomis funkcijomis. Rekuperatoriaus pašalintas užterštas, šiltas oras yra nuolat pakeičiamas nauju. Įrenginyje įmontuoti filtrai užtikrina, kad, prieš patenkant į vidų, oras iš lauko ne tik yra išvalomas, bet ir užtikrinama optimali jo temperatūra. Vadinasi, vasarą džiugins vėsesnis, o žiemą, kai, natūralu, norisi šilumos – maloniai šiltas, tačiau gaivus, švarus iš lauko sugrąžintas oras. 

  Grynas oras ir optimalus patalpoje palaikomas drėgmės lygis – svarbūs veiksniai, ne tik padedantys užtikrinti optimalią fizinę bei emocinę savijautą, bet ir išvengti pelėsio, apie kurio žalą plačiau kalbėti turbūt nereikia, problemos. 

  Neaukšta kaina

  Dėl gana paprastos konstrukcijos mini rekuperatoriai nėra brangūs. Tiesa, šio tipo rekuperatorius yra vadinamas „mini“ ne šiaip sau: jų galimybės ir galingumas yra ribotas. Daugelis šio tipo rekuperatorių yra skirti patalpų, kurių plotas neviršija 30 kv. m., oro vėdinimui.

  Nesudėtingas montavimas

  Norint įsirengti mini rekuperacinę sistemą, nereikia vedžioti ortakių. Tereikia vieną įrenginio dalį pritvirtinti patalpoje, kitą – išorėje. Būtent dėl šios priežasties mini rekuperatorius – populiarus oro vėdinimo sistemos sprendimas, kai remontas jau yra atliktas ir įprasto rekuperatoriaus įrengimo galimybė nėra priimtina. Kitas svarbus niuansas, susijęs su nesudėtingu mini rekuperatoriaus montavimu – faktas, jog ši įranga nereikalauja kaimynų sutikimo.

  Geriausias sieninis mini rekuperatorius: kaip išsirinkti?

  Mini rekuperatorius – prekė, pasižyminti ne tik vis augančia paklausa, bet ir didele pasiūla. Jūsų tikslas – rekuperatorius, geriausiai atitinkantis individualius poreikius, susijusius su tokiais svarbiais kriterijais, kaip patalpų plotas, oro srauto intensyvumas bei papildomos funkcijos.

  Spręsdami, kuris sieninio rekuperatoriaus modelis yra tinkamiausias, pravartu pasidomėti prekę jau įsigijusių vartotojų atsiliepimais. Tikimės, jog kelyje gaivesnio oro link, naudingi bus ir mūsų pateikti patarimai, skirti ieškantiems optimaliausių namų vėdinimo sprendimų. 

  Patalpų plotas

  Renkantis, kurio modelio mini rekuperatorius yra tinkamas, verta atsižvelgti į patalpų plotą: nuo to priklauso įrenginio galingumo pasirinkimas. Taip pat svarbu įvertinti ir  tai, kaip dažnai patalpa yra naudojama žmonių. Pasikonsultuokite su specialistais, kurių profesionalūs patarimai tikrai padės, siekiant priimti racionaliausią sprendimą dėl patalpų oro vėdinimo įrangos.

  Rekuperacinės įrangos skleidžiamas triukšmas

  Norint, kad namuose nuolat cirkuliuotų grynas oras, rekuperacinė sistema turi veikti nepertraukiamai.  Vadinasi, vienas iš svarbių prioritetų turėtų būtų kuo tyliau dirbantis mini rekuperatorius. 

  Papildomos funkcijos

  Kai kurie mini rekuperatoriai taip pat gali būti įrengti su papildomomis funkcijomis, padedančiomis pagerinti patalpų mikroklimatą. Viena iš šių funkcijų yra oro jonizavimas, kuris padeda sumažinti dulkių kiekį ore, taip pagerinant kvėpavimo kokybę. 

  Kai kurių modelių rekuperatorius gali turėti įmontuotą drėgmės jutiklį, automatiškai reguliuojantį, kokia turi būti oro drėgmė, atsižvelgiant į nustatytus parametrus. Rinkoje populiarūs ir mini rekuperatoriai su šilumos (šildymo) funkcija, kurios paskirtis – padėti išlaikyti pageidaujamą oro temperatūrą patalpose, net ir esant šaltajam metų laikui.

  Kaip naudinga funkcija, kuria turėtų pasižymėti mini rekuperatorius, įvardinama vėdinimo įrangos valdymo nuotoliniu būdu galimybė. Vieni tokių modelių, esančių mūsų asortimente – „BLAUBERG VENTO EXPERT“, komplektacijoje turintys ir nuotolinio valdymo pultelį. O prie šio gamintojo siūlomų mini rekuperacijos įrenginių radę simbolius „W“ ir „V“, žinokite, jog pastarieji leidžia užtikrinti pageidaujamą oro kokybę namuose, ir naudojantis mobiliąją aplikacija telefone. 

  Gamintojai, kurių mini rekuperatoriais prekiaujame

  Namams24.lt savo pirkėjams, suinteresuotiems aukšta oro kokybe namuose, siūlo platų mini rekuperatorių pasirinkimą. Asortimente rasite tokių gamintojų, kaip „Mitsubishi“, „Blauberg mini rekuperatorius SOLO“, „Blauberg mini rekuperatorius VENTO“, „Wolf“, „Inverter“, „Celsis“, „Twinfresh“, „Microvent“ ir kitų produkcijos. Tai – patikimi, rinkoje pripažinti prekių ženklai, kurių mini rekuperacijos gaminiai pasižymi aukštu funkcionalumu ir ilgaamžiškumu. 

  Domina lubinis kondicionierius, o gal mini rekuperatoriai su modeliai su šilumos (pašildymo) funkcija? Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti, norint užtikrinti visapusišką namų komfortą, susijusį su aukšta oro kokybe.

  Nuo ko priklauso mini rekuperatorių kaina?

  Mini rekuperatorius, lyginant su įprastais plokšteliniais arba rotaciniais rekuperatoriais, dėl paprastesnės konstrukcijos bei įrangos montavimo specifikos (nereikia vedžioti ortakių), kainuoja mažiau. Tiesa, pagrindinė to priežastis – faktas, jog mini rekuperacinė įranga yra ne tokia naši, o jos tiekiamo gryno oro įprastai visam butui, o, juolab, namui, nepakanka.

  Žinoma, ir mini rekuperatorius, priklausomai nuo modelio, gamintojo, galingumo, šilumos perdavimo efektyvumo bei papildomų funkcijų, kainuoja nevienodai. Tad, prieš leidžiantis į šios kategorijos prekės paieškas, turėtumėte sukonkretinti savo poreikius bei jos įsigijimui planuojamą skirti biudžetą. Beje, mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai galima rasti itin palankius pasiūlymus bei akcijas, kurios leidžia sutaupyti nemažai pinigų. 

  Jei dar svarstote, ar rekuperatorius –  investicijų vertas įrenginys, prisiminkite, kad šviežias oras yra būtinas kasdien. Tai užtikrina gerą savijautą ir kokybiškesnį poilsį. Vadinasi, grynas oras – būtina sąlyga ne tik kasdieniam komfortui, bet ir siekiant produktyvių rezultatų profesinėje srityje ar moksle.

  Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys: Jūsų įsigytos prekės į visus miestus pristatomos jau kitą darbo dieną, tad užsakymo, o kartu – ir gaivaus oro, neteks ilgai laukti.

  Ar būtina samdyti specialistą norint įsirengti/sumontuoti mini rekuperaciją?

  Norint, kad sieninis mini rekuperatorius veiktų efektyviai ir patikimai, svarbu ne tik pasirinkti tinkamą įrenginį, bet ir teisingai jį sumontuoti. Todėl, jei neturite analogiško darbo patirties ar montavimui reikalingų įrankių, geriausias sprendimas – pasitikėti specialistais. Mūsų komanda teikia profesionalias montavimo paslaugas ir konsultuoja klientus, siekiant rasti optimaliausią mini rekuperatoriaus sprendimą jų namams.

  Mitsubishi mini rekuperatoriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok