Prekių katalogas

Kaip apskaičiuojamas dujinio katilo naudingumo koeficientas?

Besirenkant dujinį katilą svarbu gerai apgalvoti viską, pradedant katilo galia ir naudingumo koeficientu, kitomis techninėmis savybėmis, baigiant jo pritaikymu pagal konkretų patalpų dydį ir aplinką. Tam, kad investicija atsipirktų, katilas turi išgauti kaip įmanoma didesnę naudą ir būti tobulai parinktas pagal individualius poreikius.

Šiame straipsnyje pasiaiškinsime, nuo ko priklauso dujinių katilų naudingumo koeficientas ir kaip išsirinkti pagal savo šildymo poreikius tinkamiausius įrenginius. 

Kokios firmos dujiniai katilai geriausi?

Dujinių katilų prekyboje būna daug ir įvairių. Skiriasi jų visų gamintojai ir kokybė, techninės galimybės bei valdymo niuansai, todėl prieš perkant reikėtų į visa tai pasigilinti, ir žinoma, pirkti tik patikimų gamintojų, aukštos kokybės gaminius, kuriuos galėsite gauti su garantija. Dujinis katilas yra ilgalaikė investicija, todėl įsigydami patikimą įrenginį tikrai neapsiriksite ir jis tarnaus jums daug metų.

Šiame straipsnyje trumpai peržvelgsime geriausius dujinių katilų pasirinkimus ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis. 

Nuo ko priklauso dujinio katilo elektros sąnaudos?

Dujos dar nėra vienintelė dujinių katilų varomoji jėga – jiems tuo pačiu reikalinga ir elektra. Elektros suvartojimas taip pat yra svarbus rodiklis, į kurį svarbu atsižvelgti renkantis katilus ir ieškant tinkamiausio sprendimo. Tai ypač aktualu šiais laikais, augant elektros kainoms, todėl nenuostabu, jog daugeliui vartotojų vis dažniau kyla su elektros sąnaudomis susijusių klausimų.

Šiame straipsnyje pasiaiškinsime, nuo ko priklauso elektros sąnaudos dujiniuose katiluose bei kaip būtų galima labiau sutaupyti. 

Ar kompensuojami dujiniai katilai?

Kompensacija už naujus katilus – tai puiki proga išsirinkti parankesnį šildymo būdą su parama ir galimybe ženkliai sutaupyti. Tiesa, ne visų rūšių katilai yra kompensuojami. Norint gauti paramą taip pat reikia atitikti paramos gavimo kriterijus. Šiame straipsnyje pasiaiškinsime, kaip gi yra dujinių katilų atvejais ir kokios gali būti kompensuojamos šildymo alternatyvos dujiniams katilams.

Dujinis katilas ar oras vanduo: ką rinktis?

Daugelis ieškančių naujų alternatyvų patalpų šildymui neretai renkasi iš dviejų ar daugiau skirtingų būdų. Iš tiesų išsirinkti dažnai būna ne taip lengva, kadangi katilų pasiūla prekyboje yra labai didelė ir gali būti daug skirtingų rūšių įrenginių su skirtingomis techninėmis galimybėmis. Nevienodas ir katilų atsiperkamumas bei kainos.

Norintiems įveikti savo abejones ir lengviau išsirinkti sau tinkamiausius katilus pravartu būtų paskaityti šį straipsnį, kuriame suteikiama daugiau informacijos konkrečiai apie dujinių ir oras-vanduo katilų savybes. 

5 priežastys, kodėl dujinis katilas nešildo vandens

Susiduriate su nesklandumais dujiniu katilu šildant vandenį? Kartais problema gali būti išspręsta labai lengvu būdu, kadangi tereikia patikrinti elektros tiekimą ir pakeisti tam tikrus katilo nustatymus. Tačiau kartais pasitaiko ir rimtesnių gedimų, kurių svarbu taisyti nedelsiant. Skaitydami toliau sužinosite specialistų patarimus, kokių veiksmų imtis katilui nebešildant vandens.

Patarimai kokį dujinį katilą rinktis, kad jis geriausiai atitiktų Jūsų poreikius

Ieškote, koks dujinis katilas labiausiai tiktų? Metas sužinoti daugiau apie dujinių katilų pasirinkimą ir pasitarti su šią sritį išmanančiais žinovais. Tačiau pradžioje būtų naudinga ir patiems kažkiek žinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis – būtent šiai temai ir yra skirtas šis straipsnis, kuriame galėsite iš arčiau susipažinti su dujinių katilų pasirinkimu pagal individualias savo šildymo reikmes.

Nuo ko priklauso dujinio katilo galingumo pasirinkimas?

Dujiniai katilai yra daugelio mėgstamas ir labai praktiškas patalpų šildymo pasirinkimas. Vis tik, norint optimaliausiai išnaudoti dujinių katilų teikiamas galimybes, svarbu juos tinkamai sureguliuoti ir prižiūrėti – tuomet su problemomis nesusidursite ir galėsite mėgautis efektyvia šiluma. Skaitykite toliau ir sužinokite apie tai, kokio galingumo dujinius katilus geriausia rinktis pagal savo poreikius.

Kokie gali būti dujinio katilo gedimai?

Ar dažnai dujiniai katilai genda ir ar verta juos naudoti? Kokie gedimai paprastai būna būdingi dujiniams katilams? Šiame straipsnyje sužinosite atsakymus į šiuos ir kitus panašius klausimus, kurie leis geriau apsispręsti dėl dujinio katilo pasirinkimo ir priimti tinkamiausią sprendimą. 

Nuo ko priklauso dujinio katilo efektyvumas?

Domina dujiniai katilai ir ieškote kokybiškų bei patikimų įrangos pasiūlymų? Metas susipažinti su tuo, ką pristato profesionalūs tiekėjai. Atrasite ne tik konkrečių įrenginių pasirinkimų, bet ir daugybę naudingų patarimų kone visais dujinių katilų eksploatavimo klausimais. Vienas iš jų – nuo ko priklauso dujinio katilo efektyvumas. Šiai temai ir yra paskirtas šis straipsnis.

Dujinio katilo sureguliavimas: imtis pačiam ar patikėti specialistui?

Susidomėjote dujiniais katilais kaip puikia alternatyva namų šildymui? Metas sužinoti plačiau ir daugiau – tai padės išsirinkti tinkamiausius šildymo įrenginius, kuriais nenusivilsite. Skaitydami šį straipsnį sužinosite apie tai, kaip reguliuoti dujinius katilus ir galėsite įsitikinti, jog išsirinkote vieną iš geriausių katilų rūšių savo šildymo reikmėms.

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija

    Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok