Prekių katalogas

Difuzoriai rekuperacijai

 • Patalpų vėdinimo sistemoje rekuperacinis difuzorius atlieka labai svarbią funkciją. Šis elementas yra atsakingas už oro srauto paskirstymą patalpoje. Kokybiškas difuzorius gali pagerinti oro kokybę patalpoje ir sumažinti rekuperacijos procesui reikalingas energijos sąnaudas. Šie elementai yra naudojami įvairios paskirties patalpose: namuose ir butuose, biuruose, prekybinėse patalpose ir kt. Dažniausiai difuzoriai yra montuojami ant sienos arba lubų, o valdyti juos galima termostatu ar valdymo sistema.

 • Rekuperatoriaus veikimo principas – oro srautų manai, o difuzorius padeda užtikrinti, kad visas procesas vyktų sklandžiai. Tam naudojamas specialus filtras, kuris sulaiko dulkes ir nešvarumus, kad jie nepatektų į patalpų vidų. Šviežią orą rekuperatorius perduoda ir iš lauko į vidų, tačiau mainų procese svarbus ir temperatūrinių mainų vaidmuo.

  Kokią įtaką vėdinimo sistemai turi rekuperacijos difuzoriai?

  Vėdinimo sistemoje rekuperacijos difuzorius yra paskutinis elementas – pro jį oras patenka į patalpą. Visas oro srautas ortakių sistema atiteka iki difuzoriaus ir jį kerta. Difuzorius yra elementas, atsakingas už oro srautų paskirstymą. Rekuperatoriui skirtas difuzorius oro srautus išskaido, šviežias oras tolygiai sumaišomas su esančiu patalpoje. Tokiu būdu nejuntamas skersvėjis, temperatūriniai svyravimai, patalpose nesusidaro neventiliuojamų zonų.

  Daugeliui kyla klausimų dėl rekuperatorių veikimo garso. Jei įsigysite kokybišką difuzorių, apie triukšmą galėsite pamiršti, nes išskaidomi oro srautai patalpoje sklinda tyliai, palengva. Oro srautų kryptį difuzorius leidžia reguliuoti, o tai užtikrina komfortą būnant patalpose.

  Renkantis rekuperacinį difuzorių reikėtų skirti pakankamai dėmesio jo kokybei. Tik kokybiškas elementas gali tinkamai atlikti visas jam priskirtas funkcijas. Deja, ne visada difuzoriams skiriama pakankamai dėmesio, nors jie yra svarbi visos vėdinimo sistemos dalis. Negalima pamiršti ir to, kad tai matomas elementas, kuris gali tapti interjero dalimi. Mūsų parduotuvėje rasite platų įvairių formų difuzorių pasirinkimą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok