Prekių katalogas

Vandens filtrai namui

 • Vandens filtrai apima labai plačią pasirinkimo įvairovę, kurią rasite pas mus Namams24 asortimente. Jie naudojami geriamo vandens minkštinimui, nugeležinimui ir kitoms reikmėms, siekiant užtikrinti geresnę kasdienėje buityje naudojamo vandens kokybę. Vandens filtravimas – tai ir geresnės sveikatos bei švaresnės higienos, ir didesnio taupumo garantas, skirtas į ateitį žiūrintiems, praktiškiems žmonėms. 

 • Vandens filtravimo sistemos

  Buityje naudojamų vandens filtrų nauda išties didelė. Vandens valymo filtrai namui tinka įvairios paskirties statiniuose – individualios statybos gyvenamuosiuose namuose, nedideliuose vasarnamiuose, pramoninės paskirties statiniuose ir visur, kur yra reikalingas švarus vanduo. Pramonės objektuose naudojami specialūs pramoniniai vandens filtrai, veikiantys itin didelėmis apimtimis.

  Praktika rodo, jog vandens filtrai namui pagerina vandens kokybę ir higienos lygį, tampa efektyviau naudojami vandens ištekliai, geriau veikia karštą vandenį naudojantys buitiniai įrenginiai, kurių eksploatavimo laikas ilgėja, o išlaidos mažėja. Svarbiausia išsirinkti reikiamo tipo vandens filtrą, pritaikytą pagal specialius poreikius jūsų vietovėje.

  Vandens kokybė pagal vandens šaltinį 

  Pradėkime nuo to, jog įrengiant vandens filtrus labai svarbu atsižvelgti į konkrečioje vietovėje esantį vandenį. Ne visur vandens filtrų poreikis toks didelis, tačiau kai kurių vietovių vanduo be filtro gali būti tikrai sunkiai naudojamas. Juk nesinori gerti ne itin gaivaus skonio vandens, kuris dar ir gali pakenkti sveikatai bei savijautai.

  Jeigu vanduo jūsų gyvenamojoje vietovėje per kietas, gali atsirasti per daug kalkių, kurios gadina vandenį naudojančius buitinius prietaisus ir prisideda prie didesnių eksploatavimo išlaidų. Tokiu atveju reikalingas vandens minkštinimo filtras. Jeigu vanduo pernelyg geležingas, reikėtų pasirūpinti jo nugeležinimu įsigijant specialų filtrą. Lygiai tas pats gali būti pasakyta apie įvairiais mikrobais užterštą vandenį – tuomet irgi reikalingas vandens filtras.

  Ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, iš kokio šaltinio vanduo naudojamas. Dabar peržvelgsime dažniausiai pasitaikančius geriamojo vandens šaltinių tipus.

  Vanduo iš gręžinio 

  Gręžinio vanduo yra vienas patikimiausių. Jam išgauti kasamas gilus gręžinys, kuriuo pasiekiamas gėlas požeminis vanduo. Gėlo vandens ištekliai Lietuvoje yra milžiniški ir jie pasižymi itin aukšta kokybe bei švara. Jeigu gręžinys naujas, tinkamai įrengtas galima mėgautis aukšta vandens kokybe ir daugeliu atvejų apsieiti be filtrų. Tačiau seniems gręžiniams reikalinga priežiūra, esant reikalui, turi būti įrengti gręžinio vandens filtrai.

  Vanduo iš šulinio 

  Kitas dažnas vandens naudojimo šaltinis yra šulinys. Ne visi šuliniai turi švarų vandenį, daug kas priklauso nuo jų įrengimo, amžiaus, vietovėje esančio grunto. Šulinio vanduo kartais gali būti užterštas, tad reikalingas vandens filtras.

  Vandentiekio vanduo 

  Galiausiai, vanduo atiteka į mūsų namus vamzdžiais. Vandens kokybė tokiu atveju priklauso nuo vamzdynų būklės, kuri dažnai būna ne pati geriausia, o kartais kelia net riziką sveikatai. Tokiu atveju, vandens filtras tampa nepamainomas švarinimo įrankis.

  Vandens valymo filtrų namams tipai

  Vandens valymo filtrai gali būti įvairių tipų, pritaikyti skirtingiems poreikiams. Dabar peržvelgsime prekyboje dažniausiai pasitaikančius vandens filtrų tipus geriamam vandeniui išvalyti.

  Mechaniniai filtrai

  Mechaniniai vandens filtrai veikia labai paprastu principu – vanduo perkošiamas per specialią kasetę, kuri išvalo vandenį ir padaro jį tinkamą naudojimui. Įprastai mechaniniai filtrai valo smėlį, įvairias priemaišas. Kuomet priemaišų ir nešvarumų kiekis labai didelis, filtrų kasetes tenka dažnai keisti, tad šis filtras reikalauja dar ir nemažai priežiūros.

  Automatiniai filtrai

  Automatinių filtrų veikimas yra automatizuotas, todėl jie veikia kur kas efektyviau nei mechaniniai. Nereikalinga ir automatinių filtrų priežiūra, kadangi filtrui būdinga savaiminė regeneracija pagal vandens kokybę ir vartojimo apimtis.

  Vandens minkštinimo filtrai

  Vieni dažniausiai naudojamų yra vandens minkštinimo filtrai. Lietuvoje yra nemažai vietovių, kuriose geriamas vanduo per kietas. Didelį jo kietumą lemia kalcio bei magnio druskų perteklius. Tai suteikia palankias sąlygas kalkių formavimuisi. Kalkės kenkia ne tik organizmui, bet ir buitiniams prietaisams, užkemša dušą ir čiaupus, gadina skalbimo mašinas ir kitus buitinius prietaisus.

  Vandens minkštinimo filtrai patikimai sunaikina kalkes ir neleidžia joms kauptis. Įrengus tokį filtrą geriau veikia prietaisai ir patogiau plautis rankas, sumažėja vandens išlaidos.

  Filtrai nuo geležies

  Vandens filtrai nuo geležies padeda pašalinti susidariusį geležies perteklių. Geležis nekenkia žmogaus organizmui, tačiau gali palikti ant indų ir vonių rausvas dėmes, gadinti buitinius prietaisus. Turbūt net nereikia to sakyti, jog vandens nugeležinimo filtras padės pašalinti šią problemą ir leis mėgautis švariu vandeniu be metalo kvapo.

  Filtrai nuo bakterijų

  Galiausiai, prekyboje dar randami specialūs įvairių rūšių valymo filtrai nuo bakterijų. Jie dar kitaip yra vadinami UV filtrais, kadangi veikia skleisdami intensyvią spinduliuotę. Vandenyje esančios bakterijos nuo ryškios šviesos žūva akimirksniu.

  Kokį vandens filtrą pasirinkti? 

  Vandens filtro pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų poreikių. Rinkdamiesi pirmiausia atsižvelkite į įrenginio tipą ir kam jis taikomas. Tuomet atkreipkite dėmesį į pateikiamus techninius duomenis. Ne mažiau svarbus ir vandens filtrų gamintojas. Visuomet rekomenduojame rinktis patikimus, profesionalų prekės ženklus – tai bus puiki investicija į ilgaamžiškumą ir aukštą kokybę, kuria tikrai nenusivilsite.

  Namams24.lt internetinėje svetainėje vandens filtrų asortimente rasite išsamius kiekvienos prekės aprašymus su visais duomeninimis, kuriuos galėsite išsistudijuoti, o kilus klausimams kreiptis į mūsų specialistus.

  Gamintojai, kurių vandens filtrais prekiaujame 

  Namams24 prekiauja tik kokybiškais, profesionalų sukurtais vandens filtrais bei kita technine namų įranga. Kruopščiai atrinktas, pagal dažniausius vartotojų poreikių sudarytas asortimentas nepaliks jūsų be pasirinkimo. Kataloge rasite visą reikiamą informaciją apie gamintojus ir jų pateikiamus produktus su techniniais įrenginių duomenimis bei daug daugiau. Kviečiame išsirinkti!

  Pribus gamintojo vandens valymo filtrai 

  Vieną plačiausių mūsų asortimento dalių sudaro gamintojo „Pribus“ pasirinkimai. Tai itin kokybiški, Lietuvoje gaminami modernūs vandens filtrai, pasižymintys aukšto lygio funkcionalumu ir stilingu, moderniu dizainu. „Pribus“ pateikia daugybę pasiūlymų, tarp kurių rasite tiek nugeležinimo, tiek vandens minkštinimo filtrų plačiam pasirinkimui. Susipažinkite iš arčiau, o kilus klausimams pasikonsultuokite su mūsų specialistais.

  Nuo ko priklauso vandens filtro namui kaina? 

  Kaip galite matyti, vandens filtrų kainos mūsų asortimente labai įvairios – pradedant pigesniais, baigiant brangesniais filtrų variantais. Kaina iš tiesų priklauso nuo tokių veiksnių kaip vandens filtro tipas ir gamintojas, naudojimo paskirtis, prietaiso funkcionalumas ir techninės galimybės. 

  Jeigu kuris filtras kiek pigesnis, tai dar toli gražu nereiškia, kad jis prastos kokybės – visi Namams24 filtrai yra gaunami iš gamybos profesionalų. Be kuo puikiausių pagrindinius poreikius atitinkančių pasirinkimų tuo pačiu yra sudaryta galimybė įsigyti išmanesnius ir labiau patobulintus filtrų įrenginius turintiems specifinių poreikių vandens valymui.

  Kur pirkti kokybišką vandens filtrą namui? 

  Visai nesvarbu, ar miestas, kuriame gyvenate Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar Panevėžys – internetu užsakytos Namams24.lt prekės pasieks jus jau beveik tą pačią darbo dieną. Galimybę greitai ir patogiai apsipirkti turi visi Lietuvos gyventojai, tad išsirinkite sau parankų vandens filtrų pasiūlymą ir nieko nelaukdami pasinaudokite geromis kainomis su akcija.

  Vandens filtrų montavimas ir aptarnavimas 

  Neužtenka vien nusipirkti vandens filtrą. Dar svarbu jį tinkamai įrengti ir prižiūrėti tam, kad veiktų patikimai ir kokybiškai. Šiuo atveju į pagalbą atskubės mūsų specialistai, kurie pasirūpins nepriekaištingu vandens filtrų įrengimu bei aptarnavimu pagal visus jūsų poreikius, tad filtrų montavimas nesukels jums jokių rūpesčių. Kreipkitės visais rūpimais vandens filtrų pasirinkimo bei naudojimo klausimais ir pasirūpinsime užtikrinti jums viską, kad vanduo būtų švarus ir tyras. 

  Aukštos kokybės, profesionalių gamintojų vandens filtrai plačiam jūsų pasirinkimui! Namams24 asortimente rasite kone viską, ko reikia nepriekaištingai vandens kokybei išgauti ir palaikyti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok