Prekių katalogas

Šilumos siurblių montavimas

 • Šilumos siurblių montavimas

  Reikalinga pagalba įrengiant šildymo įrenginių sistemas? Metas kreiptis į patyrusius meistrus, kurie pasirūpins nepriekaištingu šilumos siurblių sumontavimu. Norint sumontuoti šilumos siurblius reikalingos specifinės žinios ir įranga, tad patiems to atlikti sklandžiai nepavyks. Toliau skaitydami sužinosite apie tai, kaip atliekamas šilumos siurblių montavimas ir atrasite patikimus šį darbą galinčius atlikti specialistus.

  Šilumos siurblių montavimą patikėkite profesionalams

  Montuojant šilumos siurblius prireiks specialistų profesionalumo. Savos srities meistrai pasirūpins šildymo įrenginių montavimu geriausiai kaip įmanoma pagal konkrečią situaciją ir parinks idealius montavimo sprendimus.

  Patikint šį atsakingą darbą patirties stokojantiems meistrams rizikuojate patirti šildymo sistemos nuostolius, vėliau gali erzinti lauko bloko triukšmas, atsirasti kitos problemos, kurių būtų buvę galima išvengti iš karto samdant patyrusius meistrus. Kartais net tenka permontuoti viską iš naujo, tad geriau jau sumokėti truputį brangiau ir būti užtikrintu gerai įrengtų sistemų kokybe, nei rizikuoti bandant sutaupyti.

  Šilumos siurblių montavimo profesionalai naudoja tik kokybiškas medžiagas, savo darbams suteikia mažiausiai 5 metų garantiją, o vidaus apdailos darbus atlieka su išskirtiniu kruopštumu, tad nereikės pergyventi dėl netvarkos palikimo. Klientas bus apmokytas, kaip naudotis įrengtomis šilumos siurblių sistemomis.

  Šilumos siurblio montavimo ir pajungimo etapai

  Metas pasiaiškinti, kaipgi atliekamas šilumos siurblių montavimas ir iš kokių etapų susideda darbai:

  1. Sistemų įrengimas. Įrengimo darbai vyksta tiek statinio viduje, tiek lauke. Išorinio bloko montavimas atliekamas dedant specialias antivibracines gumas, kurios padeda sugerti garsą. Pastatomi visi šilumos siurblio komponentai, kurie vėliau sujungiami į vientisą sistemą. Darbų sudėtingumas priklauso nuo konkretaus įrenginio komplektacijos ir montavimo aplinkybių.
  2. Šilumos siurblio pajungimas. Įrenginys prijungiamas prie tinko užtikrinant sklandų veikimą.

  Nuo ko priklauso šilumos siurblio įrengimo kaina

  Įrengimo kaina priklauso nuo tokių veiksnių kaip įrenginio komplektacijos sudėtingumas, montavimui naudotos medžiagos ir sugaištas laikas, taip pat siurblio paleidimas. Tiksli kaina gali kiek skirtis priklausomai nuo to, kaip sklandžiai pagal esamas aplinkybes gaunasi sumontuoti įrenginius, kaina yra nustatoma meistrams įvertinus konkrečią situaciją. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok