Prekių katalogas

Biožidiniai

 • Biožidiniai – tai puikus sprendimas interjerui, norint suteikti patalpoms jaukumo ir šilumos. Biokuro židiniai yra universalūs, jų pajungimui nereikia kamino, todėl juos galima naudoti ir butuose ar biuruose. Interjere jie atrodo itin estetiškai ir suteikia galimybę mėgautis natūralios ugnies šokiu. 

 • Biožidinių tipai

  Biožidiniai išsiskiria itin plačia dydžių ir išvaizdos įvairove. Bioetanolio židiniai gali būti keleto tipų. Mažiausi yra vadinamieji mini biožidiniai, kurie savo dydžiu primena didesnes vazas. Jie naudojami kaip interjero detalė ir lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą.

  • Pastatomi biožidiniai gali būti įvairaus dydžio ir savo išvaizda primena malkinius židinius. Didesni modeliai yra statomi prie sienos, o kartais tampa viso interjero ašimi ir centriniu akcentu.
  • Pakabinami biožidiniai primena malkinius židinius ir yra tvirtinami ant sienos. Tam nereikia specialių įrengimo darbų, tačiau tokius židinius į kitą vietą perkelti nėra taip paprasta, kaip mini modelius.
  • Automatiniai biožidiniai užtikrina automatinį degimo procesą, todėl jų priežiūra labai paprasta, tereikia papildyti talpą biokuru ir galėsite mėgautis ugnies žavesiu.

  Biožidiniai: atsiliepimai ir kainos

  Daugelį žavi biožidinys, kuris apjungia modernius sprendimus ir klasiką. Ugnis namuose nuo seno yra jaukumo ir gyvybės simbolis, tad kodėl jo neperkelti į savo namus? Atsiliepimai apie biožidinius yra išties puikūs, juos paprasta naudoti ir, nors pasižymi gerokai mažesne kaina, savo estetinėmis savybėmis biožidiniai prilygsta klasikiniams, kūrenamiems kietu kuru.

  Kur pirkti biožidinį?

  Namams24.lt rasite kruopščiai atrinktą dailių biožidinių asortimentą, kuriame kiekvienas išsirinks židinį savo namams. Visus modelius apžiūrėti galite internetu, tad nesvarbu, ar jūsų gyvenamasis miestas yra Vilnius, ar Klaipėda, Panevėžys – galite patogiu laiku parduotuvėje apsipirkti iš bet kurio šalies kampelio. Užsakymą pristatys kurjeris, o didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) siūlome ir galimybę patiems atsiimti prekes, jas paruošiame tą pačią darbo dieną.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok