Prekių katalogas

Mobilūs oro kondicionieriai

 • Mobilūs kondicionieriai yra puikus sprendimas mažoms patalpoms vėsinti. Jų vietą galima lengvai pakeisti perstumiant įrenginį, nes jis neturi žarnos ir išorinio bloko – tai esminis šio tipo kondicionierių išskirtinumas.

  Kaina 42 
  66  Sutaupykite 24 
  Kaina 316 
  378  Sutaupykite 62 
  Kaina 319 
  384  Sutaupykite 65 
  Kaina 378 
  425  Sutaupykite 47 
  Kaina 416 
  490  Sutaupykite 74 
  Kaina 464 
  546  Sutaupykite 82 
  Kaina 505 
  714  Sutaupykite 209 
  Kaina 534 
  640  Sutaupykite 106 
  Kaina 561 
  660  Sutaupykite 99 
  Kaina 596 
  702  Sutaupykite 106 
  Kaina 617 
  726  Sutaupykite 109 
  Kaina 689 
  810  Sutaupykite 121 
 • Mobilių kondicionierių privalumai

  Stacionarūs oro kondicionieriai yra montuojami vienoje vietoje, todėl nėra galimybės juos perkelti į kitą patalpą. Nešiojami mobilūs kondicionieriai šiuo atžvilgiu yra gerokai pranašesni – jie dažniausiai turi ratukus ir sveria nedaug, todėl gali būti pastatomi ten, kur yra reikalingi.

  Jie kainuoja palyginti nedaug ir puikiai vėsina, tačiau yra ir modelių su šildymo funkcija, kurie gali veikti tarsi šildytuvai. Tai geriausi sprendimai ten, kur reikia greito būdo užtikrinti komfortišką temperatūrą arba kur negalimas sieninių, lubinių ar kito tipo kondicionierių montavimas.

  Kaip išsirinkti geriausią-tinkamiausią mobilų kondicionierių?

  Šio tipo kondicionieriai yra nedideli, o jų kaina tikrai draugiška piniginei, tačiau renkantis būtina atkreipti dėmesį į jų funkcijas. Mobilūs kondicionieriai gali ir vėsinti, ir šildyti, o taip pat kai kurie modeliai turi ir oro sausinimo bei vadinamąją miego funkciją. Klientų atsiliepimai apie šio tipo kondicionierių funkcionalumą yra tiesiog puikūs, tad jei svarstote apie greitą ir efektyvų sprendimą šie nedideli pastatomi įrenginiai tikrai verti jūsų dėmesio.

  Mobilūs oro kondicionieriai: atsiliepimai ir kaina

  Šių kondicionierių kaina, palyginti su jų funkcionalumu ir nauda, yra tikrai nedidelė. Jei svarstote apie galimybę reguliuoti patalpų temperatūrą bei didelių investicijų, tai mobilus kondicionierius yra puikus sprendimas. Mūsų specialistai patars, kokį modelį pasirinkti ir kokie techniniai parametrai geriausiai atitinka jūsų poreikius.

  Kur pirkti mobilų kondicionierių?

  Namams24.lt oro kondicionierių gali išsirinkti kiekvienas. Čia rasite ir platų mobilių kondicionierių asortimentą. Pirkdami internetu galėsite lengvai palyginti prekes tarpusavyje ir pasirinkti tinkamiausią. Įsigytas prekes kurjeris pristatys per vieną darbo dieną. Visai nesvarbu, iš kokio miesto esate – Vilnius, Kaunas, Klaipėda – Namams24.lt apsipirkti greitai ir patogiai gali visi.