Prekių katalogas

Mobilūs kondicionieriai

 • Mobilūs oro kondicionieriai yra puikus sprendimas mažoms patalpoms vėsinti arba ten, kur reikia greito būdo užtikrinti komfortišką temperatūrą arba kur negalimas sieninių, lubinių ar kito tipo kondicionierių montavimas. Jeigu norite išvengti montavimo keliamų rūpesčių ar nesate apsisprendę dėl konkrečios kondicionieriaus įrengimo vietos, norite daugiau patogumo – rinkitės mobilų įrenginį.

  Geros mobilių oro kondicionierių kainos su nuolaidomis ir platus, įvairiems poreikiams pritaikytas pasirinkimas! Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymų asortimentu iš arčiau ir išsirinkti. 

  Kaina 19.90 
  39  Sutaupykite 19.10 
  Kaina 316 
  378  Sutaupykite 62 
  Kaina 319 
  384  Sutaupykite 65 
  Kaina 378 
  425  Sutaupykite 47 
  Kaina 416 
  490  Sutaupykite 74 
  Kaina 534 
  640  Sutaupykite 106 
  Kaina 561 
  660  Sutaupykite 99 
  Kaina 596 
  702  Sutaupykite 106 
  Kaina 617 
  726  Sutaupykite 109 
  Kaina 648 
  762  Sutaupykite 114 
  Kaina 689 
  810  Sutaupykite 121 
 • Mobilaus kondicionieriaus privalumai

  Stacionarūs oro kondicionieriai yra montuojami vienoje vietoje, todėl nėra galimybės juos perkelti į kitą patalpą. Nešiojami mobilūs kondicionieriai šiuo atžvilgiu yra gerokai pranašesni. Jiems būdingi šie privalumai:

  • nedidelis svoris ir patogus nešiojimas – mobilūs kondicionieriai dažniausiai būna su ratukais, todėl juos labai patogu perstumti ir pastatyti į kitą vietą. Tuo pačiu jiems būdingas visai nedidelis svoris, lyginant su stacionariais kondicionieriais;
  • kompaktiškumas – šie prietaisai neužima kambariuose daug vietos, jie nedideli, kompaktiški, patrauklaus ir stilingo dizaino;
  • efektyvus veikimas – mobilūs kondicionieriai veikia itin efektyviai, teikdami didžiausią įmanomą naudą. Jie puikiai palaiko patalpose nustatytą optimalią temperatūrą ir leidžia mėgautis visokeriopu komfortu;
  • greitas ir patogus montavimas – įrengti mobilius kondicionierius visai nesudėtinga, tai padaryti galima ir savarankiškai, nes mobilūs kondicionieriai be žarnos ir elektros laido neturi jokių kitų papildomų dalių. Tereikia iškišti karšto oro nuvedimo žarną pro langą į lauką, prieš tai ją tinkamai pajungus;
  • gera kaina ir platus pasirinkimas – egzistuoja iš tiesų labai daug įvairių galimybių norintiems įsigyti mobilius kondicionierius. Šie prietaisai gali būti labai įvairūs, pritaikyti skirtingoms šildymo ir vėdinimo reikmėms skirtingo tipo patalpose. Prekyboje rasite ir modelių su šildymo funkcija, taip pat daugybę kitų pasirinkimų pagal savo poreikius už gerą kainą.

  Praktika rodo, jog mobilūs kondicionieriai labiausiai pasiteisina tada, kai reikalingas ne nuolatinis, o kartais naudojamas vėsinimas. Šiuos įrenginius puikiai tinka montuoti nedidelėse patalpose, kur lubos nebūtų per aukštos – tada oro paskirstymas optimaliausias.

  Kaip išsirinkti geriausią-tinkamiausią mobilų kondicionierių?

  Mobilūs kondicionieriai yra nedideli, o jų kaina tikrai draugiška piniginei, tačiau renkantis būtina atkreipti dėmesį į jų funkcijas. Šio tipo kondicionieriai gali ir vėsinti, ir šildyti, o taip pat kai kurie modeliai turi ir oro sausinimo bei vadinamąją miego funkciją.

  Renkantis kondicionierių pagal galingumą, būtina atsižvelgti į BTU (British Thermal Unit) parametrą. Pagal jį galėsite lengviau įvertinti, kokio maždaug dydžio patalpai idealiausiai tinka pasirinktas įrenginys.

  • mažai patalpai (iki 20 m2) idealiausiai tinka 7.000-9.000 BTU galingumo mobilūs kondicionieriai;
  • vidutinio dydžio patalpai (iki 25-28 m2) verta rinktis ne mažesnio kaip 9.000 BTU galingumo kondicionierius;
  • didelėms patalpoms reikėtų bent 12.000 BTU kondicionieriaus, ar net 18.000 BTU kondicionieriaus, jei patalpos dydis didesnis kaip 40 m2.

  Jeigu renkantis kiltų kokių nors klausimų ar neaiškumų – pasitarkite su mūsų specialistais. Kondicionieriaus pasirinkimą gali remti ir kiti svarbūs kriterijai, kaip kad pavyzdžiui, jų dydis, triukšmo lygis, papildomos funkcijos, tad svarbi visų kriterijų visuma. Padėsime greitai ir lengvai rasti labiausiai jūsų lūkesčius atitinkančią prekę geru kainos ir kokybės santykiu.

  Kaip veikia mobilūs oro kondicionieriai?

  Mobilieji oro kondicionieriai yra šiuolaikiniai prietaisai, kuriuos lengva naudoti ir pernešti, siekiant suteikti vėsos jausmą bet kur ir bet kada. Šie kompaktiški įrenginiai veikia pagal panašius principus kaip stacionarūs oro kondicionieriai, tačiau yra pritaikyti mobiliam naudojimui.

  Pagrindinis mobiliojo oro kondicionieriaus komponentas yra šaldytuvas, į kurį patenka oras. Patenkant orui, jis praeina per specialų aušinimo elementą, kuris atvėsina orą, išgaudamas iš jo perteklinę šilumą. Mobilieji oro kondicionieriai taip pat dažnai turi įmontuotą ventiliatorių, kuris padeda paskirstyti atvėsintą orą po patalpa. Be to, dauguma šių prietaisų yra aprūpinti judriais ratais ar rankena, leidžiančia lengvai perkelti kondicionierių iš vienos patalpos į kitą. Tai efektyvus būdas suteikti vėsumo pojūtį, ypač ten, kur statyti stacionaraus kondicionieriaus nėra praktiška.

  Mobilūs oro kondicionieriai: atsiliepimai ir kaina

  Šių kondicionierių kaina, palyginti su jų funkcionalumu ir nauda, yra tikrai nedidelė. Jei svarstote apie galimybę reguliuoti patalpų temperatūrą be didelių investicijų, mobilus oro kondicionierius yra puikus sprendimas. Klientų atsiliepimai apie šio tipo kondicionierių funkcionalumą yra tiesiog puikūs, tad jei svarstote apie greitą ir efektyvų sprendimą šie nedideli pastatomi įrenginiai tikrai verti jūsų dėmesio.

  Mobilus oro kondicionierius: kur pirkti?

  Mobiliais kondicionieriais prekiauja daugybė skirtingų įmonių, Lietuvoje rasite ganėtinai platų, kokybiškų įrenginių pasirinkimą labai skirtingomis kainomis. Geriausia pirkti kondicionierius iš patikimų tiekėjų, kurie prekiauja profesionalių gamintojų produkcija. Būtent toks yra Namams24.lt asortimentas. Jame rasite tik žymiausius prekės ženklus, užtikrinamas geras kainos ir kokybės santykis.

  Namams24.lt oro kondicionierių gali išsirinkti kiekvienas. Čia rasite ir platų mobilių kondicionierių asortimentą. Mobilūs kondicionieriai yra viena iš pagrindinių ir plačiausias pasirinkimo galimybes sudarančių kategorijų, kurioje pristatomi skirtingi prekės ženklai įvairiomis kainomis tam, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią pasirinkimą pagal lūkesčius bei finansines galimybes.

  Pirkdami internetu galėsite lengvai palyginti prekes tarpusavyje ir pasirinkti tinkamiausią. Įsigytas prekes kurjeris pristatys per vieną darbo dieną. Visai nesvarbu, iš kokio miesto esate – Vilnius, Kaunas, Klaipėda – Namams24.lt apsipirkti greitai ir patogiai gali visi.  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok