Dujiniai lauko židiniai

 • Dujiniai lauko židiniai – puikus sprendimas, kai šilumą ir jaukumą norisi užtikrinti lauko aplinkoje. Tokie židiniai yra mobilūs, todėl galima lengvai keisti jų vietą. Jie skleidžia šilumą, o ugnis suteikia jaukumo ir prabangos įspūdį. Elegantiškos išvaizdos dujiniai židiniai yra puikus sprendimas lauko kavinėms, restoranams, o taip pat juos galima naudoti ir namų terasoje ar kieme.

  Kaina 561 
  660  Sutaupykite 99 
  Kaina 654 
  770  Sutaupykite 116 
 • Dujinių lauko židinių privalumai

  Dujiniai lauko židiniai atrodo estetiškai ir yra ilgaamžiai. Jų vietą galima lengvai keisti, todėl jų pritaikymas labai universalus. Jie skleidžia šilumą ir jaukumą aplink save, todėl kiekvieną pasisėdėjimą atvirame ore pavers romantiška švente, net ir vėsesnį vakarą.

  Tokie židiniai yra kūrenami dujomis – naudojamas keičiamas balionas, todėl nereikia rūpintis jokiais laidais ar kitomis jungtimis. Dujos dega švariai ir neišskiria kvapo ar taršos į aplinką.

  Gamintojai, kurių dujiniais židiniais prekiaujame

  Mūsų asortimente rasite naudojimui lauke skirtų dujinių lauko židinių, kurie išsiskiria unikalia išvaizda. Siūlome rinktis iš „Kratki“ asortimento – tai rinkoje puikiai vertinamas gamintojas, siūlantis įvairaus tipo židinius. Tai klasikinės išvaizdos židiniai, kuriuos paprasta naudoti. Jų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, tad tokie židiniai pasižymi ilgaamžiškumu, ilgai išlaiko savo estetinę išvaizdą net ir susidurdami su atšiauriomis lauko sąlygomis.

  Dujinių židinių kaina

  Dujiniai lauko židiniai kainuoja kelis šimtus eurų, o jų kainos skiriasi priklausomai nuo modelio. Didesni, originaliais dizaino sprendimais išsiskiriantys modeliai kainuoja brangiau, tačiau kiekvienas gali pasirinkti pagal savo skonį. O židinio kuriamos atmosferos pinigais įvertinti paprasčiausiai neįmanoma!

  Kur pirkti dujinį židinį?

  Ieškote dujinio židinio? Išsirinkite jį Namams24.lt parduotuvėje. Su visu asortimentu galite susipažinti internetu, o įsigytas prekes kurjeris pristatys jau kitą darbo dieną. Norite atsiimti patys? Užsakymą paruošime tą pačią darbo dieną, o atsiėmimo galimybė suteikiama didžiuosiuose šalies miestuose.