Prekių katalogas

Kieto kuro vandens šildytuvai (boileriai)

 • Kieto kuro vandens šildytuvai yra puikus sprendimas namams. Jie panaudoja energiją, kuri išlaisvinama malkų degimo metu. Tokie boileriai veikia itin ekonomiškai ir užtikrina efektyvų šilumos išgavimą. Tai nebrangus ir ekologiškas metodas pasirūpinti karšto vandens ruošimu namo gyventojų poreikiams.

  Kaina 424 
  711  Sutaupykite 287 
  Kaina 428 
  535  Sutaupykite 107 
  Kaina 456 
  722  Sutaupykite 266 
  Kaina 468 
  585  Sutaupykite 117 
  Kaina 488 
  610  Sutaupykite 122 
  Kaina 500 
  650  Sutaupykite 150 
  Kaina 577 
  911  Sutaupykite 334 
  Kaina 600 
  750  Sutaupykite 150 
 • Gamintojai, kurių kieto kuro vandens šildytuvais prekiaujame

  Namams24.lt parduotuvėje rasite kruopščiai atrinktą asortimentą namams. Prekiaujame įvairiais kieto kuro vandens šildytuvais, kurie pasižymi itin aukštu efektyvumu. Tokie boileriai gali pašildyti vandenį per 20-30 minučių ir yra kūrenami malkomis. Tai ekologiškas sprendimas, nes kieto kuro vandens šildytuvai puikiai pasisavina šilumą, jie veikia itin ekonomiškai ir tinka naudoti ten, kur nėra elektros arba jos tiekimas nėra pastovus.

  Nuo ko priklauso kieto kuro vandens šildytuvų kaina?

  Kieto kuro vandens šildytuvų kaina priklauso nuo jų galingumo ir dydžio. Kuo didesnis įrenginys, tuo didesnė bus ir jo kaina. Taip pat boileriai savo kaina skiriasi priklausomai nuo tipo: vienuose jų naudojamos tik malkos (kietas kuras), o kituose – kombinuotas malkinis ir elektrinis šildymas.

  Taip pat įtakos kainai gali turėti ir prekių ženklas ar modelis, tačiau svarbiausia pasirinkti patikimą gaminį, kuriam suteikiama gamintojo garantija. Tai padės apsisaugoti nuo vandens pašildymo problemų ateityje.

  Kur pirkti kieto kuro boilerį?

  Kieto kuro vandens šildytuvą greitai ir patogiai išsirinksite Namams24.lt parduotuvėje. Čia pateikiama visa techninė informacija apie agregatą, o internetu pateikti užsakymai paruošiami atsiėmimui tą pačią darbo dieną arba kurjerio yra pristatomi jau kitą darbo dieną.

  Dvejojate dėl boilerio pasirinkimo? Susisiekite su mūsų specialistais – jie visada pasirengę patarti ir suteikti daugiau informacijos.

  Ar būtina samdyti specialistą norint pajungti kieto kuro vandens šildytuvą?

  Kieto kuro boilerio pajungimui samdyti meistro nėra būtina, tačiau specialistai labai rekomenduoja šį darbą patikėti profesionalui. Tik kokybiškai pajungtas boileris veiks sklandžiai ir tarnaus daugybę metų. Be to, profesionalus pajungimas užtikrina agregato naudojimo saugumą ir sumažina gaisro riziką.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok