Prekių katalogas

Rūkyklos

 • Natūraliai šviežiai rūkytos mėsos ar žuvies skoniui tiesiog neįmanoma atsispirti. Modernios šiuolaikinės rūkyklos padeda išsaugoti natūralų produktų skonį, sultingumą ir suteikia galimybę mėgautis rūkymo procesu. Norite pasigaminti gardžių ir autentiškų rūkytų gaminių? Išsirinkite – rūkyklos įrengimas galimas sodo, sodybos ar privataus namo sklype, tai puiki dovana kiekvienam gurmanui. 

 • Rūkyklos tipai

  Kartais sunku patikėti, kad rūkykla namų sąlygomis gali suteikti produktams tokį nuostabų skonį, tačiau su tinkama įranga viskas yra labai paprasta. Pagal tipus išskiriamos mėsos rūkyklos, žuvų rūkyklos, šalto ir karšto rūkymo rūkyklos. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės funkcionalias lauko rūkyklas, kurios tinka įvairiems produktams rūkyti.

  Mėsos

  Rūkyklos mėsai yra bene populiariausios. Jos puikiai tinka įvairių rūšių mėsai rūkyti: kiaulienai, jautienai, taip pat įvairiai paukštienai. Dažniausiai tai vadinamosios dūmo rūkyklos, kurios kūrenamos mediena, kiek rečiau – anglimi. Kokybiškos rūkyklos konstrukcija turi užtikrinti, kad dūmai tinkamai cirkuliuotų viduje, o pakuros dūmai tiesiogiai nepatektų ant rūkomų produktų.

  Žuvies

  Rūkykla žuviai išoriškai gali atrodyti labai panašiai ar net būti identiška su mėsos rūkykla. Pagrindinis skirtumas tas, kad žuvies rūkyklos turi užtikrinti žemesnę temperatūrą – šiam produktui dažniau naudojamas šalto rūkymo būdas, kuris suteikia subtilų skonį ir malonią tekstūrą. Galima rūkyti įvairias žuvis, pavyzdžiui, lašišą, jūros lydeką, ešerius, gėlavandenes žuvis. Taip pat gali būti rūkomos ir jūros gėrybės, žuvų ikrai. Rūkyklos žuvims yra itin populiarios tarp žvejybos mėgėjų.

  Karšto rūkymo

  Rūkyklos karštam rūkymui suteikia produktams malonų skonį ir puikią tekstūrą. Jose maistas yra ir kaitinamas, ir rūkomas vienu metu, todėl itin svarbus temperatūrų reguliavimas. Šiose rūkyklose galima rūkyti įvairius produktus: nuo žalios mėsos iki įvairiausių mėsos gaminių, žuvies.

  Šalto rūkymo

  Jei mėgstate rūkytus gaminius, jums patiks šalto rūkymo rūkyklos. Nors pats rūkymo procesas jose yra subtilesnis ir ilgesnis, produktams suteikiamas skonis nepalieka abejingų. Šaltuoju būdu galima rūkyti mėsą, mėsos gaminius, žuvį, jūros gėrybes, sūrius. Svarbu pasirinkti geros kokybės rūkyklą, nes šios rūšies rūkymui itin svarbus dūmų atskyrimas ir tinkamos temperatūros palaikymas.

  Universalios lauko rūkyklos

  Nesate užtikrinti, kokius produktus ir kokiu būdu norėsite rūkyti? Vien tik mėsos rūkyklos įrengimas neatitinka jūsų ir šeimos poreikių? Drąsiai rinkitės universalias rūkyklas, kurios tinka įvairiems produktams ir suteikia galimybę naudoti tiek karštą, tiek šaltą rūkymą.

  Nuo ko priklauso rūkyklos kaina perkant internetu?

  Rūkyklos kaina priklauso nuo jos tipo, medžiagų kokybės, dydžio ir kitų parametrų. Į gerą rūkyklą verta investuoti, nes ji tarnaus ilgiau. Mūsų parduotuvėje rūkyklos internetu parduodamos patrauklia kaina, tad pirkti tikrai verta. Siūlome patikimų gamintojų produktus, kurie pasižymi puikiu funkcionalumu ir ilgu tarnavimo laiku.

  Ieškote rūkyklos Kaune? O gal reikalinga rūkykla Vilniuje? Ne bėda, kad ir kokiame mieste ar miestelyje norite įsirengti savo rūkyklą, ją pristatysime tiesiai į vietą. Visiems perkantiems mūsų parduotuvėje siūlomas greitas ir patogus pristatymas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok