Prekių katalogas

Oras-vanduo šilumos siurblių montavimas ir pajungimas

 • Oras-vanduo šilumos siurblių montavimas ir pajungimas

  Reikia įrengti oras-vanduo šilumos siurblį? Šildymo įrenginių meistrai yra pasiruošę atskubėti jums į pagalbą ir padėti realizuoti tinkamiausius šilumos sprendimus, kurie leis sutaupyti. Šiame straipsnyje sužinosite apie oras-vanduo šilumos siurblių montavimą ir atrasite patikimus specialistus, kuriems galėsite patikėti svarbiausius įrengimo darbus. 

  Šilumos siurblio oras-vanduo montavimą patikėkite profesionalams

  Oras-vanduo siurbliai pasižymi ganėtinai paprastu ir lengvu montavimu, tačiau tai dar toli gražu nereiškia, kad galite susimontuoti juos patys. Reikalingos atitinkamos žinios, o taip pat darbo įrankiai ir įranga, užtikrinantys sklandžius montavimo procesus. Geriausia yra kreiptis į meistrus, ir į ne bet kokius, o profesionalus, kurie pasirūpins kokybišku oras-vanduo siurblių montavimu pagal jūsų individualius šildymo poreikius.

  Tinkamai įrengus šildymo sistemas jos pasižymi dar didesniu efektyvumu, yra patikimos, ilgaamžės, nesukelia jokių žymesnių rūpesčių. Ir priešingai – patikėjus įrengimo darbus abejotinos kompetencijos meistrams gali nukentėti jūsų piniginė, nors iš pradžių atrodė, jog sutaupysite.

  Šilumos siurblio oras-vanduo montavimo etapai

  Šilumos siurbliai oras-vanduo montuojami keliais etapais. Kruopšti darbų seka ir specialistų profesionalumas užtikrina aukštą darbų kokybę nepakenkiant patalpų apdailai, viską įrengiant tvarkingai ir suteikiant darbams ilgalaikę garantiją. Įrengus oras-vanduo katilus, būsite apmokyti, kaip jais naudotis ir kokių veiksmų imtis, susidūrus su neaiškumais.

  1. Pirminis oras-vanduo šilumos siurblio montavimo etapas yra įrangos įrengimas, pastatymas ir sujungimas į vieną vientisą sistemą, užtikrinančią sklandžius procesus. Šis etapas gali užtrukti ir ilgiau, priklausomai nuo montavimo aplinkybių ir statinio būklės, kaip ir nuo įrangos sudėtingumo.
  2. Viską tinkamai įrengus galiausiai belieka sujungti įrenginius su tinklais, užtikrinančiais sklandų veikimą. 

  Darbai atliekami ir statinio lauke, montuojant išorinį bloką bei sujungimo sistemas, ir viduje.  Oras-vanduo sistemos gali būti nesunkiai integruotos į bet kurią namuose esančią karšto vandens ruošimo ar šildymo sistemą. Tai idealus pasirinkimas ten, kur nėra galimybės įrengti giluminio gręžinio ar žemės kolektoriaus.

  Nuo ko priklauso šilumos siurblio oras-vanduo įrengimo kaina

  Tiksli oras-vanduo siurblių kaina su montavimu priklauso nuo daugelio aplinkybių. Kaina skiriasi priklausomai nuo to, koks siurblio modelis montuojamas, kokia sudėtinga yra įrenginio komplektacija. Taip pat kainą lemia ir tokie veiksniai kaip montavimui naudotos medžiagos ir sugaištas laikas, katilo pajungimas ir paleidimas. Taigi, viską lemia individuali situacija, pagal kurią meistrai iš anksto informuoja užsakovą apie tikslias kainas.

  Kalbant apie oras-vanduo sistemos montavimą gera žinia yra ta, jog šio šildymo būdo kaina nėra tokia jau ir didelė. Šių sistemų įrengimas neatsieina taip brangiai, kaip kad, pavyzdžiui, geoterminio šildymo montavimas. Maža to, oras-vanduo šildymas pasižymi daugybe privalumų, yra patikimas, ilgaamžis ir efektyvus. Montuojant oras-vanduo šilumos siurblius taip pat yra galimybė gauti kompensaciją. 

  Mėgaukitės malonia namų šiluma su moderniais oras-vanduo šilumos siurbliais! Mūsų specialistai pasirūpins nepriekaištingu šilumos siurblių įrengimu užtikrindami viską, kad įrengtos sistemos veiktų patikimai ir kokybiškai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok