Prekių katalogas

Dvisieniai kaminai

 • Dvisieniai kaminai išsiskiria savo konstrukcija. Juose naudojamos dvi sienelės, kurių viena skirta dūmų pašalinimui, o kita izoliacijai. Tai užtikrina efektyvią kamino funkciją ir saugumą, tokie dūmtraukiai naudojami tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek komercinės ar net pramoninės paskirties pastatuose, ypač kai reikalingas didesnis kamino aukštis.

  Pirties dvisienio dūmtraukio komplektas, 115/215 mm
  Prijungimo diametras, mm
  115/215
  Kaina 472  - 589 
  Pirties dvisienio dūmtraukio komplektas, 130/230 mm
  Prijungimo diametras, mm
  130/230
  Kaina 523  - 651 
 • Iš ko gaminami dvisieniai dūmtraukiai?

  Dvisieniai pristatomi pristatomi dūmtraukiai yra gaminami iš nerūdijančio plieno, jie tinka ir krosnelėms, ir židiniams. Tokiuose kaminuose naudojami du skirtingo skersmens vamzdžiai, apšiltinti kaminai izoliaciniu sluoksniu, kuris dedamas tarp dviejų vamzdžių.

  Šio tipo kaminai yra labai praktiški ir universalūs. Jie gali būti pristatomi ar montuojami į sieną ir naudojami židiniams, krosnelės, šildymo katilams. Pristatomi dūmtraukiai yra itin praktiški, nes juos galima įrengti tuose pastatuose, kuriuose kaminas nebuvo suprojektuotas arba yra labai prastos būklės. Pristatomi kaminai gali būti montuojami prie pastato sienos, nepriklausomai nuo pastato tipo (mūrinis, medinis ar kt.). Jų apdaila iš išorės gali būti keraminė ar kita, galima priderinti ją prie pastato eksterjero.

  Ar būtina samdyti specialistą norint įrengti dvisienį dūmtraukį?

  Kamino naudojimas yra susijęs su degimo procesu, todėl būtina laikyti techninių reikalavimų. Kokybiškas ir taisyklingas kamino prijungimas padeda sumažinti gaisro riziką, todėl labai svarbu, kad šį darbą atliktų profesionalūs ir patyrę meistrai. Priklausomai nuo kamino panaudojimo srities, reikalingi ir atitinkami dokumentai apie įrengimą bei techninių specifikacijų atitikimą. Netaupykite kamino įrengimo sąskaita – jis svarbus ne tik namų, bet ir jų gyventojų saugumui.

  Nuo ko priklauso dvisienių kaminų kainos?

  Dvisienių kaminų kaina skiriasi priklausomai nuo jų paskirties. Pristatomas kaminas kainuos brangiau, nei montuojamas sienoje. Kainai įtakos turi ir plieno rūšis, kamino skersmuo bei aukštis. Ieškote kamino už gerą kainą? Peržvelkite mūsų asortimentą: prekiaujame įvairaus tipo kaminais, tad lengvai rasite tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

  Reikalinga konsultacija? Susisiekite su mūsų specialistais, kurie puikiai išmano kaminų įrengimą, šildymo, vėdinimo ir kitus sprendimus namams. Jie patars, į ką atkreipti dėmesį renkantis kaminą, kaip galima sutaupyti jį renkantis ar įrengiant. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok