Prekių katalogas

Židinio kapsulės montavimas

 • Židinio kapsulės montavimas

  Kuomet elektra sparčiai brangsta, namų šildymas židiniais tampa vis parankesnis. Įsirengę židinius galėsite mėgautis ne tik jaukia šiluma, bet ir mažesnėmis išlaidomis. Tačiau pirmiausia naudinga būtų kiek daugiau sužinoti apie tai, kaip įrengiami židiniai, kokias kapsules židiniams geriausia rinktis. Apie židinių kapsulių montavimą plačiau rasite šiame straipsnyje. 

  Židinio kapsulės įrengimo darbus patikėkite specialistams

  Židinio kapsulė, dar kitaip vadinamas ugniakuras, įrengiamas prie dūmtraukio prieš tai atlikus kamino patikrinimą. Šie darbai reikalauja daug atsakomybės ir meistriškumo, tad geriausia juos patikėti patirties turintiems specialistams. Tada montavimo nuostolių tikrai išvengsite ir galėsite būti užtikrinti aukšta darbų kokybe.

  Tam, kad židinio priežiūra būtų dar lengvesnė, svarbu išsirinkti tinkamą kapsulę, pasižyminčia optimaliu degimo laiku. Atkreipkite dėmesį ir į ugniakuro galingumą bei sandarumą. Visais židinio kapsulių pasirinkimo ir montavimo klausimais kreipkitės į mūsų specialistus, kurie suteiks kvalifikuotą pagalbą.

  Nuo ko priklauso židinio kapsulės įrengimo kaina?

  Kiek kainuoja židinio kapsulės įrengimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip kapsulės tipas, montavimo židinio sistemoje galimybės, darbams sugaištas laikas, sunaudotos medžiagos ir kt. Kiekviena situacija labai individuali, todėl tiksli kaina gali kiek skirtis. Apie būsimas paslaugų kainas informuos specialistas, įvertinęs jūsų poreikius ir atlikęs apžiūrą.

  Greitas, sklandus, patikimas kapsulių montavimas ir pilnas židinių įrengimas! Mūsų specialistai pasirūpins viskuo, kas reikalinga židiniams įrengti užtikrindami ne tik aukštą darbų kokybę, bet ir geras kainas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok