Prekių katalogas

Ištraukiamo oro šilumos siurbliai

 • Ieškote patogaus ir ekonomiško šildymo būdo? Ištraukiamo oro šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas. Šie įrenginiai naudoja orą reguliuoti patalpų temperatūrai – jie gali ir šildyti, ir vėsinti patalpas. Šilumos siurblys yra paprastas būdas užtikrinti gerą namų mikroklimatą. Be to, tokia įranga gali būti naudojama ir vandens pašildymui. Paprastas veikimo principas užtikrina mažas energijos sąnaudas ir įrangos ilgaamžiškumą: šilumą siurblys surenka iš panaudoto oro, kuris iš patalpos ištraukiamas, ir grąžina šildymo sistemai. 

  Ištraukiamo oro šilumos siurblys Nibe F370, 3kW
  Šildymo galia, kW
  3

  Vandens talpa 170 litrų

  Kaina 7152 
  8414  Sutaupykite 1262 
  Ištraukiamo oro šilumos siurblys Nibe F470, 3kW
  Šildymo galia, kW
  3

  Vandens talpa 170 litrų

  Kaina 8305 
  9770  Sutaupykite 1465 
  Ištraukiamo oro šilumos siurblys Nibe F730, 5kW
  Šildymo galia, kW
  5

  Vandens talpa 180 litrų

  Kaina 9783 
  11509  Sutaupykite 1726 
  Ištraukiamo oro šilumos siurblys Nibe F750, 5kW
  Šildymo galia, kW
  5

  Vandens talpa 180 litrų

  Kaina 11243 
  13227  Sutaupykite 1984 
 • Ištraukiamo oro šilumos siurbliai yra puikiai vertinami rinkoje. Tai universalus šildymo būdas, kuris leidžia sumažinti šildymo sąskaitas. Vartotojų atsiliepimai labai geri, nes šią šildymo įrangą patogu ir lengva naudoti, ji nereikalauja daug priežiūros.

  Nuo ko priklauso ištraukiamo oro šilumos siurblių kaina?

  Ištraukiamo oro šilumos siurblių kainą lemia keletas veiksnių. Vienas jų – siurblio galingumas. Kuo galingesnis siurblys, tuo didesnė bus jo kaina. Galingesni siurbliai reikalingi didesnio ploto patalpoms. Su tuo susijęs ir kitas parametras, kuris vadinamas efektyvumu. Didesnio efektyvumo siurbliai, pavyzdžiui, „Nibe“ kainuoja brangiau, tačiau tokia investicija ilgalaikėje perspektyvoje atsiperka.

  Kainai įtakos gali turėti ir pasirinktas prekių ženklas ar modelis. Į šį veiksnį neverta numoti ranka, nes gamintojai siūlo skirtingus garantinius laikotarpius, naudoja skirtingas medžiagas.

  Galutinei kainai įtakos turi ir montavimo išlaidos. Kiek kainuos ištraukiamo oro šilumos siurblio įrengimo darbai, priklauso nuo vietos ir kitų aplinkybių, pavyzdžiui, ar reikalinga integracija su kondicionavimo sistema, nuotolinis valdymas ir pan.

  Ieškote ištraukiamo oro šilumos siurblio geriausia kaina? Mūsų parduotuvėje rasite platų asortimentą, patikimų gamintojų produktus ir visada geras kainas. Pirkdami internetu galite lengvai palyginti skirtingų gaminių parametrus, o užsakytą siurblį per kelias dienas pristatysime į bet kurią šalies vietą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok