Prekių katalogas

Dujų generaciniai katilai

 • Dujų generaciniai katilai – tai praktiškas, patogus, ilgaamžis ir daugeliu atžvilgių vertingas šildymo būdas, tinkantis naudoti įvairaus tipo patalpose. Jeigu siekiate sutaupyti ir mėgautis malonia, komfortiška šiluma – dujų generacinis katilas gali būti vienas puikiausių sprendimų. 

 • Dujų generaciniai katilai: atsiliepimai

  Dujų generacinis katilas namuose yra puikus sprendimas – tai liudija ir buvusių klientų atsiliepimai. Vienais iš geriausių yra laikomi „Atmos“ dujų generaciniai katilai, kurių platų pasirinkimą rasite Namams24 asortimente, taip pat dujų generaciniai katilai „Verner“. 

  Savo funkcionalumu bei techninėmis savybėmis nenusileidžia ir dujų generacinis katilas „Kalvis“, tad puikių idėjų pasirinkimui tikrai nepritrūks. Prekiaujame tik profesionalių gamintojų produkcija ir galime užtikrinti aukščiausios kokybės garantiją.

  Dujų generacinio katilo veikimo principas

  Kaip veikia dujų generacinis katilas? Veikimo principas labai paprastas. Dujų generaciniai katilai yra pritaikyti kieto kuro deginimui dujų generacijos principu. Sistemoje veikia ventiliatorius, kuris pašalina degimo produktus iš katilo, tuo pačiu įpučia oro į katilą. Šiems katilams būdinga didelė kuro talpykla, kuri užtikrina ilgą degimo laiką, Kurui labiausiai tinka didelės malkos.

  Apatinėje pakuros dalyje įrengti ugniai atsparūs atvamzdžiai su pailga anga degimo išskirtoms dujoms nuvesti. Katilo sistema susideda iš dviejų kamerų, kurios išdėstytos viena virš kitos. Viršutinė taikoma pakrauti malkas, o apatinė palaiko degimą ir surenka pelenus. Abi kameras jungianti anga užtikrina pilną kuro sudeginimą.

  Dujų generaciniai kieto kuro katilai: kaina

  Aukštos kokybės dujų generacinių katilų kaina, kuri nepaliks abejingų! Namams24 kieto kuro katilų asortimente rasite platų skirtingiems poreikiams pritaikytą pasirinkimą geromis kainomis su nuolaida, tad nepraleiskite puikios galimybės įsigyti dar pigiau nei įprastai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok