Prekių katalogas

Kieto kuro katilo pajungimas

 • Kieto kuro katilo pajungimas

  Išsirinkote kieto kuro katilą? Metas jį įrengti ir paleisti veikimui. Tačiau prieš tai naudinga būtų truputį plačiau žinoti, kaip viskas vyksta, kokie įrengimo darbai atliekami, galiausiai, kam patikėti šį atsakingą ir daug kruopštumo reikalaujantį darbą. Visa svarbiausia informacija – toliau šiame straipsnyje. 

  Kieto kuro katilo pajungimo darbus patikėkite specialistams

  Tik patyrę specialistai gali tinkamai ir patikimai sumontuoti kieto kuro katilus, įrengti katilines. Nuo montavimo kokybės didele dalimi priklauso ir įrenginių veikimas, tad katilų įrengimo klausimais kreipkitės tik į patyrusius ekspertus.

  Kieto kuro katilo sumontavimo etapai

  1. Katilinės sistemų projektavimas.
  2. Dūmtraukio montavimas.
  3. Katilinės įrengimas.
  4. Katilo pajungimas.
  5. Galutinis sistemų suderinimas ir paleidimas.

  Katilinės įrengimas

  Galvojantiems apie katilinės įrengimą pirmiausia reikia nuspręsti, koks kietas kuras bus naudojamas katilams. Tuomet išsirinkti katilinės tipą ir jos sudedamąsias dalis. Katilinės montavimas, jo trukmė ir sudėtingumas priklauso tik nuo jūsų konkrečių poreikių, kaip ir nuo įrengimo patalpose galimybių.

  Katilo pajungimas

  Įrengus katilinę ir visas jos sudedamąsias dalis lieka paskutinis montavimo etapas – katilo pajungimas ir paleidimas. Šiais darbais pasirūpins mūsų patyrę specialistai. Katilas prijungiamas prie šildymo sistemos ir užtikrinamas nepriekaištingas jo veikimas.

  Nuo ko priklauso kieto kuro katilo įrengimo ir pajungimo kaina?

  Kiek kainuos įrengti kieto kuro katilą, priklauso nuo konkrečių aplinkybių. Tiksli kaina žinoma tuomet, kai specialistai įvertina jūsų poreikius, o taip pat montavimo patalpose galimybes. Gera žinia ta, jog kieto kuro katilų įrengimas užtrunka gana greitai ir labai daug nekainuoja. Jeigu tik kreipsitės į patyrusius specialistus, išvengsite galimų sistemos nesklandumų ir galėsite mėgautis efektyvia šiluma.

  Visais kieto kuro katilų pajungimo ir įrengimo klausimais kreipkitės į mūsų šaunią profesionalų komandą! Garantuojame aukščiausią darbų kokybę, patrauklias kainas ir visuomet laiku suteikiamą pagalbą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok