Prekių katalogas

Skysto kuro katilai

 • Skysto kuro katilai – tai modernus ir patogus patalpų šildymo būdas. Šie katilai nereikalauja priežiūros ir yra itin efektyvūs, o klientų atsiliepimai rodo, kad tai ekonomiškiausi katilai, kurie leidžia sumažinti šildymo išlaidas. Kondensaciniai skysto kuro katilai nereikalauja daug vietos ir užtikrina, kad šildymo sąnaudos bus nedidelės.
   

  Kaina 3701 
  4626  Sutaupykite 925 
 • Skysto kuro katilų privalumai

  Šio tipo katilai yra patrauklus savo kaina ir kokybe sprendimas patalpų šildymui. Patogu tai, kad jiems nereikia daug priežiūros, o visas veikimas yra automatizuotas. Kuro (dyzelino) sandėliavimas yra kompaktiškas, o tai suteikia universalų skysto kuro katilų pritaikymą įvairios paskirties patalpoms šildyti. Žinoma, vienas didžiausių privalumų yra jų ekonomiškumas.

  Kaip išsirinkti skysto kuro katilą (pečių)?

  Renkantis skysto kuro (dyzelinį) katilą, reikėtų tinkamai įvertinti patalpų technines savybes. Tai padaryti padės mūsų specialistai, kurie suteiks kvalifikuotą konsultaciją. Katilo galingumas turi būti parenkamas pagal patalpų dydį – tinkamo galingumo parinkimas užtikrina puikią ekonomiją.

  Gamintojai, kurių dyzeliniais katilais prekiaujame

  Mūsų parduotuvėje rasite platų skysto kuro katilų asortimentą. Prekiaujame tokių gamintojų kaip „Buderus“, „Beržas“, „Beril“, „Rotex“, „Navien“, „Sime“, „Viessmann“ ir kitų produkcija.

  Nuo ko priklauso skysto kuro katilų kaina?

  Skysto kuro katilų kaina priklauso nuo jų galingumo, gamintojo, priedų. Koks katilas tinkamiausias pagal individualius reikalavimus, patars mūsų specialistai, todėl prie perkant rekomenduojame pasikonsultuoti.

  Kur pirkti skysto kuro katilą?

  Skysto kuro katilą itin patogu įsigyti Namams24.lt parduotuvėje. Jūsų užsakytas prekes pristatys kurjeris, tad jų nereikės ilgai laukti. Parduotuvėje rasite visą aktualią informaciją apie dominantį katilą, o prireikus konsultacijos, susisiekite su mūsų specialistais. Be to, jie taip pat parinks ir visus katilo montavimui reikalingus priedus, jei jų nėra rinkinyje.

  Ar būtina samdyti specialistą norint įsirengti skysto kuro katilą?

  Skysto kuro (dyzelinio) katilo įrengimas yra palyginti nesudėtingas ir nereikalauja daug laiko. Vis dėlto šią užduotį geriausia patikėti profesionalams, kurie užtikrins tinkamą katilo veikimą ir kokybišką montavimą. Be to, skysto kuro katilas gali būti derinami, pavyzdžiui, su kieto kuro katilu – taip sistema veikia optimaliai, tačiau pajungimo darbai sudėtingesni. Reikalingas skysto kuro katilo pajungimas? Patikėkite šį darbą mūsų specialistams!

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok