Prekių katalogas

Lanksčių ortakių sistema

 • Lankstūs ortakiai yra naudojami šilumos ar vėdinimo sistemoms ir leidžia išplėsti jų funkcionalumą. Lanksti ortakių sistema puikiai prisitaiko prie patalpų išplanavimo ir užtikrina tinkamą oro srautų judėjimą. Tokios sistemos gali būti naudojamos su rekuperacine ar kondicionavimo sistema, taip pat su įvairiais šildymo sprendimais. Ortakiai leidžia ir sutaupyti – vienas centrinis įrenginys gali aptarnauti kelias patalpas, tai nepakeičiamas sprendimas komercinėse patalpose, apgyvendinimo ir sveikatingumo paslaugas teikiančiose įmonėse. 

 • Lanksčių ortakių sistemos privalumai

  Rinkoje lanksčių ortakių sistemų populiarumas auga, o susidomėjimą šiuo sprendimu lemia keletas svarių privalumų. Lanksti sistema yra puiki cinkuotų ortakių alternatyva ir suteikia daugiau laisvės kuriant interjerą, pritaikant ortakių sistemą seniau statytuose pastatuose.

  Vienas iš privalumų yra patalpų mažesnis patalpų tūrio poreikis – lanksti ortakių sistema nereikalauja tokio žemo lubų nuleidimo, kaip cinkuoti ortakiai. Be to, jos montavimas yra daug greitesnis ir paprastesnis, daugeliu atvejų sistema įrengiama per porą dienų.

  Lankstūs ortakiai yra naudojami taupiau, nes juos galima nuvesti tiesiai ten, kur reikia. Tai padeda sumažinti įrengimo kaštus, pavyzdžiui, nereikia pirkti brangių alkūninių sujungimų, kitų sistemos elementų. Ir pats montavimas dėl to yra daug spartesnis ir paprastesnis.

  Lanksčioms ortakių sistemoms naudojamos plastikinės žarnos, kurios yra ilgaamžės, higieniškos. Galimybė generuoti didesnius oro srautus užtikrina efektyvų vėdinimo sistemos darbą, taip pat galima didesnė šilumos grąža.

  Į ką atsižvelgti renkantis lanksčią ortakių sistemą?

  Palyginti su cinkuota, lanksčių ortakių sistema atrodo daug paprastesnė, tačiau tik profesionalūs specialistai padės pasirinkti geriausius sprendimus. Verta atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Vienas jų yra higiena. Ortakiais į jūsų namus patenka ir po juos cirkuliuoja oras, todėl geriausia rinktis antistatinius ar antibakterinius ortakius.

  Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į reikalingus oro srautus – tai lemia ortakių diametrą. Prieš pirkdami ortakius, patikrinkite, kokio diametro oro padavimas yra rekuperatoriuje ar kondicionieriuje. Lanksčiai ortakių sistema reikalinga ir kolektorinė dėžė, tačiau atkreipkite dėmesį į jos atšakų skaičių – jis gali skirtis. Jei norite, kad namuose būtų tylu, rinkitės kolektorinę dėžę, kurios vidus padengtas izoliacine medžiaga.

  Oro srautų judėjimas kartais gali sukelti nemažai triukšmo, todėl sistemoje turėtų būti naudojami garso slopintuvai. Jie sumažina tiek įeinančio, tiek išeinančio oro srauto garsą. Į tylą ir ramybę verta investuoti, tad slopintuvai turėtų būti kokybiški, pagaminti iš patvarių medžiagų.

  Sistemai taip pat prireiks ir difuzoriaus, kuris paskirsto oro srautą patalpoje. Dažnai šiame elementui neskiriama pakankamai dėmesio, tačiau jis yra labai svarbus. Tik kokybiškas difuzorius patikimai atliks savo funkciją. Nepamirškite ir to, kad difuzorius gali tapti interjero dalimi – į šį elementą verta investuoti.

  Tik aukštos kokybės medžiagos ir kokybiškai atlikti darbai užtikrins, kad lanksti ortakių sistema veiktų tyliai ir efektyviai. Į kokybę investuoti verta, nes kartą pasirūpinę sistema, galėsite mėgautis gaiviu oru patalpose ne vienerius metus. Nepamirškite, kad oro kokybė svarbi savijautai ir sveikatai, o patogumą užtikrina tylus vėdinimo ir vėsinimo sistemos veikimas. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok