Prekių katalogas

Židinių montavimas

 • Židinių montavimas

  Židinys yra daugelio mėgstamas šildymo įrenginys, suteikiantis namams daug jaukumo. Su nedideliu ar didesniu židiniu žiemą tikrai nesušalsite, be to, galėsite mėgautis jaukia, malonia ugnimi. Kas begalėtų būtų geriau už gyvą, šildančią liepsną? Lengvai spragsinčios sausos malkos ir graži židinio šviesa dažniausiai abejingų nepalieka. Židiniai yra vienas iš geriausių sprendimų, vertinantiems šilumą ir klasiką.  

  Židinys yra daugelio mėgstamas šildymo įrenginys, suteikiantis namams daug jaukumo. Su nedideliu ar didesniu židiniu žiemą tikrai nesušalsite, be to, galėsite mėgautis jaukia, malonia ugnimi. Kas begalėtų būtų geriau už gyvą, šildančią liepsną? Lengvai spragsinčios sausos malkos ir graži židinio šviesa dažniausiai abejingų nepalieka. Židiniai yra vienas iš geriausių sprendimų, vertinantiems šilumą ir klasiką. 

  Toliau šiame straipsnyje sužinosite, kaip montuojamas židinys ir  kur kreiptis visais kylančiais židinių pasirinkimo bei įrengimo klausimais.

  Židinio ventiliatoriaus montavimas

  Židinio sistema turėtų užtikrinti sklandų degimą, o taip pat susikaupusių dūmų pertekliaus pašalinimą. Montuojant židinius labai svarbus tinkamas židinio ventiliatoriaus montavimas. Nuo to, kaip įrengtas ventiliatorius, priklauso efektyvus vėdinimas ir sveiko bei kokybiško oro patalpose užtikrinimas kūrenant židinius. Tinkamai įrengus ventiliatorių židinyje, galėsite mėgautis ir efektyvia šiluma, ir švariu bei gaiviu oru vienu metu.

  Pirmiausia įrengiant ventiliatorius parenkamas konkrečiam židiniui tinkamas prietaiso tipas, atsižvelgiama į visas montavimo aplinkybes ir specifiką, kuri gali skirtis priklausomai nuo židinio. Tada belieka pasiruošti reikiamus įrankius ir montuoti atsižvelgiant į gamintojo pateikiamą informaciją. Geriausia ventiliatorių montavimą yra patikėti specialistams.

  Židinio ortakių montavimas (išvedžiojimas)

  Ne mažiau svarbus ir židinio ortakių montavimas. Nuo jų įrengimo kokybės priklauso židinio funkcionalumas ir sklandus veikimas. Tinkamam ortakių pasirinkimui ir išvedžiojimui turėtų būti skiriamas pakankamas dėmesys. Jeigu gerai nežinote, naudingiau būtų, kad išsirinkti padėtų ir ortakius išvedžiotų patyrę specialistai.

  Židinio įrengimo būdai

  Židinys židiniui nelygus, kadangi jų gali būti labai įvairių rūšių, pritaikytų pagal skirtingus namų šildymo poreikius. Išskiriami šie pagrindiniai židinių montavimo tipai:

  • uždaras židinys – labiausiai tinka montuoti tada, kai dar vyksta statybos. Toks židinys įmontuojamas sienoje ir sujungiamas su uždaru kaminu. Namuose sutaupoma vietos, todėl tai vienas praktiškiausių sprendimų;
  • atviras židinys – būdingos plačios montavimo galimybės ir ganėtinai nesudėtingas montavimas. Namams24 specialistai suteiks platų atviro tipo židinių asortimentą ir pasirūpins tinkamu jų įrengimu;
  • pusiau uždaro tipo židinys – montavimui naudojamos kapsulės. Šie židiniai tinka būti montuojami į sieną ar statomi šalia jos, galima labai didelė montavimo įvairovė;
  • biožidinys – pasižymi vienu iš paprasčiausių montavimu bei įrengimu. Biožidiniai gali būti ir kabinami ant sienos arba pastatomi. Tai puiki interjero puošmena ir efektyvus šildymo sprendimas.

  Židinio įrengimo darbus patikėkite specialistams

  Kaip ir bet kurio kito šildymo įrenginio, taip ir židinio montavimą geriausia patikėti profesionalams. Žinoma, galite montuoti židinį ir patys, tačiau jei neturite pakankamai reikiamų žinių bei patyrimo, geriau būtų kreiptis į specialistus, kurie užtikrins aukštą darbų kokybę. Juk nuo židinio įrengimo priklauso ir jo funkcionalumas, tad montavimo darbai turėtų būti atlikti kruopščiai ir profesionaliai, su begaliniu preciziškumu.

  Neturint patirties savarankiškas židinio įrengimas gali neapsieiti be klaidų. Lygiai taip pat yra neverta samdyti nepatikimus, pigias paslaugas teikiančius meistrus. Tuomet židinį gali tekti perdaryti, o tai tik pareikalautų papildomų išlaidų, kurių geriau išvengti iš karto kreipiantis į patikimus specialistus.

  Nuo ko priklauso židinio sumontavimo kaina?

  Kiek kainuos įrengti židinį priklauso nuo konkrečios situacijos. Skaičiuojant galutinę kainą įvertinami tokie veiksniai kaip židinio montavimo sudėtingumas, darbams sugaištas laikas ir naudotos medžiagos. Labai daug kas priklauso nuo židinio dydžio ir tipo, tad kainos gali būti labai nevienodos. Bet kokiu atveju, Namams24 specialistai yra pasiruošę užtikrinti geras ir patrauklias kainas bei visą reikiamą pagalbą montuojant židinius.

  Profesionalus židinio montavimas kaina, kuri tikrai nepasirodys per didelė! Kreipkitės į mūsų specialistus jau dabar ir jie užtikrins platų židinių bei kitų šildymo įrenginių pasirinkimą, o taip pat patrauklias šildymo sistemų įrengimo kainas skirtingo tipo patalpose.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok