Prekių katalogas

Drėkintuvai rekuperatoriams

 • Drėkintuvai rekuperatoriams (kanalinis / ortakinis drėkintuvas) – praktiškas ir patogus namų įrenginys, kuris padeda užtikrinti sveiką mikroklimatą. Dažnai tokie oro drėkintuvai yra naudojami ne tik namuose, bet ir komercinėse patalpose, biuruose. Tokius drėkintuvus galima naudoti kartu su kondicionavimo sistema arba atskirai. Pageidaujamą drėgmės lygį patalpose galima keisti. 

  Drėkintuvas Wanas Umecto 600
  Našumas m³/val.
  600
  Kaina 1185 
  1450  Sutaupykite 265 
  Drėkintuvas Wanas Umecto 1300
  Našumas m³/val.
  1300
  Kaina 1235 
  1450  Sutaupykite 215 
 • Oro drėkinimo sistemų privalumai

  Oro drėkinimo sistemos suteikia išties daug privalumų. Vienas jų yra reikiamos oro drėgmės kiekio palaikymas patalpose. Taip jose esantys žmonės gali jaustis komfortiškai darbo ar poilsio metu.

  Pernelyg sausas oras gali sukelti drėgmės perštėjimą, alerginę reakciją, pakenkti odai, taip pat jis kenkia ir nosies gleivinei – tai itin aktualu sergant peršalimo ligomis. Drėkintuvas padeda greitai ir paprastai šią problemą išspręsti.

  Kanaliniai drėkintuvai gali turėti filtrus, kurie užtikrina oro švarą ir jį išvalo, taip užtikrinama geresnė oro kokybė. Iš patalpų oro pašalinus nešvarumus, pavyzdžiui, dulkes ar žiedadulkes, sumažėja alerginių reakcijų rizika.

  Nuo ko priklauso drėkintuvo rekuperatoriui kaina?

  Kanaliniai drėkintuvai gali būti įvairaus dydžio, galingumo – tai turi įtakos kainai. Taip pat kaina gali skirtis ir priklausomai nuo prekių ženklo, tačiau į pripažintų ir gerai vertinamų gamintojų produkciją visada verta investuoti, nes kokybiška įranga tarnauja ilgiau. Papildomos funkcijos, pavyzdžiui, oro filtravimas ar valdymo sistema, taip pat gali lemti aukštesnę kainą.

  Ieškoto oro drėkinimo sistemos? Pasidairykite po mūsų asortimentą, o išsirinkti jame padės mūsų specialistai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok