Prekių katalogas

Vakuuminiai dulkių siurbliai

 • Tik pagalvokite: ar nebūtų šaunu švara namuose pasirūpinti greitai, paprastai ir be jokio vargo? Būtent tokį rezultatą užtikrina profesionalus vakuuminis dulkių siurblys. Tai puikus pagalbininkas buityje, kurį renkasi vis daugiau privačiuose namuose įsikuriančių naujakurių.

 • Vakuuminiai dulkių siurbliai yra centrinės dulkių siurbimo sistemos. Tokie siurbliai yra elektriniai, tačiau dėl savo veikimo technologijos jie pasižymi puikia ekonomija ir elektros energijos suvartoja labai nedaug. Nepaisant mažų energijos sąnaudų, tokie siurbliai padeda profesionaliai pasirūpinti namų švara, nes puikiai susiurbia įvairius nešvarumus: nuo dulkių iki trupinių ar žemių.

  Profesionalūs tylaus veikimo vakuuminiai siurbliai

  Vakuuminiai dulkių siurbliai pasižymi daugybe privalumų, tačiau vienas iš labiausiai vertinamų yra tylus jų veikimas. Dėl to dulkių siurbliu naudotis yra paprasčiau, o tvarkytis smagiau. Be to, kad veikia itin tyliai, šiais siurbliais labai paprasta naudoti. Tereikia prijungti žarną prie centrinės sistemos, ji rodo dulkių talpos užpildymą ir leidžia pasirinkti siurbimo stiprumą. Dulkių talpą ištuštinti labai lengva, tad tai neužima daug laiko.

  Namuose turint centrinę vakuuminio dulkių siurblio sistemą įsivyraus švara, nes visas dulkes pašalinsite daug greičiau ir patogiau. Be to, kai kurios tokių siurblių sistemos gali būti derinamos su rekuperacinėmis sistemomis, tad namuose visada bus užtikrinamas tinkamas oro srautų judėjimas.

  Vakuuminių dulkių siurblių kainos bei atsiliepimai

  Namų siurbimo sistemų kainos prasideda nuo kiek daugiau nei pusšimčio eurų. Taigi, vertinant bendrai kaina yra panaši į tradicinio laidinio dulkių siurblio, tačiau su šiuo sprendimu gausite daug daugiau privalumų.

  Įsirengusių tokią sistemą atsiliepimai yra labai geri – su centrine siurbimo sistema visi buitiniai rūpesčiai atrodo daug mažesni, nes dulkių siurblys visada šalia. Pirkėjai puikiai vertina ir profesionaliems dulkių siurbliams prilygstančią valymo kokybę, kuria buitiniai laidiniai siurbliai pasigirti dažniausiai negali.

  Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės vakuuminių dulkių siurblių, kurie padės pasirūpinti švara namuose. Visada siūlome patrauklias kainas, o dar daugiau sutaupyti galite pasinaudoję akcija – patikrinkite, gal nuolaida šiuo metu taikoma kaip tik jūsų pasirinktam produktui. Išsirinkite už užsakykite dulkių siurblį internetu, o mes vos per porą dienų pristatysime pirkinį į bet kurį šalies miestą ar miestelį.   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok