Prekių katalogas

Kaminų įdėklai

 • Kaminų įdėklai – Jūsų kamino apsauga ir modernizavimas.

  Kaminų įdėklai paprastai įrengiami mūriniuose ar plytiniuose dūmtraukiuose, siekiant juos apsaugoti nuo išskiriamų agresyvių degimo produktų bei kondensato. Į kaminą įmontuotas įdėklas atlaiko maksimalią, net iki 1000°C siekiančią temperatūrą ir yra pritaikytas kieto, skysto ir dujinio kuro katilams, židiniams bei krosnelėms.

  Prekių nėra.
 • Tai yra patikima ir laiko patikrinta apsauga Jūsų kaminui bei namui, nes nuolat kūrenant, kaminą veikia didelis karštis, išsiskiriantis kondensatas bei rūgštys. O bėgant laikui, kaminą pažeidžia erozija, jis apsineša suodžiais, taip prarasdamas savo kokybišką funkcionalumą. Dėl šių priežasčių iškyla didelis gaisro pavojus. Tačiau į kaminą sumontavus įdėklą ši rizika pašalinama.

  Kokį įdėklą pasirinkti?

  Kamino įdėklas susideda iš daugybės dalių bei komponentų, tad nenuostabu, jog nėra taip paprasta išsirinkti. Todėl, jei ieškote kokybiško ir ilgaamžio įdėklo savo kaminui, būtinai pasižvalgykite interneto parduotuvės „Namams24.lt“ asortimente. Čia rasite tiek apvalias, tiek ovalias, iš nerūdijančio plieno pagamintas kaminų įdėklų sistemas.

  Apvalūs bei ovalūs kaminų įdėklai montuojami į jau esamus, sumūrytus iš plytų ar iš keramzito, betono bei keramikinių blokelių pagamintus dūmtraukius. Bet jei Jums vis tiek sunku nuspręsti, kokį įdėklą geriausia rinktis, mielai padėsime Jums pasirinkti, koks - apvalus ar ovalus - kamino įdėklas Jums reikalingas.

  Apvalus kamino įdėklas pasirenkamas tada, kai dūmtraukio vidus yra kvadratinis. Tiksliau tariant, kai jo vidinių sienelių kraštinės yra vienodo pločio. Į tokios formos dūmtraukį telpa apvalus reikiamo skersmens įdėklas. Kuomet reikia prijungti prie dūmtraukio esančius šildymo įrenginius, meistrai dažniausiai renkasi būtent apvalius įdėklus bei kitus apvalius jungiančiuosius kamino elementus.

  Kai dūmtraukio vidaus forma yra stačiakampė, montuojamas ovalus įdėklas. Jis pasirenkamas todėl, kad dūmtraukio vidinių sienelių kraštinės nevienodo pločio ir į tokios formos dūmtraukį nėra galimybės sumontuoti reikiamo skersmens apvalaus įdėklo.

  Įvairaus tipo kaminų įdėklus apžiūrėti, išsirinkti tinkamiausią bei užsakyti galite interneto parduotuvėje „Namams24.lt“. Užsakymus pristatome per kurjerius jau kitą darbo dieną, o Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, ar Utenoje prekes galite atsiimti patys - tą pačią darbo dieną. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok