Prekių katalogas

Granulinės krosnelės

 • Granulinės krosnelės-židiniai yra puikus sprendimas namams šildyti. Jos užtikrina patogumą, tad net šalčiausios lietuviškos žiemos bus nebaisios. Tai modernus šildymo būdas – šio tipo krosnelėse naudojama elektronika ir šiuolaikinės technologijos, kurios užtikrina efektyvų šildymą ir mažas kuro sąnaudas, o nuotolinis valdymas yra labai patogus.

  Kaina 4906 
  6132  Sutaupykite 1226 
 • Granulinių krosnelių privalumai

  Granulinės krosnelės pasižymi daugybe privalumų. Visų pirma, tai ekologiškas šildymo būdas. Krosnelėms naudojamas natūralus kuras, gaminamas iš suspaustų džiovintų medžio pjuvenų. Degimo proceso metu į aplinką išskiriama mažiau anglies dioksido ir kitų degimo produktų, kurie teršia aplinką.

  Tokios krosnelės yra labai efektyvios, jas galima derinti su ortakiais ir su vandens kontūru. Aukštas efektyvumas pasiekiamas, nes nėra perteklinio degimo, nebent liepsnos pageidaujate interjerui pagyvinti.

  Granulės yra viena pigiausių biokuro rūšių, o automatizuotos sistemos užtikrina optimalų degimą, todėl šildymo sąnaudos yra mažesnės. Modernus valdymas užtikrina saugų ir paprastą krosnelės-židinio naudojimą, sumažina gaisro tikimybę iki minimumo. Be to, krosneles galima valdyti per atstumą, tad net nereikia prieiti artyn.

  Į ką atsižvelgti renkantis sau geriausią granulinę krosnelę-židinį?

  Renkantis granulinę krosnelę-židinį, reikia atkreipti dėmesį į paskirtį, kuriai ją naudosite: ar šildysite namus, ar ir šiltą vandenį, ar naudosite ortakius. Taip pat svarbu įvertinti ir krosnelės stovėjimo vietą, atsižvelgti į plotą, kurį norite apšildyti. Svarbu pasirūpinti, kad krosnelė galėtų būti sumontuota laikantis visų saugumo reikalavimų. Rekomenduojame prieš perkant pasitarti su mūsų specialistais – jie padės nuspręsti, kokia krosnelė geriausiai atitiks jūsų poreikius.

  Gamintojai, kurių granulinėmis krosnelėmis-židiniais prekiaujame

  Namams24.lt rasite platų granulinių krosnelių pasirinkimą. Įvairios formos ir dizaino sprendimai leis pritaikyti krosnelę interjere. Taip pat prekiaujame ir žinomų gamintojų krosnelėmis – asortimente rasite „Astra“ ir „Mcz“ gaminius. Atsiliepimai apie šias krosneles itin geri.

  Granulinių krosnelių-židinių: atsiliepimai ir kaina

  Granulinės krosnelės rinkoje yra puikiai vertinamos, o jų kaina daug priimtinesnė nei židinių. Be to, jos yra efektyvesnės, tad šildymas kainuoja pigiau. Estetiškas dizainas užtikrina lengvą derinimą interjere, tad tai puikus būdas pasirūpinti namų šiluma.

  Granulinės krosnelės įsigijimas

  Platų granulinių krosnelių pasirinkimą rasite Namams24.lt parduotuvėje. Čia pirkti krosnelę itin patogu – išsirinkti galite internetu, tad nereikės toli vykti ar stovėti spūstyse. Užsakyta krosnelė jau kitą dieną bus pristatyta nurodytu adresu, tad nesvarbu, ar jūsų gyvenamasis miestas yra Klaipėda, ar Kupiškis. O didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje) savo pirkinį galite atsiimti ir tą pačią dieną. Tai geriausios sąlygos įsigyti namų šildymui reikalingą įrangą.

  Kodėl granulinės krosnelės pajungimui rekomenduojame samdyti specialistą?

  Granulinėms krosnelėms reikalingas kaminas, o jų pajungimas reikalauja laikytis saugumo reikalavimų. Dėl to geriausia patikėti šį darbą specialistams, kurie užtikrins, kad krosnelė bus pajungta tinkamai ir galės veikti visu efektyvumu.

  Dažni klausimai:

  Ar granulinės krosnelės reikalauja daug priežiūros?
  Granulinės krosnelės reikalauja minimalios priežiūros, įskaitant reguliarų granulių papildymą, pelenų valymą ir periodinį techninį patikrinimą.
  Kiek ilgai veikia granulinės krosnelės?
  Granulinės krosnelės gali veikti nuo 10 iki 20 metų, priklausomai nuo modelio, naudojimo intensyvumo ir priežiūros kokybės.
  Kaip užtikrinti, kad granulinės krosnelės veiktų optimaliai?
  Norint užtikrinti optimalų granulinės krosnelės veikimą, svarbu reguliariai valyti pelenus, tikrinti degimo kamerą ir laikytis gamintojo nurodymų dėl priežiūros ir aptarnavimo.
  Kaip pasirinkti tinkamą granulinės krosnelės modelį?
  Pasirenkant tinkamą granulinės krosnelės modelį, svarbu atsižvelgti į patalpos dydį, šildymo poreikius, kuro talpyklos dydį ir papildomas funkcijas, tokias kaip nuotolinis valdymas ir automatizacija.
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok