Prekių katalogas

Drėkintuvas Wanas Umecto 600

 • Drėkintuvas Wanas Umecto 600

  Kaina 1007 
  1185  Sutaupykite 178 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Oro srautas m³/val.
  501 - 700
  Prijungimo diametras, mm
  200
  Našumas m³/val.
  600
  Matmenys (A x P x G)
  494 x 455 x 452,2 mm
 • Dviguba nauda – du įrenginiai viename. Drėkintuve sumontuotas moduliacinis elektrinis šildytuvas gali būti jungiamas prie bet kurio WANAS rekuperatoriaus.Prie drėkintuvo taip pat reikia pajungti vandentiekį ir kondensato nubėgimą.

  Drėkinimo procesas vyksta taip: rekuperatorius šildo įeinantį orą ir dėl to sumažėja santykinė oro drėgmė. Sausas šiltas oras praeina per drėkintuvą WANAS UMECTO, kuris, laikydamasis vandens išgarinimo principo, pakelia drėgmę iki valdiklyje nustatytos vertės.
  Dėl drėkinimo oras šiek tiek atvėsta, todėl įmontuotas moduliacinis elektrinis šildytuvas pašildo orą, jei temperatūra už drėkintuvo WANAS UMECTO nukrenta žemiau 17 ° C. Suvartoto vandens kiekį atidžiai kontroliuoja ekonominio vandens suvartojimo programa, todėl prietaiso eksploatavimo išlaidos yra mažos.

  Energijos efektyvumas – tai energiją taupantis prietaisas, kurio veikimas pagrįstas natūraliu (adiabatiniu) vandens garinimo procesu, kuris reiškia, kad sunaudojama mažai energijos. Intelektuali valdymo sistema užtikrina mažas papildomo šildytuvo energijos sąnaudas, kuris įsijungia tik prireikus.

  Privalumai:

  Gera savijauta – žema oro drėgmė (ypač šildymo laikotarpiu) daugiausia turi įtakos kvėpavimo takų sudirginimui ir akių bei odos išdžiūvimui, o dėl to greičiau senėja oda bei yra pažeidžiama. Atitinkama drėgmė riboja polinkį infekcijoms, yra palanki alergiją turintiems žmonėms bei teigiamai veikia imuninę sistemą. Sausas oras yra nuovargio priežastis, sunku susikoncentruoti, kyla problemos su miegu. Šiuos negalavimus ypač jaučia maži vaikai ir vyresnio amžiaus žmonės.

  Komfortas – ribojamas dulkių ir alergenų kiekis, ženkliai sumažėja elektrostatinis reiškinys.

  Įtaka aplinkai – atitinkamas drėgmės lygis teigiamai veikia medinių baldų ar parketo išvaizdą ir ilgaamžiškumą, naudingas augalams ir gyvūnams.

  Kompaktiškas dizainas – du įrenginiai viename. Drėkintuvą WANAS UMECTO su SMART HEATER šildytuvu tereikia prijungti prie rekuperatoriaus bei prie vandentiekio ir kanalizacijos.

  Higieniška sistema – adiabatinio oro drėkintuvo Wanas Umecto kasetė nepraleidžia kalcio junginių bei kitų nešvarumų iš oro ir vandens , kurie nepatenka į patalpą, nes automatiškai kaskart pašalinami į kanalizaciją. Lengva prieiga valymui. Nėra oro sustojimo.

  Energijos vartojimo efektyvumas – tai energiją taupantis įrenginys, veikimas paremtas natūraliu (adiabatiniu) vandens garinimo procesu, dėl to sunaudojama mažai energijos. Išmanioji valdymo sistema užtikrina mažą energijos kiekio sunaudojimą.

  Paprastas valdymas – įrenginys valdomas valdikliu, kurį standartiškai turi kiekvienas WANAS UMECTO adiabatinis oro drėkintuvas. Tai visiškai automatinis įrenginys.Tylus darbas – įrenginys neskleidžia garso į aplinką.

  Komplektacija: kondensato sifonas, kronšteinas montavimui prie sienos, kronšteino tvirtinimo varžtai.

  Techniniai duomenys:

  Matmenys: