Prekių katalogas

Kokios firmos dujiniai katilai geriausi?

 • Kokios firmos dujiniai katilai geriausi?

  Dujinių katilų prekyboje būna daug ir įvairių. Skiriasi jų visų gamintojai ir kokybė, techninės galimybės bei valdymo niuansai, todėl prieš perkant reikėtų į visa tai pasigilinti, ir žinoma, pirkti tik patikimų gamintojų, aukštos kokybės gaminius, kuriuos galėsite gauti su garantija. Dujinis katilas yra ilgalaikė investicija, todėl įsigydami patikimą įrenginį tikrai neapsiriksite ir jis tarnaus jums daug metų.

  Šiame straipsnyje trumpai peržvelgsime geriausius dujinių katilų pasirinkimus ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis. 

  Katilų pasirinkimas pagal individualius poreikius

  Perkant dujinius katilus svarbiausia pasidomėti, kokios kokybės gaminius užtikrina gamintojas, kokia garantija jiems suteikiama, kokie prieš tai buvusių pirkėjų atsiliepimai. Visuomet gali būti naudinga pasiremti katilus naudojančių draugų ar pažįstamų rekomendacijomis, o taip pat pasitarti su specialistais.

  Kadangi dujiniai katilai labai įvairūs, geriausi bus tie, kurie labiausiai atitiks jūsų individualius šildymo poreikius. Būtent todėl prieš perkant svarbu savo poreikius gerai žinoti, taip pat įvertinti finansines galimybes, galų gale, preliminariai apskaičiuoti, koks šildymo plotas bus reikalingas ir kaip atsipirks katilo naudingumas. (Išsamiau šia tema rasite straipsnyje „Kaip apskaičiuojamas dujinio katilo naudingumo koeficientas?“).

  Dar vienas svarbus pasirinkimo kriterijus yra tas, kad dujiniai katilai naudotų mažiau elektros, būtų ekonomiškesni. (Daugiau apie tai sužinosite straipsnyje „Nuo ko priklauso dujinio katilo elektros sąnaudos?“).

  Daugybę įvairių pasiūlymų konkretiems atvejams jums pasiūlys kone kiekvienas gamintojas, todėl norint nepasiklysti visoje toje gausoje, naudinga pasitarti su sritį išmanančiais specialistais.

  Aukšta kokybė ir patikimumas

  Jūsų dėmesiui pristatomi Viessmann, Vaillant, Buderus, Junkers, Wolf, Baxi ir įvairių kitų gamintojų katilai iš skirtingų šalių. Tai aukščiausios kokybės šildymo įrenginius kuriantys profesionalai, kuriems mažai lygių. Susipažinti su pasiūlymais ir išsirinkti galėsite pagal savo poreikius, atsižvelgdami į tai, kas reikalingiausia konkrečiu atveju.

  Daugybę skirtingų gamintojų dujinių katilų rasite plačiame asortimente, kuris pateikiamas čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/dujiniai-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok