Prekių katalogas

Vallox rekuperatoriai

 • Šie suomiški rekuperatoriai yra itin universalūs ir puikiai tiks tiek mažoms, tiek didelėms gyvenamosioms ar kitos paskirties patalpoms. Suomijoje gaminami „Vallox“ rekuperatoriai pasižymi gerais parametrais ir aukšta kokybe, jų gamybai naudojamos patikimos medžiagos. 

  Kaina 2457 
  2890  Sutaupykite 433 
  Kaina 2160 
  2542  Sutaupykite 382 
  Kaina 2301 
  2707  Sutaupykite 406 
  Kaina 2301 
  2707  Sutaupykite 406 
  Kaina 3002 
  3531  Sutaupykite 529 
  Kaina 4817 
  5667  Sutaupykite 850 
 • Atsiliepimai apie „Vallox“ rekuperatorius

  „Vallox“ vardas tarptautinėje rinkoje yra puikiai žinomas, įmonė jau skaičiuoja pusšimtį metų veiklos vėdinimo srityje. Per šį laikotarpį „Vallox“ rekuperatoriai stipriai patobulėjo, tačiau jų kaina išliko prieinama. Pirkti šio prekės ženklo įrangą vėdinimui yra apdairus sprendimas, apsaugantis nuo netikėtumų ir gedimų, kurių pasitaiko prastos kokybės rekuperatoriuose. Be to, pirkėjai itin vertina patogų valdymą ir šių rekuperatorių funkcionalumą.

  „Vallox“ rekuperatorių montavimas/pajungimas

  Ieškote, kas kokybiškai atlieka montavimo darbus? Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Komandą sudaro kvalifikuoti meistrai, kuriems rekuperatoriaus pajungimas yra lengva užduotis. Jei reikalingas montavimas, susisiekite su mumis telefonu arba internetu. Visas paslaugas gausite iš vienų rankų, o tai padės sutaupyti laiko ir pinigų.

  „Vallox“ rekuperatorius pirkite internetu

  Gyvenate mažame mieste ir reikia toli vykti iki parduotuvės, prekiaujančios vėdinimo įranga? Ne bėda, nes mes siūlome rekuperatorių ir kitą reikalingą įrangą įsigyti internetu. O jei stinga informacijos, kvalifikuoti konsultantai visada pasirengę jums padėti. Be to, pirkdami pas mus galite ir nemažai sutaupyti – patikrinkite, ar „Vallox“ rekuperatoriams šiuo metu taikoma akcija. Savo pirkėjams visada siekiame užtikrinti geriausią kainą, be to, įsigytas prekes pristatome visoje Lietuvoje ir tik per 1-2 dienas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok