Prekių katalogas

Vaillant boileriai (vandens šildytuvai)

 • Vandens šildytuvai, daugelio vadinami tiesiog boileriais, padeda pasirūpinti karštu vandeniu ten, kur nėra centralizuoto šildymo, pavyzdžiui, individualiuose namuose, sodo nameliuose, atokiose sodybose, kaimo turizmo sodybose ir kitur. Ieškantiems patikimo, ilgaamžio ir aukštos kokybės vandens šildytuvo siūlome pasitikėti vokiečių prekės ženklu Vaillant. Šie boileriai mūsų asortimente sulaukia daug simpatijų.
   

  Kaina 788 
  985  Sutaupykite 197 
  Kaina 862 
  1078  Sutaupykite 216 
 • Vaillant boilerių (vandens šildytuvų) kaina su montavimu / pajungimu

  Vaillant vandens šildytuvai mūsų pasiūloje kainuoja apie tūkstantį eurų, o kai taikoma akcija, yra proga sutaupyti ir mokėti pigiau. Nors boilerio montavimas nėra sudėtingas, visgi jei nesate specialistas, užduotis gali pasirodyti ir nelengva. Tad jei manote, kad reikalinga profesionalų pagalba, susisiekite su mumis telefonu. Vandens šildytuvo montavimas / pajungimas kainuos papildomai. Garantuojame atsakingą ir kruopštų darbą.

  Atsiliepimai apie Vaillant boilerius (vandens šildytuvus)

  Tiek Vaillant prekės ženklas, tiek jo gaminiai vertinami labai teigiamai dėl aukštos kokybės, požiūrio į efektyvumą ir patvarumą. Pasirinkę šio gamintojo boilerį, tikėtina, liksite labai patenkinti.

  Vaillant boilerį (vandens šildytuvą) pirkite internetu

  Jei svarstote, ar vandens šildytuvą pirkti internetu, tai nedvejokite – tai itin patogus ir operatyvus pirkimo būdas. Jums nereikės niekur eiti ar važiuoti, negana to, būsite nepriklausomi nuo parduotuvės darbo laiko ir strateginės vietos. Pirkdami e. parduotuvėje mėgausitės labai gera akcija, filtruosite asortimentą, pirksite patogiai ir greitai.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok