Prekių katalogas

Stiebel Eltron boileriai (vandens šildytuvai)

 • Ieškote elektrinio vandens šildytuvo namams ar sodybai? „Stiebel Eltron“ boileriai yra puikus pasirinkimas: galima rinktis iš skirtingų dydžių bei formų modelių. Šie elektriniai vandens šildytuvai pasižymi efektyvumu ir nedidelėmis energijos sąnaudomis, tad tai puikus būdas apsirūpinti patogiam gyvenimui reikalingu karštu vandeniu.
   

  Kaina 255 
  332  Sutaupykite 77 
  Kaina 287 
  374  Sutaupykite 87 
  Kaina 352 
  458  Sutaupykite 106 
  Kaina 388 
  504  Sutaupykite 116 
  Stiebel Eltron PSH 120 WE vertikalus kombinuotas vandens šildytuvas
  Vandens tūris, l
  120

  Jungimas kairėje arba dešinėje

  Kaina 438 
  569  Sutaupykite 131 
  Stiebel Eltron PSH 150 WE vertikalus kombinuotas vandens šildytuvas
  Vandens tūris, l
  150

  Jungimas kairėje arba dešinėje

  Kaina 467 
  607  Sutaupykite 140 
 • Atsiliepimai apie „Stiebel Eltron“ boilerius

  Šis prekinis ženklas rinkoje yra neblogai žinomas, o „Stiebel Eltron“ boilerius naudoja daugelis. Pirkėjų atsiliepimai yra geri, jie džiaugiasi ilgu šių boilerių tarnavimo laiku ir patikimumu, o platus gamintojo asortimentas leidžia lengvai pritaikyti šildytuvą prie asmeninių poreikių.

  „Stiebel Eltron“ boilerių montavimas/pajungimas

  „Stiebel Eltron“ boileriai yra kabinami, todėl padeda sutaupyti daugybę vietos vonios kambaryje, katilinėje ar kitoje patalpoje. Baltas korpusas puikiai dera bet kokiame interjere, o šildytuvo dydis priklauso nuo pasirinkto tūrio. Jei jums reikalingas profesionalus boilerio montavimas, mūsų meistrai pasirengę padėti. Pateikite užklausą internetu ir nurodykite pagrindinę informaciją: kur ir kada reikalingas boilerio pajungimas, kokį boilerį pirkote ir kt.

  „Stiebel Eltron“ boilerius internetu pirkite pigiau

  Ieškote, kaip sutaupyti? Išsirinkite boilerį mūsų parduotuvėje – tai geriausia vieta pirkti, nes siūlome itin platų kruopščiai atrinktą asortimentą, o taikoma akcija užtikrina geriausią kainos pasiūlymą. Užsisakius boilerį ar kitų prekių, jas pristatysime per porą darbo dienų, todėl remonto darbai ar šildymo sistemos įrengimas tikrai neužtruks.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok