Prekių katalogas

Stauber granuliniai katilai

 • Kūrenimas granulėmis jau seniai pelnė daug naudotojų simpatijų ir net atsiradus moderniems, naujausiomis technologijomis besiremiantiems kūrenimo sprendimams, šio tipo katilai vis dar nesitraukia iš populiariųjų pozicijų. Norintiems savo būstui pasirinkti granulinį katilą ir ieškantiems aukštos kokybės bei patrauklios kainos, siūlome mūsų asortimente pasižvalgyti po lenkų gamintojo Stauber granulinių katilų asortimentą. Modernūs, patvarūs ir puikiai savo funkciją atliekantys katilai leis mėgautis komfortišku kūrenimo procesu ir jo rezultatu.
   

  Kaina 3049 
  3860  Sutaupykite 811 
 • Stauber granulinių katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Stauber granulinį katilą mūsų e. parduotuvėje išsirinksite už 3 500–4 000 eurų, kai nevyksta akcija. Šildymo galia yra vienas iš esminių aspektų, lemiančių katilo kainą. Jums siūlome 15, 20 ir 25 kW granulinius katilus iš Stauber. Papildomai kainuos katilo montavimas ir pajungimas. Šiuos darbus siūlome patikėti specialistams, siekiant išvengti netikslumų ir klaidų montuojant.

  Atsiliepimai apie Stauber granulinius katilus

  Atsiliepimai leidžia teigti, kad Stauber granuliniai katilai vertinami kaip patikimi, kokybiški ir atspindintys tai, jog gera kaina ir aukšta kokybė yra suderinami aspektai.

  Stauber granulinį katilą internetu pirkite pigiau

  Šiais laikais internetu įsigyti galime kone viską, ne išimtis ir granulinis katilas. Įvertinkite savo poreikius, finansines galimybes ir išsirinkite tai, kas Jums geriausiai tinka. Pirkti mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, greita, todėl efektyviai taupysite brangų savo laiką. Tačiau bene labiausiai pirkti internetu vilioja galimybė mokėti pigiau nei fizinėse parduotuvėse.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.