Prekių katalogas

Risen saulės moduliai

 • Ieškant efektyvių saulės jėgainės įrengimo sprendimų, verta pagalvoti apie Risen modulius. Tai puiki ir patikima investicija jūsų ilgaamžei saulės jėgainei, kuri greitai atsiperka. Kodėl verta rinktis būtent Risen sužinosite toliau šiame aprašyme.

 • Nuo ko priklauso Risen saulės modulių kaina?

  Tiksli kaina priklauso nuo jėgainės galingumo ir pasirinktos komplektacijos. Ją sužinosite susisiekę su mūsų specialistais, kurie įvertins jūsų poreikius bei konkrečią įrengimo situaciją.

  Kitas svarbus kainos aspektas – tai montavimo aplinkybės jūsų sklype ar ant namo stogo. Įvertinant kainą atsižvelgiama į stogo dangą, jos nuolydžio kampą, kitus svarbius įrengimo faktorius, kaip ir transportavimo išlaidas.

  Atsiliepimai apie Risen saulės modulius

  Atsiliepimai apie Risen saulės modulius labai geri. Risen yra visuotinai laikomas vienas geriausių fotovoltinių saulės modulių gamintojų visame pasaulyje, kurio kokybei prilygsta tikrai nedaugelis. Šiam gamintojui suteiktas Tier-1 – pats aukščiausias kokybės reitingas, kurį gauna vos 2% gamintojų. 

  Risen saulės modulių montavimas/pajungimas

  Dėl Risen saulės modulių montavimo ir pajungimo pasitarkite su profesionalais. Patyrę meistrai pasirūpins, jog elektrinė būtų įrengta tinkamai ir veiktų efektyviai.

  Risen saulės modulius pirkite internetu

  Namams24 internetinėje parduotuvėje pristatomas platus saulės modulių pasirinkimas geromis kainomis. Internetu įsigytos prekės pasieks jus visai neužilgo, tad jėgainės montavimas ilgai neužtruks.

  Pirkdami pas mus, internetinėje parduotuvėje rasite daugybę nuolaidų ir geros kainos pasiūlymų. Nepraleiskite geros progos ir įsigykite saulės modulius sau parankia kaina!

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok