Prekių katalogas

Mini rekuperatorius Mitsubishi Lossnay VL-100U5-E

 • Mini rekuperatorius Mitsubishi Lossnay VL-100U5-E

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Oro srautas m³/val.
  iki 200
  Prijungimo diametras, mm
  85
  Naudingumo koef.
  80
  Našumas m³/val.
  60-105
  Matmenys (A x P x G)
  265 x 620 x 200 mm
 • Nepakankamai vėdinamose patalpose ne tik juntamas slogus oras, tačiau kartu tai ir puiki aplinka daugintis įvairioms bakterijoms ir pelėsiui. Esant šviežio oro trūkumui, žmonės jaučiasi pavargę, mieguisti, dažniau serga. Vėdinimo problemą efektyviausiai išsprendžia rekuperacinės vėdinimo sistemos.

  Rekuperacinė sistema VL-100 yra lengvai montuojama ant išorinės pastato sienos, tačiau ji puikiai slopina iš išorės sklindančius garsus. Ši sistema sukurta taip, kad Lossnay šilumokaityje, kryžiuojant šilto ir šalto oro srautus, o specialiai membranai atskiriant išeinančio ir įeinančio oro srautus, į vidų patenka tik šviežias oras. Tokiu būdu sumažinamos namo šildymui skirtos išlaidos. Nors rekuperacinė sistema VL-100 yra nedidelė, tačiau veikia labai našiai – cirkuliuojamo oro srautas yra 60 – 105 m³/ val., o jos naudingumo koeficientas – iki 80%. Su šia rekuperacine sistema vėdinant patalpas energija nešvaistoma, o į patalpos vidų visada patenka šviežias oras.  

  Kompaktiškas sieninis mini rekuperatorius VL-100U5-E yra skirtas naudoti nuosavuose namuose, butuose, biuruose, ar kitose patalpose, kur stinga ventiliacijos ir nėra galimybės įrengti ortakinę rekuperacinę sistemą. Optimaliam vėdinimui vieno įrenginio paprastai pakanka iki 60-100 m2 ploto patalpoms. 

  Mini rekuperatoriaus privalumai:

  Šviežias oras. Vėdinant šalinamas užterštas oras ir tiekiamas šviežias oras, kuris būtinas žmogaus organizmui. Taip užtikrinamos higieniškos ir komfortiškos darbo bei gyvenimo sąlygos.
  Drėgmės lygio reguliavimas. Šiuolaikiniai pastatai yra ypač sandarūs, todėl didėja pelėsio ir įvairių bakterijų dauginimosi tikimybė. Tinkama ventiliacija sureguliuoja drėgmės lygį ir užkerta kelią pelėsio, erkučių, bakterijų ir pan. plitimui.
  Dulkių ir kvapų šalinimas. Ventiliacija sumažina nemalonius kvapus ir dulkių kiekį kambariuose bei darbo patalpose, taip sukuriama higieniška aplinka.
  Energijos taupymas. Vėdinant iš patalpų šalinama šiluma (žiemą) ar vėsa (vasarą). Tačiau kitaip, nei vėdinant atidarius langus ar duris, naudojant VL-100U5-E, sutaupoma didžioji dalis energijos. Tokiu būdu ne tik užtikrinamas šviežio oro tiekimas, bet ir nedidinamos šildymo ar vėsinimo sąnaudos, be to, nereikia diegti galingesnės šildymo/vėsinimo įrangos. 

  Techninės savybės:

  Angos sienoje skersmuo (mm): 85x2;
  Vamzdžių skersmuo (mm): 70*2 
  Montuojamas horizontaliai
  Valdomas virvele
  Oro srautas (m3/val.): 60 - 105 
  Temperatūros mainų efektyvumas (%): 73 - 80;
  Triukšmo lygis (db(A)): 25 - 37 
  Elektros suvartojimas (W): 31 


 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok