Prekių katalogas

Flexit rekuperatoriai

 • „Flexit“ rotaciniai rekuperatoriai yra skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų vėdinimui. Tai aukštu našumu, puikia ekonomija ir patvarumu pasižymintys įrenginiai, kurie veikia labai ekonomiškai. Norvegijoje gaminami „Flexit“ rekuperatoriai yra puikiai žinomi rinkoje ir vertinami vartotojų.
   

  Kaina 2330 
  3085  Sutaupykite 755 
  Kaina 2410 
  3012  Sutaupykite 602 
  Kaina 2470 
  3400  Sutaupykite 930 
  Kaina 2750 
  3763  Sutaupykite 1013 
  Kaina 3310 
  4247  Sutaupykite 937 
 • Atsiliepimai apie „Flexit“ rekuperatorius

  Platus asortimentas ir gerai apgalvoti sprendimai paverčia šiuos rekuperatorius universaliais ir lengvai pritaikomais. Pirkėjų atsiliepimai apie „Flexit“ rekuperatorius yra geri ne tik dėl įspūdingų techninių specifikacijų, bet ir dėl preciziško jų atitikimo. Visi „Flexit“ gaminiai yra testuojami, todėl šio gamintojo kokybe galite pasitikėti. Nepaisant plataus funkcionalumo ir patogaus naudojimo, „Flexit“ rekuperatoriai savo kaina nėra itin brangus sprendimas.

  „Flexit“ rekuperatorius pirkite internetu

  Geriausias sprendimas pasirūpinti kokybišku patalpų oru ir vėdinimo sistema, tai pirkimas internetu. Mūsų parduotuvėje rasite itin platų įrangos pasirinkimą, visus reikalingus priedus. Jums nereikės niekur vykti, tad sutaupysite daugybę laiko, o pirkti galėsite jums patogiu metu. Pasirinkti padės mūsų specialistai, o kad montavimas nesukeltų didelių iššūkių, taip pat siūlome ir šią paslaugą.

  Įvairios akcijos „Flexit“ rekuperatorius perkant internetu

  Visi žino, kad akcija yra puiki proga sutaupyti, o nuolaidos mūsų parduotuvėje taikomos dažnai. Savo pirkėjams užtikriname geriausią kainą, o kad būtų patogiau siūlomas ir rekuperatoriaus pajungimas. Išsirinkite savo „Flexit“ rekuperatorių ir pristatysime jį į bet kurį miestą vos per 1-2 dienas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok